Jak dodać przycisk darowizny do strony na Facebooku? 5 prostych kroków!

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak dodać przycisk darowizny do strony na Facebooku? Istnieje pięć prostych kroków, aby dodać przycisk darowizny do strony na Facebooku; nie zastanawiaj się dłużej, ponieważ jesteśmy tutaj, aby udzielić Ci wystarczających informacji o tym, jak taka operacja jest wykonywana. Dostarczymy przewodnik krok po kroku, dzięki któremu można go ukończyć z łatwością i bez obaw.

Najpierw zdefiniujmy czym jest Facebook; Facebook to usługa sieci społecznościowej, która umożliwia użytkownikom interakcję z przyjaciółmi, współpracownikami i nieznajomymi online poprzez tworzenie bezpłatnych profili. Użytkownicy mogą udostępniać zdjęcia, muzykę, filmy fabularne, artykuły oraz swoje poglądy i opinie dowolnej liczbie osób.

Jak dodać przycisk darowizny do strony na Facebooku? 5 prostych kroków!

Jeśli chcesz dodać przycisk darowizny do strony na Facebooku, pierwszą i najważniejszą rzeczą, o której musisz pamiętać, jest to, że musisz być administratorem strony, ponieważ nie możesz nic dodać do strony na Facebooku, jeśli nie masz uprawnień administratora. Należy pamiętać, że sama organizacja powinna być zarejestrowana w płatnościach na Facebooku, ponieważ jest to jedyny sposób, w jaki poszczególne osoby mogą przekazać darowiznę na rzecz strony lub organizacji i wycofać darowiznę do późniejszego wykorzystania.

Kroki, aby dodać przycisk darowizny do strony na Facebooku

Przejdźmy teraz do rzeczywistych kroków potrzebnych do dodania przycisku darowizny do strony na Facebooku:

Krok 1. Przejdź do strony swojej organizacji

Tworząc stronę na Facebooku, organizacje non-profit i for-profit mogą dołączyć do Facebooka. Kanały informacyjne oraz możliwość organizowania i administrowania wydarzeniami są dostępne na stronach Facebooka, podobnie jak strony osobiste. Tylko oficjalni przedstawiciele organizacji mogą założyć dla niej stronę.

Krok 2. Dodaj przycisk, klikając ikonę dodawania przycisku

Aby zmienić tekst wcześniej utworzonego przycisku, najedź na niego kursorem i wybierz przycisk edycji. W tym kroku, jeśli nadal chcesz kontynuować Konfigurowanie przycisku darowizny na stronie organizacji na Facebooku, kliknij ikonę dodawania przycisku. Następnie, jeśli chcesz zmienić tekst, który wcześniej utworzyłeś, powinieneś najechać na niego i wybrać przycisk, który przechowuje na nim edycję nazwy.

Krok 3. Kliknij darowiznę po wybraniu sklepu z tobą lub przekaż darowiznę

Na tym etapie musisz najpierw zainicjować naród zależny od tego, ile chcesz dać tej konkretnej stronie lub organizacji na Facebooku. Darowizny są dobrowolne i nie są narzucane jednostce. Chyba chcesz wiedzieć, dlaczego przekazujesz darowizny na cele charytatywne. Służy jako prezent lub wkład dla tych, którzy chcą oddać społeczności.

Pomaganie innym, przekazywanie darowizn na cele charytatywne lub poświęcanie czasu na wolontariat może poprawić Twoje samopoczucie. Wspaniale jest wiedzieć, że poświęciłeś czas i pieniądze, aby pomóc innym w potrzebie lub dokonać pozytywnej zmiany na świecie. Jeśli nadarzy się okazja, to naprawdę jest to spektakl, który trzeba podtrzymać. Po przekazaniu sfinalizuj go, klikając przycisk darowizny.

Krok 4. Wybierz dalej, a następnie przekaż darowiznę za pomocą Facebooka

Po wykonaniu trzeciego kroku możesz przejść do następnego, klikając przycisk Dalej; to przekieruje Cię do następnej zakładki, która prowadzi do następnej części procesu konfiguracji. Po kliknięciu dalej wybierz opcję Wpłać przez Facebooka. Facebook to społeczność, która umożliwia legalnym organizacjom charytatywnym dotarcie do różnych osób na całym świecie. Platforma, którą obecnie posiada Facebook, jest znacznie bardziej wszechstronna, niż się spodziewasz. Ma wiele celu i planu, który prowadzi do wspólnego dobra wszystkich.

Celem Facebooka jest umożliwienie ludziom tworzenia społeczności i zbliżenia świata. Ludzie używają Facebooka do utrzymywania kontaktu z przyjaciółmi i rodziną, zdobywania wiedzy o tym, co dzieje się na świecie oraz do otwartego dyskutowania i wyrażania tego, co jest dla nich ważne.

Krok 5. Zakończ, klikając przycisk Zakończ

Po przejściu na stronę organizacji, dodaniu symbolu przycisku, zmodyfikowaniu kontekstu tekstu, wybraniu sklepu i darowiźnie, a na końcu wybraniu darowizny za pomocą Facebooka, ten krok zapewni, że wszystkie powyższe etapy zostały wykonane poprawnie, zapewniając, że są gotowe do uruchomienia. Teraz wiesz, jak utworzyć przycisk darowizny na Facebooku.

Wniosek

Jak więc dodać przycisk darowizny do strony na Facebooku? Dzięki temu współtwórcy dłużej przebywają w witrynie, co oznacza, że ​​jesteś mniej podatny na utratę użytkowników. Dzięki darowiznom na Facebooku możesz zachęcić ludzi w prosty sposób, dając. Jednak ten sposób nie zapewnia użytecznych danych użytkownika, które można z czasem wykorzystać do remarketingu i pielęgnowania relacji z darczyńcami.

Umieszczenie przycisku darowizny na stronie może mieć bardzo pozytywny wpływ na organizację i beneficjentów wybranej organizacji charytatywnej. Facebook ma ogromną społeczność, która rozprzestrzenia się na całym świecie i fantastycznie jest wiedzieć, że różne narodowości przyczyniają się do wspólnego dobra. Facebook stał się bramą, która jest obecnie uważana za wiarygodną w przekazywaniu darowizn użytkowników do odpowiednich organizacji charytatywnych i organizacji. Facebook okazał się narzędziem, które zmieniło niezliczone życia, a wszystko, co musisz zrobić, to nauczyć się, jak dodać przycisk darowizny do strony na Facebooku.

Moi przyjaciele, być może zechcecie dowiedzieć się, jak umieścić przycisk darowizny na swojej stronie internetowej i jak dodać przycisk darowizny w systemie PayPal.