Jak długo trwa dostawa materaca Puffy?

Osoby, które zastanawiają się, ile czasu zajmie dostarczenie materaca Puffy, mogą poczekać do 10 dni roboczych. Więcej o tym, jak ta firma wysyła swoje łóżka, porozmawiamy poniżej. Ponadto podzielimy się praktykami zalecanymi podczas ustawiania łóżka w pudełku.

Przed potwierdzeniem zakupu możesz również zainteresować się tym, jak długo wystarcza materac Puffy. Przeczytaj naszą oddzielną recenzję, aby dowiedzieć się, czy warto.

Jak długo trwa dostawa materaca Puffy?

Jak długo trzeba czekać na dostawę bufiastego materaca?

Puffy wyśle ​​Twój materac w ciągu 7 do 10 dni roboczych. Możesz również skontaktować się z obsługą klienta Puffy, dzwoniąc pod numer +1 (800) 430-8380 lub wysyłając e-mail na adres [email protected], aby dowiedzieć się więcej o swoim zamówieniu. Niemniej jednak ucieszysz się, że firma FedEx wysyła swoje materace za darmo i, podobnie jak inne sklepy z materacami, otrzymasz numer śledzenia, aby poznać przewidywaną datę dostawy.

Czy Puffy odbiera stare materace?

Puffy nie obejmuje odbioru ani utylizacji starego materaca. Zamiast tego zalecają wynajęcie innej firmy zajmującej się utylizacją lub rozważenie przekazania używanego łóżka lokalnej organizacji charytatywnej. Możesz również sprawdzić zarządzanie utylizacją w swoim obszarze, aby dowiedzieć się o harmonogramie odbioru przedmiotów wielkogabarytowych.

Czy Puffy oferuje usługę dostawy białych rękawiczek?

W przeciwieństwie do innych sklepów z materacami, w Puffy masz tylko jedną opcję dostawy i jest ona zbliżeniowa. Firma nie oferuje usługi dostawy białych rękawiczek, która obejmuje profesjonalistów zajmujących się przenoszeniem i ustawianiem łóżka dla Ciebie. Jest to jednak niepotrzebne, ponieważ Puffy to łóżko w pudełku, więc odbiór i przenoszenie go to pestka.

Jesteś ciekaw wagi i wymiarów materacy Puffy? A co z ich hybrydowymi modelami, takimi jak Puffy Lux? Możesz sprawdzić naszą oddzielną dyskusję na temat wagi materaca Puffy Lux, aby dowiedzieć się, czego się spodziewać po dostawie.

Co mam zrobić, jeśli nie podoba mi się mój bufiasty materac?

Nie martw się, jeśli nie będziesz zadowolony z nowego materaca Puffy ze względu na dogodną politykę zwrotów marki. Masz 101 nocy na wypróbowanie łóżka w domu i możesz po prostu zadzwonić do obsługi klienta, aby wrócić i otrzymać zwrot pieniędzy, jeśli Ci się nie podoba w tym okresie. Pamiętaj jednak, że wszyscy mamy okres na dostosowanie się do nowego materaca, więc Puffy zaleca wypróbowanie go przez co najmniej 30 dni przed rozważeniem zwrotu.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak zwrócić materac Puffy, napisaliśmy samouczek dotyczący całego procesu. Niezależnie od tego będziesz zadowolony, że Puffy zorganizuje bezpłatny zwrot po 14 dniach, a po otrzymaniu łóżka otrzymasz pełny zwrot pieniędzy. Co więcej, Puffy nawet nie odsprzeda ani nie wyrzuci łóżka powrotnego, ponieważ firma zamierza przekazać je lokalnym organizacjom charytatywnym dla dzieci.

Czy materace Puffy są sprzedawane tylko online?

Materace Puffy są sprzedawane wyłącznie na stronie internetowej marki. Jeśli więc próbujesz dowiedzieć się, gdzie kupić materac Puffy, nie będzie on dostępny w sklepach fizycznych ani w innych sklepach internetowych. Nie pozwól jednak, aby poczułeś się ograniczony, ponieważ przynajmniej możesz mieć pewność co do autentyczności produktu, ponieważ jest on dostępny tylko na ich stronie internetowej.

Co więcej, brak wydatków ze sklepu fizycznego pozwala Puffy sprzedawać swoje materace po niższej cenie. Dlatego nie muszą zwiększać kosztów modeli Puffy, aby zrekompensować wydatki, które często są brane pod uwagę w sklepach stacjonarnych. Ale jeśli martwisz się, gdzie przetestować materace Puffy, to osobna dyskusja, którą musisz sprawdzić.

Co zrobić po otrzymaniu materaca Puffy?

Otrzymasz materac Puffy skompresowany w pudełku o wymiarach 19 na 19 na 42 cale lub 16 na 16 na 44 cale, jeśli masz hybrydy, Puffy Lux lub Puffy Royal. Dzięki temu możesz go wygodnie przenieść do swojej sypialni. Następnie wyjmij zwinięty materac i ułóż go na podstawie łóżka.

Na koniec po prostu zdejmij plastikowe osłony i pozwól materacowi Puffy się rozszerzyć. Możesz zapoznać się z tym osobnym artykułem o tym, jak długo materac Puffy rozkłada się, aby zapewnić, że Twoje łóżko powróci do swojego pierwotnego kształtu. Dobra wiadomość jest jednak taka, że ​​to tylko kilka godzin.

Czy mogę położyć mój puszysty materac na sprężynie pudełkowej?

Wiedza o tym, jak rozłożyć materac Puffy po dostawie, jest dość łatwa, ponieważ jest on kompatybilny ze wszystkimi powierzchniami. Możesz użyć sprężyny pudełkowej z materacem Puffy, ale pamiętaj, że nie jest to również wymagane. Na przykład modele hybrydowe Puffy Lux i Puffy Royal można umieścić bezpośrednio na ramie łóżka bez sprężyny skrzynkowej.

A co z innymi podkładami i podkładami? Możesz również umieścić materac Puffy na fundamencie, ramie łóżka, listwach, a nawet na regulowanej podstawie. Po prostu upewnij się, że będzie odpowiednio podparty, aby uniknąć uszkodzenia.

Wniosek

I to wszystko! Odpowiedź na to, ile czasu zajmuje dostarczenie materaca Puffy, wynosi od 7 do 10 dni roboczych. Puffy współpracuje z FedEx w zakresie dostawy zbliżeniowej i możesz łatwo zorganizować zwrot, jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego nowego łóżka.

Mamy nadzieję, że była to pomocna lektura, ale jeśli masz jakieś pytania, możesz zadać je poniżej.