Jak czyścić szczotkę do wiosłowania Revlon Hairdryer Paddle? 4 proste kroki i więcej!

Jak czyścić szczotkę do włosów Revlon? Twoja szczotka do wiosłowania do włosów nie działa skutecznie, ponieważ prawdopodobnie utknęło w niej zbyt dużo brudu lub włosów. Nie martw się, czyszczenie suszarki Revlon to bułka z masłem. Musisz tylko wykonać cztery kroki.

Regularne czyszczenie tego sprzętu zapewniłoby utrzymanie jego jakości i wydajności oraz przedłużyłoby jego żywotność. Dodatkowo może pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze!

Jak czyścić szczotkę do wiosłowania Revlon Hairdryer Paddle? 4 proste kroki i więcej!

Szczotka łopatkowa do suszarki Revlon wygląda jak zwykła szczotka, ale uwalnia ciepłe powietrze jak suszarka, dzięki czemu proces suszenia jest szybszy i łatwiejszy. Jednak niektóre włosy i zanieczyszczenia mogą utknąć we włosiu i nakładce szczotki. Jest też duża szansa, że ​​wchłonie olejek i produkty we włosy. Dlatego warto częściej go czyścić, ale jeśli nie wiesz, jak to zrobić, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Kroki, jak czyścić szczotkę do suszarki do włosów

Ponieważ produkt tylko wygląda jak pędzelek, ale ma inne zaawansowane właściwości, ciężko myśleć o jego pielęgnacji. Nie możesz po prostu namoczyć go w wodzie z mydłem lub wyciągnąć splątanych włosów, ponieważ może to uszkodzić inne części. Musisz więc mieć szczęście, że dotarłeś do tego artykułu.

Sposób czyszczenia szczotki do włosów Revlon nie ogranicza się tylko do tego produktu, ale możesz go używać w innych o podobnym wyglądzie. Bez zbędnych ceregieli przedstawimy teraz, jak sprawić, by Twoja szczotka do włosów była jak nowa. A oto one:

Krok 1. Usuń niechciane włosy

Niektóre kosmyki mogą utknąć we włosiu pędzla, a czasami wielu z was byłoby zbyt leniwych, aby usunąć je po szczotkowaniu. W ten sposób gromadzi się, aż pokryje całą nakładkę szczoteczki. Jeśli Twoja szczoteczka wygląda, jakby miała górę pasm włosów, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest ich wyczyszczenie.

Możesz je ostrożnie usunąć za pomocą rąk, ale upewnij się, że nie ściągasz również nakładki szczoteczki. Jeśli kiedykolwiek będziesz mieć problemy z oderwaniem niektórych pasm, możesz użyć szpilki do włosów, aby je wyciągnąć. Kontynuuj ten krok, aż pasmo włosów nie będzie widoczne z urządzenia.

Krok 2. Wyczyść patyczkiem do czyszczenia

Weź butelkę alkoholu do wycierania i trochę patyczków higienicznych. W tym kroku bardzo przydatne mogą być waciki bawełniane, ponieważ są małe i czyste między każdym włosiem. Alkohol nacierający może wchłonąć cały brud i bakterie ze szczotki i może wyparować po kilku sekundach, w których płyn nie przepłynie przez elementy elektryczne. Bezpośrednio nasącz bawełnę alkoholem i zacznij przecierać nakładkę pędzelka. Upewnij się, że waciłeś wystarczająco dużo płynu.

Ponadto robimy ten krok, ponieważ nie chcemy moczyć naszej suszarki w wodzie ani mieć kontaktu wewnętrznych części z jakąkolwiek cieczą.

Krok 3. Pędzel

Dozuj około 10 ml alkoholu do wycierania i zanurz starą szczoteczkę do zębów przed szczotkowaniem.

Wcześniejsza końcówka Q mogła usunąć cały brud i zanieczyszczenia lub nie, więc ponownie wyszorujemy włosie i nakładkę szczotki. Ten krok gwarantuje, że w sprzęcie nie pozostanie łupież i inne niepożądane cząsteczki, ponieważ powróci on do naszych włosów dopiero po ponownym użyciu suszarki. Co więcej, stara szczoteczka potrafi usunąć kosmyki włosów, których wcześniej nie udało nam się zdobyć.

Krok 4. Wyczyść korpus zewnętrzny

Oprócz utrzymywania w czystości nakładki i włosia, powinniśmy również zadbać o nowo zakupiony wygląd całej jego sylwetki. Możesz więc użyć chusteczek do czyszczenia, aby przetrzeć tylną część szczoteczki, jej boki i uchwyt. Jeśli chusteczki są zbyt nasączone, możesz wycisnąć lub wycisnąć nadmiar wody, aby zapobiec porażeniu prądem.

Dodatkowe wskazówki

Oprócz wspomnianych kroków, zebraliśmy również kilka wskazówek, których możesz przestrzegać, aby utrzymać jakość i przedłużyć żywotność Twojej szczotki wiosłowej.

Te wskazówki mogą być bardzo przydatne, jeśli jesteś fryzjerką lub uważasz ten produkt za niezbędny na co dzień. Po pierwsze, powinnaś wiedzieć, że szczotkę do włosów należy czyścić dwa razy w miesiącu. Końcówki można nakładać również w innym sprzęcie, takim jak standardowe pędzle lub jednoetapowe pędzle do suszarek do włosów.

Dodatkowo możesz wyrobić sobie nawyk usuwania sklejonych włosów z pędzla po jego przechowywaniu. Najlepiej byłoby umieścić go w czystym miejscu, gdzie zwykle nie gromadzi się kurz, i unikać umieszczania nad nim ciężkich rzeczy. Konieczne jest również, aby drut był uporządkowany i unikał jego napinania. Niewykonanie tych czynności może prowadzić do dalszych szkód.

To jest opakowanie

A oto jak czyścić szczotkę do wiosłowania Revlon i pielęgnować ją za pomocą przedstawionych dodatkowych wskazówek. Ten produkt z pewnością sprawi, że poranne przygotowania będą szybsze, a życie łatwiejsze do opanowania. Ale powinieneś też wiedzieć, jak odwdzięczyć się za przysługę, dbając o nią i rozumiejąc jej wartość.

Czyszczenie pędzla pomoże utrzymać jakość produktu, a także może pomóc w utrzymaniu czystych i zdrowych włosów. Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się z tego artykułu. Jeśli chcesz poznać więcej sztuczek i metod czyszczenia pędzli, może spodobać Ci się ten artykuł o tym, jak czyścić pędzle do włosów za pomocą prześcieradeł do suszarek. Miłego dnia!