Jak czyścić na zewnątrz domu bez myjki ciśnieniowej? 4 najlepsze sposoby!

Jak czyścić na zewnątrz domu bez myjki ciśnieniowej? Jest zgodny ze sposobami korzystania z węża, szczotki do szorowania, różdżki do czyszczenia i prania w domu.

Każda z tych metod czyszczenia pomoże Ci uzyskać czystszą i lepszą powierzchnię zewnętrzną. Chociaż mogą wydawać się czasochłonne, nadal możesz ich używać jako zamiennika myjki ciśnieniowej.

Jak czyścić na zewnątrz domu bez myjki ciśnieniowej? 4 najlepsze sposoby!

Zdaj sobie sprawę z tego, że są to rozwiązania do radzenia sobie ze smogiem, brudem i brudem na zewnątrz posesji. Nie martw się, sięgając po środki czystości. Dobrze, że niektóre powłoki ścienne są wyspecjalizowane i opracowane do samodzielnego czyszczenia. Cały brud i brud, które przeszkadzają, również całkowicie znikają, zanim opadną i zniszczą wygląd Twojego domu. Moi przyjaciele, jest więcej rzeczy, o których powinniście wiedzieć, więc bez zbędnych ceregieli zacznijmy!

Metody czyszczenia na zewnątrz domu bez myjki ciśnieniowej

Jak więc sprzątać na zewnątrz domu bez myjki ciśnieniowej? Oto metody łatwego i wygodnego sprzątania poza domem bez myjki ciśnieniowej:

#1. Pranie w domu

Myjka domowa stanowi wydajną alternatywę dla myjek ciśnieniowych, ponieważ wykorzystuje konwencjonalny wąż. Poprawia również wyniki czyszczenia po dodaniu środka do czyszczenia powierzchni zewnętrznych. Przechodzi przez nią butelka środka czyszczącego połączona ze spryskiwaczem i wężem. Pokryj zewnętrzną stronę domu roztworem czyszczącym przed spłukaniem.

#2. Różdżka do czyszczenia

Ta różdżka czyszcząca jest idealnym dodatkiem do niezmiennie sprzątania trudno dostępnych miejsc. Może to obejmować górny poziom w domu. Przedłużenie typu węża jest traktowane jak szczotka do szorowania. Różdżki czyszczące zapewniają efekt głębokiego czyszczenia, podobnie jak szczotka ręczna. Dobrą rzeczą jest to, że nie wymaga użycia drabiny.

#3. Wąż

Udowodniono, że ta niedroga alternatywa czyszczenia jest bezpieczna. Większość domów byłaby wyposażona w mocowania do węży na zewnątrz. Jeśli chcesz, możesz dokupić nasadki umożliwiające korzystanie z wężyka od kranu zlewozmywakowego. Kup odpowiednią dyszę, aby uzyskać silny strumień. W ten sposób wydmuchaj więcej brudu i usuń je na zewnątrz posesji bez uszkodzeń, tak jak w przypadku myjki ciśnieniowej.

#4. Szczotka do szorowania

Połącz użycie ciepłej wody, mydła i szczotki do szorowania, aby uzyskać skuteczne cuda. Zewnętrzna część posesji będzie wymagała gruntownego czyszczenia, co może być czasochłonne i pracochłonne. Chodzi o to, że szczotka do szorowania usuwa brud, brud i plamy. Szoruj zewnętrzną część nieruchomości i spłucz powierzchnie, ponieważ mogą one wymagać ciężkiej pracy. Wyniki są zawsze bardzo dobre.

Powód, dla którego nie należy myć domu

Nigdy nie używaj urządzeń do mycia ciśnieniowego w twoim domu na zewnątrz, które wymagają elektryczności. Dzieje się tak, ponieważ systemy elektryczne są zaprojektowane tak, aby wytrzymać ulewny deszcz lub ulewę. Podczas mycia ciśnieniowego woda jest wtłaczana głębiej w pęknięcia i szczeliny. Powoduje to zatem kosztowne naprawy i uszkodzenia. Niemniej jednak mycie ciśnieniowe jest nadal dobre dla Twojego domu. Musi być używany tylko na odpowiednich poziomach. Skutecznie czyści dom z ptasich odchodów, brudu i innych zanieczyszczeń. plamy. Usuń pleśń i pleśń, które mogą być szkodliwe dla zdrowia i domu. W każdym razie, oto jak wyczyścić cegłę i beton myjką ciśnieniową.

Odpowiedni czas na mycie domu pod ciśnieniem

Myjnie raz w roku, np. między marcem a listopadem. Zadbaj o swój dom przed nadejściem zimowej pogody i mrozów.

Czyszczenie ceglanych ścian na zewnątrz

Wymieszaj łyżkę wybielacza i galon letniej wody w wiadrze. Nakładaj za pomocą gąbki w cegle. Wyszoruj trudno dostępne miejsca, nawet plamy. Gdy wybielacz wysycha na cegle, spryskaj niewielką ilością wody, która utrzymuje wilgoć. Woda i wybielacz usuwają glony, pleśń, & brud. Połącz 1 część wybielacza z 3 częściami letniej wody w dużym wiadrze. Bezpośrednio użyj opryskiwacza z pompką i spryskaj go na zewnątrz posesji.

Najlepsze rozwiązanie do czyszczenia cegły

Połącz równą część wody i octu i umieść je w butelce z rozpylaczem. Rozpyl roztwór na cegłach. Pozwól mu pozostać tam przez kilka minut. Do czyszczenia cegieł używaj mopa gąbkowego. Brudne cegły wymagają użycia nylonowej szczotki do szorowania i nałożenia smaru łokciowego.

Sposób, aby stara cegła wyglądała na nową

Do szorowania cegły używaj soli kuchennej i płynu do naczyń. Połącz sól kuchenną i mydło do naczyń, aby uzyskać pastę do smarowania. Rozprowadź równomiernie po powierzchni. Pracuj od góry do dołu. Wcieraj pastę w cegłę za pomocą pędzla z włosia.

Najlepszy środek do czyszczenia cegieł

Mycie ciśnieniowe może być odpowiednie dla mocnej lub nowej cegły. Możliwymi opcjami jest szorowanie fosforanem trisodowym, wybielaczem i środkiem do czyszczenia konstrukcji. Unikaj szczotki drucianej podczas czyszczenia wewnętrznej cegły. Drut tylko uszkadza cegłę.

Sposób czyszczenia zewnętrznych ścian domu

Wymieszaj część Mokrej i Zapomnij z 5 częściami wody w opryskiwaczu ogrodowym. Następnie nasycić ściany roztworem. Pozostaw do wyschnięcia na około 4 do 5 godzin. Dzięki temu możesz wykonywać inne prace domowe i tak właśnie jest!

To okładka!

Teraz nauczysz się sprzątać poza domem bez myjki ciśnieniowej. Postępuj zgodnie z metodami, takimi jak wąż, pranie w domu, różdżka do czyszczenia i szczotka do szorowania. Zachowaj wszystkie inne informacje przedstawione podczas czyszczenia ceglanych ścian i zewnętrznych ścian domu! Dobrym pomysłem może być również poczytanie o tym, jak czyścić beton bez myjki ciśnieniowej i jak czyścić betonowe patio bez myjki ciśnieniowej.