Jak czyścić filtr suszarki do włosów Dyson? 6 prostych kroków!

Szukasz sposobu czyszczenia filtra suszarki do włosów Dyson? Jesteś na dobrej drodze! Tutaj będziemy dyskutować, jak wyczyścić filtr suszarki. A po przejrzeniu tego artykułu możesz go łatwo wyczyścić i kiedy tylko będziesz miał czas. Ten artykuł ułatwi Ci zrobienie tego samemu!

W obszernej ocenie Dyson Supersonic przewyższył rynek pod względem czasu schnięcia, najdoskonalszego przepływu powietrza i zadowolenia użytkownika. Jeśli kupujesz nową suszarkę do włosów i masz trochę zaoszczędzonych pieniędzy, możesz kupić ją jako najdoskonalszą suszarkę do włosów.

Jak czyścić filtr suszarki do włosów Dyson? 6 prostych kroków!

Suszarka Dyson Supersonic została stworzona, aby chronić włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi wysoką temperaturą, z szybkoschnącą i regulowaną stylizacją, która pomaga zwiększyć miękkość o 75%, blask nawet o 132% i zapobiega puszeniu się do 61%. Przycisk przepływu powietrza znajduje się po lewej stronie suszarki, a przycisk ogrzewania po prawej stronie jest widoczny z tyłu suszarki Dyson Supersonic. Sterowanie mocą i chłodnym strzałem jest widoczne na uchwycie. Klatka filtracyjna umieszczona jest u podstawy rękojeści.

Jeśli masz problem z przywróceniem prawidłowego działania suszarki Dyson, najbardziej typowym problemem może być zablokowany filtr. Zatkany filtr może również zwiększyć głośność i niepożądany zapach kurzu. Wszyscy wiemy, że filtr w suszarce Dyson jest umieszczony u podstawy uchwytu. Brud i tłuszcz mogą z czasem gromadzić się w małych otworach suszarki. Jeśli suszarka staje się głośniejsza niż zwykle, być może nadszedł czas, aby odpowiednio wyczyścić filtr. Pomogłoby, gdybyś pamiętał o sprawdzaniu filtrów pod kątem odpadów i cząstek produktów do włosów raz w miesiącu lub za każdym razem, gdy diody LED Cię powiadomią.

Kroki czyszczenia filtra suszarki do włosów Dyson

Oto kilka kroków, które musisz wiedzieć, jak czyścić filtr suszarki do włosów Dyson. Przeczytaj ją i spróbuj samodzielnie wyczyścić filtr. Zajmie to kilka minut, więc nie musisz się martwić o czas.

Krok 1. Usuń element filtrujący

Mocno chwyć uchwyt narzędzia i ostrożnie przekręć klatkę filtracyjną w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Odłącz suszarkę od źródła zasilania i pozwól jej ostygnąć przed czyszczeniem wkładu filtrującego. Przeciągnij filtr w dół i na przewód, trzymając za uchwyt urządzenia.

Krok 2. Wyczyść siatkę filtra

W drugim kroku zejdź w dół i ponownie odsuń się od urządzenia. Usuń nadmiar kurzu lub cząstek z klatki filtra i siatki filtra za pomocą niestrzępiącej się tkaniny lub delikatnej szczotki. Ostrożnie podnieść jednostkę filtrującą i zsunąć ją z przewodu, aby usunąć zanieczyszczenia. Dowiedz się, jak czyścić filtr do suszarki do włosów.

Krok 3. Zamoczyć jednostkę filtrującą

Odczekaj co najmniej 30 minut, aż jednostka filtrująca zanurzy się w łagodnym mydle i ciepłej wodzie. Najlepiej używać oczyszczającego szamponu lub zmywania naczyń.

Krok 4. Wyjmij filtr wewnętrzny

Wyjmij filtr wewnętrzny z komory filtra.

Krok 5. Delikatnie potrzyj, spłucz i osusz

Ostrożnie dotknij każdą porcję palcami, aby ją całkowicie wyczyścić. Aby usunąć wszelkie zabrudzenia, opłucz obie części filtracji. Używając suchej, niestrzępiącej się szmatki, osusz obie części jednostki filtrującej.

Krok 6. Umieść element filtra

Wsuń klatkę filtracyjną z powrotem na miejsce, aż będzie idealnie wyrównana. Przed włożeniem wewnętrznego systemu filtracji do klatki filtracyjnej upewnij się, że wszystkie zanieczyszczenia zostały usunięte. Ostrożnie otwórz filtr i umieść go na kablu. Przesuń filtr w kierunku dźwigni i obracaj, aż zatrzaśnie się na swoim miejscu.

Jak często należy czyścić filtr suszarki do włosów Dyson?

Filtr do suszarki Dyson należy czyścić codziennie. Filtr do suszarki Dyson ma 85-mikronową siatkę, która chroni suszarkę od środka, ponieważ jego pory są tak małe, że szybciej się zatykają. Aby więc wydłużyć żywotność swojej suszarki, musisz ją codziennie czyścić.

Dlaczego regularne czyszczenie filtra jest niezbędne?

Chroni to wewnętrzne części suszarki do włosów przed środkami chemicznymi do stylizacji, wstawkami i brudem, które mogą spowodować nieprawidłowe działanie suszarki. W rezultacie bardzo ważne jest czyszczenie filtra co najmniej raz w miesiącu lub za każdym razem, gdy zaświeci się biała dioda LED. Wiedz też o tym: jak czyścić filtr suszarki do włosów i jak wybrać suszarkę do włosów.

Utrzymaj jakość!

Odłącz urządzenie od źródła zasilania i pozwól mu ostygnąć przed wyczyszczeniem filtrów. Suszarka Dyson wykorzystuje precyzyjnie skalibrowane technologie, aby zapewnić wyjątkową wydajność. To urządzenie musi być utrzymywane w czystości i wolne od brudu i resztek produktów do włosów.

To okładka!

Ponieważ teraz nauczyłeś się czyścić filtr suszarki do włosów Dyson, możesz to zrobić samodzielnie. Wydaje się to łatwe i przyniesie najlepsze rezultaty. Jeśli rutynowo stylizujesz włosy, masz gęste włosy, które schną bardzo długo, lub musisz zaoszczędzić czas na poranne przygotowywanie się, suszarka do włosów Dyson Supersonic jest w 100% wystarczająco dobra, aby to uzasadnić, moim zdaniem. Warto zainwestować, a gdy go użyjesz, sprawi, że twoje włosy będą wyglądać jedwabiście, lśniąco i nie puszą się! Mam nadzieję, że ta suszarka będzie dla Ciebie świetna.