Jak biorą twoje jajka na darowiznę? 3 proste kroki!

Jak biorą twoje jajka na darowiznę? Kiedy ktoś, kogo znasz, chce mieć dziecko, chociaż jego komórki jajowe nie zapładniają się nawzajem, znalezienie dawcy jest tylko jednym z niewielu sposobów na spłodzenie dziecka. Chociaż, jak lub jaki proces zrobią, aby to osiągnąć? Dowiemy się więcej na ten temat, kontynuując teraz omawianie tego tematu.

Chociaż istnieje sposób, aby to osiągnąć, z pewnością nie jest to wcale bezpłatne. Płacisz dawcy za to, jakie usługi ci zaoferowali. Tak, to nie jest takie tanie, ale można to zrobić, jeśli masz ochotę wcześniej założyć rodzinę. Zwróć uwagę, że słaba jakość jaj prowadzi do mniejszych szans.

Jak biorą twoje jajka na darowiznę? 3 proste kroki!

Ponieważ media społecznościowe przez lata były wirusowe, wiele osób jest gotowych robić rzeczy, aby zarabiać pieniądze. W ten sposób możesz szybko znaleźć dawcę, jeśli jest na to gotowy. Jedynym problemem jest to, jak byś to zrobił. Nie martw się; dzisiaj dowiemy się, jak pobierają jajka do dawstwa. Spróbuj zostać z nami trochę dłużej, aby dowiedzieć się więcej na temat, który omówimy dzisiaj w tym artykule. Możesz także dowiedzieć się i głębiej przyjrzeć się, jak lub jak to jest, gdy proces jest realizowany. Niezależnie od tego, kontynuujmy omawianie tego tematu, abyś mógł uczyć się podczas czytania.

Kroki, w jaki sposób biorą jajka do darowizny

Jak biorą twoje jajka na darowiznę? Niektórzy są ciekawi, inni nie, ale dzisiaj dowiemy się, w jaki sposób będą przeprowadzać proces, który zostanie zrealizowany bez żadnej szkody. Oto kroki, dzięki którym możesz mieć pomysł:

Krok 1. Dawca jaja otrzyma zastrzyk hormonu

Jak więc działa dawstwo jaj? Jeśli nie wiesz, jak działają komórki jajowe, kobieta naturalnie wypuszcza jedno jajo na miesiąc, co zajmie trochę czasu, zanim dojrzeje. Chociaż za pomocą zastrzyku hormonalnego może rozwinąć wiele jaj w tym samym czasie w tym samym miejscu. Będzie to kluczowe do zrobienia w tym procesie. Lekarz pozwoli jej wtedy odpocząć przez chwilę; dojrzewanie jaj zajmie kilka minut lub godzin, ale nie martw się, nie potrwa to dni, co oznacza, że ​​możesz zakończyć proces od razu, gdy wszystko będzie gotowe. Gdy jaja w pełni dojrzeją i będą gotowe do pobrania, lekarz ustali harmonogram w ciągu kilku dni od teraz.

Zauważ, że cykl transferu składa się z dwóch procesów: świeżego transferu i zamrożonego transferu. Zamrożony jest powszechnie używany, jeśli wcześniej niż ty jest dawca, który złożył jaja. Jeśli chodzi o nowy cykl przenoszenia, oba są synchronizowane przez leki. Oba są bezpieczne do zrobienia.

Krok 2. Poddanie dawcy sedacji

Teraz, gdy pobieranie zostało zakończone wcześniej, nadszedł czas, abyś uśpił dawcę. W tym procesie jej lekarz będzie używał igły prowadzonej przez ultradźwięki wprowadzonej do każdego z dojrzałych pęcherzyków, aby pobrać wszystkie jaja podczas trwania procesu. To zajmie trochę czasu.

Po zakończeniu laboratorium podejmie próbę pobrania lub zapłodnienia kilku komórek jajowych jednocześnie w innym laboratorium z partnerem biorcy lub klienta i jego nasieniem. Jeśli nie, do procesu zostanie wykorzystany wybrany nasienie dawcy. To jest to, co nazywasz zapłodnieniem in vitro lub najczęściej znanym jako zapłodnienie in vitro. Jest popularny. Proces zajmie trochę czasu, aby sprawdzić, czy zarówno komórki jajowe, jak i plemniki są kompatybilne. Pamiętaj, że w wieku 37 lat jakość Twoich komórek jajowych lub nasienia zaczyna spadać, co zmniejsza szanse na urodzenie dziecka. Od tego czasu trudno będzie ją produkować. Chociaż wciąż jest niewielka szansa. Dowiedz się, jak długo trwa proces dawstwa jaj.

Krok 3. Przetwarzanie/finalizacje transferowe

Jako ostatni krok, który ma się wydarzyć, będziesz musiał trochę poczekać, aby sprawdzić, czy proces się powiedzie, czy nie. Czemu? Zarodek zostanie przeniesiony do macicy biorcy, gdy komórka jajowa dojrzeje lub zostanie zapłodniona. Nie będzie to trudne, ale przyzwyczajenie się do tego zajmie trochę czasu, jeśli jesteś nowy w różnych sprawach. Jeśli się powiedzie, zarodek wszczepiony do macicy połączy się z wyściółką macicy i zacznie rozwijać się w dziecko. Powinno być wystarczająco zdrowe, ponieważ lekarze będą sprawdzać twój brzuch po dokładnym przeprowadzeniu procesu, aby odnieść sukces. Oto proces dawstwa jaj dla odbiorców.

To okładka!

Jak biorą twoje jajka na darowiznę? Teraz, gdy masz już pomysł, w jaki sposób pobierają twoje komórki jajowe do dawstwa, przynajmniej wiesz, czy jest to bolesne, czy nie. Mam nadzieję, że udało Ci się opanować kilka terminów i nauczyć się ułatwiać ten proces. W ten sposób nie będziesz się bał pomysłu usłyszenia tego. Jeśli interesuje Cię dawstwo jaj, możesz sprawdzić, co oznacza dawstwo jaj; może to pomóc w lepszym zrozumieniu dawstwa jaj.