Jak anulować zwalczanie szkodników Hawx: 2 niezawodne opcje dla Ciebie?

Przeczytaj ten artykuł na temat zwalczania szkodników hawx przed zapisaniem się do planu zwalczania szkodników. W ten sposób nie zapytasz „jak anulować zwalczanie szkodników jastrzębia” po otrzymaniu go.

Historia firmy Hawx zwalczającej szkodniki

Firma Hawx Services z Ogden w stanie Utah nawiązała współpracę z firmą private equity PCM Growth. W marcu transakcja została zamknięta z LR Tullius, pełniącym funkcję wyłącznego doradcy finansowego Hawx.

Jak anulować zwalczanie szkodników Hawx: 2 niezawodne opcje dla Ciebie?

Gleave, zespół zarządzający Hawx, kierowany przez Matta Mera, Scotta Wilsona i J.K., pozostaje w firmie i posiada znaczne udziały. Warunki nie zostały ujawnione.

Firma PCM Growth została założona i kierowana przez Mike’a Paulusa, inwestora finansowego z odnoszącymi sukcesy start-upami, w tym Assurance IQ., firmą technologiczną z siedzibą w Seattle w stanie Waszyngton, założoną w 2016 roku i sprzedaną firmie Prudential Financial w 2019 roku.

Firma Hawx została założona w 2013 roku przez prezydenta Matta Mehra i dyrektora generalnego Scotta Wilsona z jednym biurem w Utah i od tego czasu rozrosła się do 16 punktów sprzedaży w Stanach Zjednoczonych. Firma obsługuje prawie wyłącznie klientów indywidualnych, oferując ogólne usługi zwalczania szkodników, termitów i innych szkodników.

Hawx to zaawansowana technologicznie korporacja, której ekspansja została wsparta sprzedażą obwoźną.

Plany i usługi zwalczania szkodników Hawx

Hawx oferuje kilka planów i usług do wyboru — niezależnie od tego, czy potrzebujesz usługi zwalczania szkodników, aby zapobiec różnym szkodnikom, takim jak pluskwy, termity, czy kompletne rozwiązanie do zwalczania szkodników.

1. Plan usług domowych

Home Service Plan jest stałym planem zwalczania szkodników firmy i jest dostępny z wyborem kwartalnych ofert. W ramach planu kwartalnego będziesz odwiedzać swojego specjalistę ds. zwalczania szkodników cztery razy w roku, plus jeden dodatkowy przewoźnik wstępny w pierwszym roku planu.

W przypadku planu dwumiesięcznego ekspert ds. zwalczania szkodników będzie pojawiał się siedem razy w pierwszym roku i sześć razy w kolejnym raz w miesiącu. Mrówki, pszczoły, szerszenie, pająki, karaluchy, kleszcze i osy to szkodniki objęte planem usług domowych.

2. Usługa kontroli termitów

Zabiegi na termity są również dostępne w firmie Hawx Pest Control. Gdy rozmiar inwazji zostanie potwierdzony, ekspert ds. zwalczania szkodników doradzi najlepszą strategię eliminacji termitów.

Zaawansowany system przynęty na termity jest najczęściej stosowanym podejściem przez Hawx. Ekspert od szkodników instaluje i monitoruje wiele pułapek na przynęty we wszystkich docelowych miejscach, zakłócając i zabijając całego termita.

W zależności od wymagań Twojej nieruchomości, Hawx może również zastosować dodatkowe zabiegi w celu pozbycia się termitów, takie jak pienienie i natryskiwanie.

3. Plan zwalczania komarów

Plan zwalczania komarów firmy Hawx Pest Control obejmuje comiesięczne zabiegi w szczycie sezonu, bezpłatne ponowne usługi w razie potrzeby, specjalistyczne zabiegi dla gniazd komarów i larw oraz gwarancję satysfakcji.

Każdy profesjonalista tworzy strategię w oparciu o twoją własność, identyfikując i lecząc miejsca lęgowe komarów na twoim podwórku, a także rozpoznając gniazda na trawniku, krzewach i drzewach.

4. Inne usługi

Hawx zapewnia specyficzne leczenie pluskiew, mrówek i pluskiew, chociaż takie środki mogą być droższe. Porozmawiaj ze specjalistą telefonicznie lub podczas wstępnej kontroli o zabiegach zalecanych w Twojej sytuacji.

Gdy profesjonaliści skończą pracę, musisz poczekać i pozostać poza domem. Przeczytaj artykuł o tym, dlaczego po zwalczaniu szkodników pozostać poza domem, aby dowiedzieć się więcej.

Koszt zwalczania szkodników Hawx

Ceny Hawx Pest Control mogą się różnić w zależności od wymagań. Podczas gdy podstawowe usługi zwalczania szkodników mogą być zwykle świadczone przez telefon, określone usługi zwalczania szkodników, takie jak pluskwy i leczenie termitów, wymagają inspekcji.

Chociaż Hawx nie podaje informacji o cenach na swojej stronie internetowej, musisz skontaktować się z lokalną lokalizacją, aby uzyskać bezpłatną wycenę. Jeśli jednak podpiszesz umowę cykliczną, gwarantuje to bezpłatne usługi.

Oznacza to, że otrzymasz bezpłatne usługi, jeśli szkodniki pojawią się ponownie między planowanymi wizytami. Wycena Hawx może się różnić w zależności od lokalizacji, charakteru inwazji i wielkości posiadłości.

Możesz jednak przeczytać ten artykuł o tym, jak często należy przeprowadzać zwalczanie szkodników, aby pomóc Ci zaoszczędzić i zarządzać pieniędzmi na wydatki, a jednocześnie być bardziej praktycznym właścicielem domu.

Anulowanie zwalczania szkodników Hawx

Oto kilka sposobów, które możesz wypróbować podczas anulowania usług Hawx Pest Control:

1. Numer telefonu

Kiedy odwiedzasz ich stronę internetową, Hawx Pest Control ma wiele danych kontaktowych dla każdego stanu, w którym świadczą swoje usługi. Jeśli masz bardziej ogólne obawy, możesz użyć ich głównego numeru, czyli 855-908-0610.

2. Internetowa obsługa klienta

To strzał z daleka, ale nadal warto spróbować. Gdy wejdziesz na ich stronę internetową, po prostu kliknij zakładkę „Skontaktuj się z nami”, a zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do sekcji, w której możesz wypełnić formularz.

Ten formularz ma zapewnić „bezpłatną wycenę” dla ich potencjalnych klientów, ale możesz spróbować go wypełnić i sprawdzić, czy są jakieś dodatkowe informacje, których możesz użyć, aby skontaktować się z nimi bezpośrednio.

Wniosek

Hawx Pest Control to jedna z najbardziej kompetentnych firm zajmujących się zwalczaniem szkodników w branży. Firma jest dobrze zorientowana w większości głównych metod zwalczania szkodników, a jej dodatkowe usługi ponownego leczenia zapewniają konsumentom spokój ducha.

Jeśli już subskrybowałeś plan usług Hawx i chcesz wiedzieć, jak anulować zwalczanie szkodników Hawx, skontaktuj się z nimi, aby uzyskać pomoc tak szybko, jak to możliwe.