Jak anulować miesięczną darowiznę ACLU? Poznaj te niesamowite fakty!

Chcesz wiedzieć, jak anulować miesięczną darowiznę ACLU? Powiemy Ci, jak to zrobić w ciągu zaledwie kilku minut. Proces jest bezproblemowy; to całkiem pasuje, zwłaszcza że ta organizacja non-profit jest po stronie ludzi od tylu lat.

To duma, że ​​prosperowali tylko dzięki darowiznom; możesz powiedzieć, jak bardzo ludzie dbają o swoje prawa.

Jak anulować miesięczną darowiznę ACLU? Poznaj te niesamowite fakty!

Niezbędne jest poznanie naszych praw obywatelskich, a wspieranie organizacji, która właśnie to robi, jest mądrym wyborem. Ale czasami musimy wiedzieć, gdzie przekroczyć linię, gdy jesteśmy w trudnej sytuacji. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o darowiznach ACLU.

Co to jest ACLU?

ACLU to skrót od American Civil Liberties Union. Jest to organizacja non-profit, która chroni prawa każdego obywatela zgodnie z Konstytucją Stanów Zjednoczonych. Organizacja ta pracuje nad rozprawami sądowymi, ustawodawcami i społecznościami broniącymi praw jednostki gwarantowanych przez Konstytucję i prawa Stanów Zjednoczonych.

Firma ACLU została założona w 1920 roku i od tego czasu buduje swoją reputację. Amerykanie powierzyli swoje prawa tej organizacji non-profit, ilekroć trzeba ich bronić. ACLU walczy z nadużyciami skorumpowanego rządu wobec swoich amerykańskich obywateli. ACLU ma do tej pory tysiące członków. Obejmuje to wielu prawników, którzy dobrowolnie zgadzają się wykorzystać swoją wiedzę i zawód w obronie obywateli amerykańskich i ich praw chronionych prawem.

Ale ponieważ jest to organizacja non-profit, to, co robią, nie jest opłacane. Żaden z ich projektów nie był finansowany z jakiejkolwiek pensji. Zamiast tego organizacje non-profit gromadzą swoje fundusze za pośrednictwem zwolenników, którzy popierają ich sprawę i przekazują darowizny.

Istnieją dwa sposoby przekazywania darowizny. Może to być wykonywane ręcznie lub automatycznie przez system przez pewien czas. Możesz ustawić automatyczny system tak, aby płacił rocznie, miesięcznie lub tygodniowo. Ponieważ wynagrodzenie większości ludzi jest wypłacane co miesiąc, najczęstszym rozwiązaniem jest automatyczne przekazywanie miesięcznych darowizn. Kilka osób ma tego rodzaju plan darowizny powiązany z ich kontem bankowym.

Jak zatrzymać comiesięczne darowizny?

Czasami od czasu do czasu wpadamy w kryzys finansowy. Skutkuje to koniecznością ograniczania budżetu. Kiedy plan darowizny był przez długi czas powiązany z Twoim kontem bankowym, możesz go nawet nie przypomnieć; o wiele więcej wie, jak zatrzymać comiesięczne darowizny. Najprawdopodobniej jesteś tutaj właśnie teraz, ponieważ zastanawiasz się, jak anulować comiesięczne darowizny ACLU.

Sposób, w jaki ACLU przyjmuje darowizny jest online, telefonicznie lub możesz wysłać czek do ich działu członkostwa. Niektórzy ludzie przekazują pieniądze i prezenty również dla tych ciężko pracujących ludzi w dziale członkostwa ACLU. Minimalna darowizna, którą przyjmują, wynosi 5 USD miesięcznie. Jeśli chcesz zmienić kwotę miesięcznych darowizn lub ją anulować, możesz zadzwonić pod numer 888-567-ACLU. Będziesz musiał poczekać około trzech dni, aż anulują twoją comiesięczną darowiznę. Dobrym pomysłem może być również wiedza, jak anulować miesięczną darowiznę charytatywną.

Z czego słynie ACLU?

ACLU broni i chroni prawa obywateli amerykańskich, chronione przez prawo i Konstytucję tego kraju. Jeśli szukasz konkretnych obszarów, w których ACLU aktywnie broniła, możesz zainteresować się tą listą. Oto dwa najważniejsze tematy, które obecnie są szeroko rozpowszechnione.

#1. Prawa LGBTQ

Jak wszyscy wiemy, społeczność LGBTQ zyskała na popularności. Niestety, wielu nie spotkało się z tak ciepłym przyjęciem i kilka razy doszło do tego, że zignorowano podstawowe prawa człowieka. ACLU od dawna broni praw społeczności LGBTQ. Jednym z ich celów jest zapewnienie, że wszyscy członkowie tej społeczności mogą należeć wszędzie i żyć bez dyskryminacji lub nękania.

Te walki w obronie społeczności LGBTQ trwały już w latach 30. XX wieku. Możemy sobie wyobrazić, że obecnie sprawy nigdy się nie kończą. Jednak znacząco pomogły im poczynić postępy w sądach i opinii publicznej.

#2. Prawica kobiet

Niedbałe kobiety? Bardziej jak lekceważenie praw kobiet. Wiadomo, że kobietom przyznano gorszą pozycję w społeczeństwie. To prawda, że ​​wielu z nich wspięło się na wyższe stanowiska, ale ich podróż była bardziej prawdopodobna niż splamiona faktem, że musieli być seksualni, aby się wspiąć. To jest nieznajomość ich człowieczeństwa i praw.

Historia ma sporo historii o kobietach walczących o równość w sposób, na który nie czują się lekceważeni. Nie sarkastyczny rodzaj równości, ale taki, który pasuje do ich biologicznej różnicy i nadal pozwala im w pełni wykorzystać swój potencjał.

To okładka!

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się, co ACLU wniósł do społeczeństwa i że twoje darowizny są w dobrej sprawie. Zrozumiałe, że czasami potrzebujemy ograniczeń w naszych finansach i na szczęście teraz wiesz, jak anulować comiesięczne darowizny ACLU. Pamiętaj, aby odczekać trzy dni robocze, aby ta zmiana zaczęła obowiązywać. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu. Możesz być zainteresowany przeczytaniem powiązanych artykułów; wiedzieć, dlaczego oddawanie narządów jest ważne i dlaczego oddawanie krwi jest ważne.