Jak anulować darowiznę K-Love? 4 szokujące problemy, które powinieneś wiedzieć!

Czy chcesz wiedzieć, jak anulować darowiznę K-Love? W tym artykule wyjaśnimy w prostych krokach, jak to zrobić. Ale zanim do tego przejdziemy, porozmawiamy o tym, czym jest K-Love i jak powstały.

Możesz być również ciekaw opinii innych słuchaczy i tego, co mogą powiedzieć o darowiznach K-Love.

Jak anulować darowiznę K-Love? 4 szokujące problemy

Rozumiemy, że nie wszystkie media chrześcijańskie zapewniają spokój ducha, więc warto wiedzieć, że nie tylko Ty szukasz sposobu na anulowanie darowizn. Mamy nadzieję, że czytasz dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Co to jest miłość K?

K-Love to sieć radiowa, która gra wyłącznie współczesną muzykę chrześcijańską. Jest to sieć programów radiowych obsługiwana tylko w Stanach Zjednoczonych. Ten program radiowy jest jednym z trzech formatów prowadzonych przez Fundację Mediów Edukacyjnych. Ich sieć radiowa została uruchomiona w 1982 roku i działa od tego czasu. Jednak jeden z formatów Fundacji Mediów Edukacyjnych, K-Love Classics, został zamknięty 2 listopada 2020 r.

Jak przekazać darowiznę na rzecz K-Love

Usługi K-Love w celach charytatywnych. Jeśli odwiedzisz tam ich stronę internetową, możesz złożyć modlitwę, poprosić o radę duchową lub praktyczną, a nawet poszukać pastora. Na swojej stronie internetowej mają nawet wersety biblijne. Ponadto ludzie mogą przekazać darowizny, aby wesprzeć ich służbę i sprawę.

Aby przekazać darowiznę, musisz skontaktować się z nimi, podając numer 1-800-525-LOVE (5683).

Teraz możesz zadzwonić pod ich numer z różnych powodów, innych niż darowizna. Na przykład możesz zadzwonić, aby poprosić o piosenkę lub poprosić o wypowiedzenie wersetu biblijnego i omówienie go w stacji radiowej.

Istnieje kilka rzeczy, o które możesz poprosić sieć radiową K-Love, aby nadawać za Ciebie. Możesz poprosić o muzykę, modlitwę, ostatnie trzy piosenki, które były wyemitowane przed wykonaniem telefonu, a nawet dowiedzieć się więcej o K-Love. Jeśli zastanawiasz się, jak anulować darowiznę K-Love, możesz skontaktować się z ich numerem i anulować darowiznę. Jednak bardziej przyszłościowym i pewnym podejściem jest zalogowanie się na swoje konto i anulowanie miesięcznego zobowiązania.

Gdy masz problem z zalogowaniem się na swoje konto, możesz wysłać im wiadomość e-mail o tym, a oni pomogą Ci odzyskać do niego dostęp.

Jaki jest problem z K-Love

Problem, który pojawił się wokół K-Love, polega na tym, że ich zwolennicy tak bardzo odrzucili. Od 2018 do 2017 roku w tym czasie co tydzień zaginęło prawie 20% ich słuchaczy. Dlaczego to jest takie? Słuchając opinii słuchaczy, którzy przestali wspierać K-Love, oto kilka powodów, dlaczego.

#1. Nie ma odwołania do publiczności

Tak, muzyka chrześcijańska może nie być filiżanką herbaty dla wszystkich, ale nawet ci, którzy ją kochają, zauważyli, że K-Love nie dociera do szerszego grona artystów. Mają tendencję do odchodzenia od artystów głównego nurtu, którzy wyśpiewują swoje serca na temat wiary chrześcijańskiej. Ponadto ich piosenek nie było słychać w sieci radiowej K-Love, więc apelu nie ma.

#2. K-miłość nie ma obecności

Wiesz, jak niektóre marki lub nazwy firm mają swoje własne rzeczy, a ludzie od razu o nich wiedzą? Jak możesz szybko poczuć ich obecność i powiedzieć, że wywarli niewielki wpływ na świat, a nawet kraj, w którym służą.

Pomimo tego, że K-Love działało przez wiele lat, nie wydawało się, by budowali tak dużą obecność. Nawet miejscowi mówią to samo o tej konkretnej sieci. Aby firma lub firma odniosła sukces, powinni być przynajmniej lokalnie mile widziani jako część gangu lub uznani, ale wydaje się, że wykonują właściwe ruchy, aby tak się stało.

#3. Brakuje im zaangażowania

Gospodarze nie brzmią, jakby dobrze się bawili, a ich słuchacze to zauważyli. Wygląda na to, że nie są w to zaangażowani, jak wielu innych nadawców radiowych. Możesz nawet usłyszeć śmiech innych radiowców i dowcipne komentarze na temat odtwarzanej muzyki lub nadchodzącej piosenki.

Jeśli poczujesz entuzjazm w ich głosie, czy nie będziesz bardziej przyciągany do słuchania tego, co będzie dalej? Ale gospodarze K-Love na antenie mają tendencję do myślenia, że ​​są zadowoleni z samego czytania scenariusza zapisanego na ich kartach. Możesz przeczytać, dlaczego pozytywnie zniechęcają do K-love.

#4. Za dużo proszą o niezadowalającą usługę

Ludzie narzekają, że wydają się oddawać za dużo, podczas gdy sieć radiowa nie oddaje tak wiele swoim słuchaczom. Wydaje się, że nie ma z tego też wymiernych korzyści, głównie ze względu na to, że musisz dawać pieniądze, a w zamian będziemy kontynuować. Teraz możesz potrzebować wiedzieć, jak anulować darowiznę K-Love.

Wniosek

Nic dziwnego, że chcesz wiedzieć, jak anulować darowiznę K-Love. Każdy musi w pewnym momencie zdać sobie sprawę, że to, za co płaci, może nie być tego warte, ponieważ wysiłek nie jest zwracany równo. Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci z tym artykułem. Możesz przeczytać więcej; wiedzieć, jak anulować miesięczną darowiznę aclu i jak anulować darowiznę gofundme.