Jak anulować darowiznę Feeding America? 3 niesamowite metody!

Jak anulować darowiznę Feeding America? Istnieje więcej niż jeden sposób na anulowanie darowizny z Feeding America. Ci trzej dzwonią do swojego przedstawiciela obsługi klienta, rezygnują z subskrypcji na swojej platformie internetowej i anulują platformy internetowe.

Darowizna jest aktem życzliwości na pamięć, ponieważ dajesz komuś coś za darmo. Chociaż może to być prawdą, czasami pomysły typu „czy ta organizacja jest legalna?” przychodzą ci do głowy.

Jak anulować darowiznę Feeding America? 3 niesamowite metody!

Prawdopodobnie wahasz się co do organizacji, które przekazujesz — martwisz się, czy wykorzystują to, co przekazałeś, we właściwym celu i dla właściwych ludzi. Cóż, prawdopodobnie słyszałeś o organizacji o nazwie Feeding America i niedawno zacząłeś na nią składać darowizny. Cóż, jeśli szukasz sposobów na anulowanie tej darowizny, w tym artykule znajdziesz opcje.

Karmienie Ameryki

Feeding America to duża organizacja, której celem jest łagodzenie głodu w Ameryce. Wspierają banki żywności i spiżarnie. Prowadzą również kilka programów posiłków dla stanów i obszarów o wysokim wskaźniku ubóstwa. Mając bank żywności w Twojej okolicy, organizacja zbiera żywność i przekazuje ją organizacjom charytatywnym na rzecz pomocy głodowej. Ponadto te banki żywności służą jako punkt zbiórki nadmiaru jadalnej żywności w Twojej społeczności. Chociaż nie tylko przyjmują jedzenie jako darowiznę, możesz również przekazać darowiznę z własnej kieszeni. Ale niektórzy ludzie mieli ostatnio problemy z transferem pieniędzy i darowiznami z Feeding America. Dlaczego?

Okresy darowizn

Feeding America ma więcej niż jeden sposób na przyjęcie twojej darowizny. Te sposoby to comiesięczny prezent, zbiórka pieniędzy, planowany do wręczenia lub wręczenia przez e-mail lub telefon. Ale skupimy się na ich comiesięcznym prezencie.

Miesięczny prezent

Feeding America przyjmuje darowizny prosto z twoich kont, jeśli zdecydujesz się przekazać im pieniądze. Ponadto mają automatyczną wypłatę co miesiąc, w zależności od abonamentu.

Metody anulowania

Jak anulować darowiznę Feeding America? Przedstawię wam trzy opcje. Pierwszym z nich jest anulowanie platform internetowych, rezygnacja z subskrypcji ich witryny internetowej, a na koniec anulowanie, dzwoniąc do przedstawiciela obsługi klienta.

Metoda nr 1. Platformy internetowe

Obecnie w Internecie dostępnych jest wiele internetowych platform do anulowania. Te platformy służą jako sposób na anulowanie czegokolwiek za ich pośrednictwem. Jednym z wielu przykładów internetowej platformy do anulowania płatności jest DoNotPay. Jeśli korzystasz z DoNotPay, będziesz musiał utworzyć u nich konto. Następnie będziesz musiał przeszukać funkcję ukrytych pieniędzy na swoim koncie i wpisać nazwę organizacji, czyli Feeding America. Następnie możesz anulować swoje darowizny przez stronę internetową, DoNotPay, e-mail i telefon.

Metoda nr 2. Rezygnacja z subskrypcji na ich platformie internetowej

Na platformie internetowej Feeding America wystarczy wejść na ich stronę kontaktową i wypełnić wymagane pola. Następnie wybierz darowiznę z poniższej listy, komentarz, który chcesz anulować comiesięczne darowizny i prześlij.

Metoda nr 3. Dzwonię do przedstawiciela usług kontaktowych

Istnieją dwa sposoby skontaktowania się z przedstawicielem obsługi klienta. Jednym z nich jest wysłanie e-maila, a drugim bezpośrednie połączenie telefoniczne. Jeśli chcesz wysłać e-mail, musisz napisać e-mail z informacją, że chcesz anulować comiesięczne darowizny. Nie zapomnij poprosić o e-mail weryfikacyjny, że ich pracownicy otrzymali i przetworzyli Twoją prośbę. Jeśli nie znasz ich adresu e-mail, wyślij swój e-mail na adres [email protected]. Inną metodą jest dzwonienie bezpośrednio przez telefon. Ich numer kontaktowy to 800-771-2303. Wybierz ten numer i powiedz obsłudze klienta, że ​​chcesz anulować comiesięczne darowizny. Bądź uprzejmy i poproś o e-mail weryfikacyjny.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Feeding America

Jeśli jesteś ciekawy Feeding America, mam tutaj kilka najczęściej zadawanych pytań na ich temat. Mam nadzieję, że pomoże to w podjęciu decyzji, czy kontynuować anulowanie, czy nie.

P#1. Jak przekazać darowiznę?

Możesz znaleźć lokalny bank żywności w swojej okolicy i zapytać ich o ich potrzeby na ten moment. Możesz przekazać produkty spożywcze lub inne towary i rodzaje lub odwiedzić ich stronę z jedzeniem. Być może chcesz wiedzieć, jak zbudować pudełko na darowizny odzieży.

P#2. Czy mogę przekazać darowiznę w czyimś imieniu?

Tak, możesz przekazać darowiznę jako przedstawiciel kogoś. Wiele osób robi to z okazji urodzin i innych okazji. Jeśli przekazujesz na cześć kogoś, możesz odwiedzić jego stronę, aby otrzymać formularz darowizny.

P#3. Czy po przekazaniu darowizny jest pokwitowanie?

Tak, organizacja wyśle ​​Ci potwierdzenie po zakończeniu procesu darowizny. Potwierdzenie otrzymasz e-mailem. Czy możesz cierpliwie czekać, ponieważ wiele osób wysyła do organizacji e-maile, aby przetworzyć darowizny?

P#4. Czy moja darowizna zostanie mądrze wykorzystana?

Oczywiście każda Twoja darowizna zostanie wykorzystana przez wiele organizacji charytatywnych. Nawet niewielka pomoc byłaby mile widziana, zwłaszcza jeśli pochodziła z serca. Ponad 200 banków żywności nawiązało współpracę z Feed America, więc nie musisz się tym martwić.

P#5. Kim są wybitni zwolennicy Feeding America?

Cóż, Feeding America od dawna jest wspierane przez wielkie korporacje i producentów w całej Ameryce. Niektórzy z ich głównych darczyńców to korporacje i fundacje oraz osoby fizyczne, które wspierają akcje niesienia pomocy głodom.

Wniosek

Teraz, gdy wiesz, jak anulować darowiznę od Feeding America, możesz mieć pewność, że nie będzie już żadnych potrąceń z Twojej karty. Więc bez względu na powód, miej czas, aby niesamowicie pomóc innym, jeśli jesteś błogosławiony na wiele sposobów. Możesz przeczytać o tym, jak zrobić ulotkę z darowizną i jak skonfigurować darowiznę w systemie PayPal.