Jak anulować comiesięczną darowiznę ASPCA? 3 proste sposoby

Jak anulować miesięczną darowiznę ASPCA? Cóż, możesz anulować miesięczny prezent tylko przez telefon lub skorzystać z internetowych platform do anulowania, takich jak DoNotPay i nie tylko. Dawanie nigdy nikomu nie szkodzi. Jeśli już, to daje ci większą samoocenę i samoświadomość. Ale co, jeśli nie możesz już dłużej dawać? To nie jest problem. W tym artykule dowiesz się, jak rozszerzyć swoją pomoc konkretnie na ASPCA i jak anulować darowizny, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Ale przede wszystkim dowiedzmy się więcej o ASPCA; jest to organizacja osób zajmujących się zwierzętami, której celem jest zapewnienie odpowiedniej ochrony wszelkim formom okrucieństwa wobec zwierząt w Stanach Zjednoczonych Ameryki. ASPCA, znane również jako Amerykańskie Towarzystwo Zapobiegania Okrucieństwu wobec Zwierząt, jest jednym z pierwszych humanitarnych społeczeństw zbudowanych w Ameryce Północnej. Wspomniana organizacja jest do dziś jedną z największych organizacji na świecie.

Jak anulować comiesięczną darowiznę ASPCA? 3 proste sposoby

Organizacja powstała z przekonania, że ​​zwierzęta powinny być traktowane tak samo jak zwierzęta z szacunkiem i opieką. Ponieważ ludzie są silniejsi niż te zwierzęta, niższe gatunki są poddawane przemocy i okrucieństwu. Dlatego ich ochrona jest jednym z naszych obowiązków.

ASPCA prowadzi misje ratunkowe dla zwierząt i projekty przeznaczone dla właścicieli zwierząt domowych w celu monitorowania bezpieczeństwa i dobrostanu zwierząt. Są organizacją wspieraną przez miliony ludzi na całym świecie. Czy jesteś podekscytowany, aby dowiedzieć się więcej? Bądź na bieżąco i zaczynajmy.

Sposoby wprowadzania zmian

Możesz coś zmienić, pomagając w ich misjach i wspierając ich projekty, a masz następujące opcje lub sposoby, aby zapewnić im pomoc. Możesz pomóc, przekazując kwotę, współpracując z ich zespołem mobilnym lub pomagając w zbieraniu funduszy.

#1. Jak anulować miesięczną darowiznę ASPCA

Możesz pomóc, przekazując dolara lub comiesięczny prezent dla organizacji. Przez ostatnie 150 lat ciężko pracowali, aby powstrzymać maltretowanie zwierząt. Już teraz każdy dolar jest dla nich wielką pomocą. Masz dwie opcje, albo dać jednorazową darowiznę, albo sprawić, że będzie to miesięczny nawyk. Możesz odwiedzić ich link do darowizny, jeśli wolisz w ten sposób, i wypełnić i uzupełnić niezbędne informacje.

Teraz, „Jak mogę anulować comiesięczną darowiznę ASPCA?” Cóż, każdy człowiek ma swoje powody, by przestać dawać darowizny, ale cokolwiek to jest, powinieneś być w stanie to zrobić.

Aby anulować miesięczną darowiznę w ASPCA, możesz zadzwonić do nich bezpośrednio przez telefon. Nie ma innego sposobu, jak zadzwonić do nich od razu. Wybierz ich numer (800) 628-0028 i podaj dane swojego darczyńcy — prośba o członkostwo i cykliczne płatności oraz potwierdzenie.

Jeśli planujesz anulować członkostwo i comiesięczny prezent, oczekuj, że anulowanie wejdzie w życie w ciągu miesiąca lub następnego. Realizacja Twojego anulowania będzie zależeć od daty, w której zadzwoniłeś, aby anulować.

Na wypadek, gdybyś nie dał się przekonać do kontynuowania subskrypcji tylko dlatego, że cię na to nie stać, nie trać czasu na wyjaśnianie im sytuacji. Wypróbuj niektóre platformy anulowania, takie jak DoNotPay, UseLine lub Emma, ​​aby uzyskać płynniejsze transakcje. Moi przyjaciele, dobrym pomysłem może być przeczytanie, jak anulować miesięczną darowiznę aclu i jak anulować darowiznę k-love.

#2. Zbieranie funduszy

Inną opcją pomocy jest zorganizowanie kampanii zbiórki pieniędzy na rzecz ASPCA, niezależnie od tego, czy jest to stoisko z lemoniadą, wyprzedaż wypieków, czy też celebracja jakichkolwiek wydarzeń. Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby skonfigurować kampanię. Pierwszym z nich jest stworzenie kampanii. Zastanów się wyraźnie, dlaczego chcesz zebrać fundusze na ASPCA. Następnym krokiem jest wprowadzenie na rynek swojej pracy. Możesz opublikować to wszystko online, ponieważ wszystko rozprzestrzenia się szybciej za pomocą mediów społecznościowych. Wtedy będziesz otrzymywać telefony lub wiadomości, które pomogą Ci w zebraniu środków. Pieniądze trafią do organizacji przez Ciebie, a z Twoją pomocą w promowaniu zbiórki pieniędzy, Ty też bardzo pomogłeś.

#3. Dołączanie do mobilnego zespołu akcji

Inną metodą jest dołączenie do mobilnego zespołu akcji ASPCA. Zespół działania jest odpowiedzialny za rozpowszechnianie aktualnych informacji o najnowszych wydarzeniach związanych z okrucieństwem wobec zwierząt lub pomocą. Jeśli chcesz dołączyć, wystarczy się zarejestrować i otrzymywać wiadomości w kręgu. Zastanawiasz się więc, czym zajmuje się zespół akcji? Otóż ​​ratują zwierzęta, znajdują odpowiednią adopcję dla bezdomnych zwierząt i chronią tych, którzy doświadczają przemocy.

ASPCA udaje się do dowolnego miejsca w Ameryce, aby pomagać, ratować i ratować zwierzęta potrzebujące pilnej uwagi. Zajmują się również okrucieństwem wobec zwierząt maltretowanych wobec ich właścicieli, od wstępnego śledztwa po umieszczenie w nowym domu. Jeśli chodzi o miejsca docelowe dla zwierząt, ASPCA otwiera również szereg zwierząt gotowych do adopcji i pokochania przez nowe domy. Zapewniają, że rodzina adopcyjna może zapewnić wszystko, czego potrzebuje poprzez adopcję i rehabilitację zachowań zwierząt.

Jeśli chodzi o ochronę zwierząt, zespół ds. działań mobilnych chroni zwierzęta za pomocą przepisów federalnych i zaangażowania społeczności. Przeprowadzają również sympozja na temat zapobiegania nadużyciom i właściwej opieki nad zwierzętami w twoim domu.

Wniosek

Jeśli więc nadal myślisz: „Jak anulować comiesięczną darowiznę ASPCA?” nie martw się; to tak proste, jak rozmowa z nimi przez telefon. Niezbędna jest również wiedza, jak czasami powiedzieć „NIE”. Tak, pomagasz innym, ale myślisz też o pomaganiu sobie. Możesz chcieć wiedzieć, dlaczego przekazujesz środki na rzecz ASPCA.