Ile zainstalować podgrzewacz basenu? Przeczytaj te niesamowite fakty!

Zastanawiasz się ile zainstalować podgrzewacz basenowy? Będzie cię to kosztować średnio 2700 USD, ale cena waha się od 1600 do 3800 USD. Niemniej jednak możesz samodzielnie zakupić urządzenie, płacąc za jego koszty robocizny. W większości projektów koszty pracy mogą wynieść nawet 1000 USD.

Podgrzewacz basenu może kosztować około 9000 USD w zależności od typu. Ale wtedy najlepiej kupić taki, który jest energooszczędny, aby zaoszczędzić dużo na rachunkach za prąd.

Ile zainstalować podgrzewacz basenu? Przeczytaj te niesamowite fakty!

Pomyśl o tych kosztach, ponieważ instalacja podgrzewacza basenu jest konieczna. Jeśli mieszkasz w stanie, w którym przez cały rok panuje zimno, tym bardziej musisz zainstalować podgrzewacz do basenu. Dobrze, że do wyboru jest duży wybór podgrzewaczy basenowych, które różnią się ceną i wpływają na koszt montażu podgrzewacza do basenu. Omówmy więcej na ten temat poniżej. Czytaj dalej!

Wezwanie technika serwisowego w celu zainstalowania podgrzewacza basenu

Instalacja podgrzewacza basenu wymaga zidentyfikowania i skontaktowania się z rzetelnym serwisantem. Następnie określ ceny do zapłaty i pozwól im rozwiązać Twoje pytania, obawy i wątpliwości. Poszukaj najlepszego typu grzejnika zgodnie z sugestią, zgodnie z budżetem. Nie będziesz musiał częściej podgrzewać basenu w cieplejszych miejscach. Możesz więc kupić dowolny rodzaj grzejnika.

Czynniki wpływające na to, ile należy zainstalować podgrzewacz basenu

Ile więc zainstalować podgrzewacz basenu? Na koszt instalacji podgrzewacza basenu może mieć wpływ wiele czynników. Mogą to być typ, projekt i rozmiar puli. Jeśli istniejący kabel obsługuje podgrzewacz basenu podczas jego działania, zapłacisz tylko mniej. Ale wtedy technik serwisu basenu musi zacząć od zera. Będą musieli zainstalować nowsze kable podziemne, aby zwiększyć koszty instalacji podgrzewacza basenu.

Ile należy zainstalować podgrzewacz basenu?

Zawsze będzie polegać na wykonawcy, że mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty, zwłaszcza jeśli potrzebne są dodatkowe dostawy, takie jak okablowanie i hydraulika. Koszt uruchomienia urządzenia zależy od rodzaju biegania. Elektryczny podgrzewacz basenowy jest zawsze najbardziej kosztowny, podczas gdy kosztuje około 450 do 600 USD na pełny etat. Grzejnik gazowy może kosztować od 200 do 450 USD miesięcznie. Koszty eksploatacji podgrzewacza basenu zależą od taryfy gazowej lub elektrycznej, wielkości basenu, żądanej temperatury wody oraz temperatury w okolicy.

Najbezpieczniejsze oszacowanie wynosiłoby od 400 do 600 USD miesięcznie, chyba że użyjesz osłony przeciwsłonecznej. Z każdym stopniem wzrostu temperatury basenu, wzrastają również koszty energii przekraczające dziesięć do trzydziestu procent. Podgrzewacz basenu może kosztować od 100 do 300 USD miesięcznie. Zależy to również od wielu czynników, takich jak średnia dzienna temperatura i wielkość basenu.

Oczekuje się, że podgrzewacz basenu nie będzie trwał wiecznie, jak każdy sprzęt elektroniczny, który kupujesz do swojego domu. W jakiś sposób będzie to zależeć od zakupionego typu grzejnika, który możesz później; wymienić po 5 do 15 latach. Będzie to również zależało od tego, jak często będziesz z niego korzystać. Gazowy podgrzewacz basenu może działać przez pięć lat, podczas gdy solarny podgrzewacz wody może działać przez 20 lat, szczególnie jeśli jest odpowiednio zadbany.

W pompie ciepła wymagany jest wyłącznik od 40 do 50 amperów. Możesz wymagać wykwalifikowanego elektryka do wykonania pracy, jeśli wykonawca nie może tego zrobić, ponieważ może to oznaczać dodatkową opłatę z twojej strony, która zależy od tego, w jaki sposób wykonawca naliczy ci opłatę.

Wskazówki Instalacja podgrzewacza basenu

Wszystkie grzałki mogą dobrze funkcjonować w basenach naziemnych i podziemnych. Ale z drugiej strony panele słoneczne są przydatne w przypadku basenów naziemnych, podczas gdy grzejniki gazowe są przydatne w przypadku basenów naziemnych. Pompy ciepła i grzałki elektryczne nadają się do basenów krytych. Ale jeśli zauważysz wiele z opisu, producenci podgrzewaczy basenowych najlepiej wyjaśnią wydajność podgrzewacza basenowego, ponieważ jest to procent cennej energii potrzebnej do produkcji wody. Zgodnie z zasadami Departamentu Energii USA wszystkie grzejniki są mierzone w BTU. Jeśli ocena wynosi 78 procent lub nawet więcej, to prawda.

100 do 200 BTU nadaje się do 1000 do 10 000 galonów, podczas gdy 200 do 300 BTU nadaje się do 10 000 do 20 000 galonów. Z 300 do 400 BTU, nadaje się do 20 000 do 40 000 galonów. Ale 400 BTU działa najlepiej z basenami o wielkości od 40 000 do 80 000 galonów. Jeśli nie będziesz korzystać z basenu, najlepiej użyć przykrycia basenu, które zatrzymuje ciepło i utrzymuje ciepło. Najlepsza opcja ubezpieczenia kosztuje 150 USD i więcej, aby pomóc obniżyć rachunki za prąd o 15 procent. Być może zainteresuje Cię również informacja o znakach, które wymagają naprawy podgrzewacza basenu.

To okładka!

Teraz dowiesz się, ile zainstalować podgrzewacz basenu. Bądź gotów zapłacić średnio 2700 USD, ale pamiętaj, że koszty pracy mogą osiągnąć nawet 1000 USD w projektach. Zawsze będzie się również różnić w zależności od wybranego rodzaju grzejnika; cena może osiągnąć nawet 9000 USD. Podziel się więc informacjami o tym, ile będzie kosztować instalacja. Możesz również przeczytać o tym, jaki jest najlepszy podgrzewacz basenowy na rynku i ile kosztuje podgrzewacz elektryczny.