Ile waży suszarka do włosów? 5 praktycznych lekkich suszarek do włosów, które powinieneś kupić!

Chcesz wiedzieć, ile waży suszarka do włosów? Cóż, zwykle ważą średnio ponad dwa funty. Ta waga może nie być tak duża, ale twoje ramiona zmęczą się po kilku minutach trzymania jej nad głową. Co więcej, sprawia to, że inne kobiety leniwie suszą włosy, ponieważ nie chcą, aby ich ramiona natychmiast się ścierały.

Jeśli jednak szukasz lekkiej suszarki do włosów, to musisz mieć szczęście, że trafiłeś na ten artykuł. Dostarczymy Ci listę znanych marek oraz informacje o każdym produkcie i jego funkcjach. Więc na co czekasz? Przewiń w dół po więcej!

Ile waży suszarka do włosów? 5 praktycznych lekkich suszarek do włosów

Lekkie suszarki do włosów na rynku

Przy zakupie produktów kosmetycznych, takich jak suszarki do włosów, należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy. Na przykład zawsze należy brać pod uwagę jego załączniki i dodatkowe atrybuty, które odróżniają je od innych produktów. Niektórzy mogą szukać najtańszych, najcichszych lub najlżejszych spośród nich.

Dowiedziałeś się wcześniej, ile waży suszarka do włosów, a czasami kilogramy nadal wydają się męczące po trzymaniu jej przez długi czas. Dlatego szukaliśmy najlżejszych suszarek do włosów na rynku i być może wśród tych opcji znajdziesz odpowiednią dla siebie. Więc bez zbędnych ceregieli, oto one:

Produkt nr 1. CONFU Suszarka jonowa

Pod względem ciężkości waży tylko około funta, czyli połowę średniej wagi. Ma również wiele ustawień prędkości i temperatury, które pozwalają dostosować go do własnych preferencji. Kluczowe cechy to przewód o długości 6,5 stopy, dyfuzor, koncentrator i ochrona przed przegrzaniem.

Technologia użyta do produkcji tego produktu pozwala skrócić czas suszenia, co oznacza mniejsze zużycie ciepła i energii oraz gładsze włosy.

Ma jednak swoje wady. Na przykład dysza powietrzna może być bardzo gorąca, jeśli jest używana przez długi czas, powodując obrażenia użytkownika. Ponadto, jeśli masz dłuższe włosy, istnieje większe prawdopodobieństwo, że utkną w silniku suszarki. Niemniej jednak jego koszt to około 45 dolarów.

Produkt nr 2. Suszarka Conair Full Size Pro 1875 W

Ten produkt jest cięższy niż pierwszy o wadze 1,5 funta. Ma jednak również unikalne cechy, takie jak wyjmowany filtr powietrza. Dodatkowo ma naturalne wydzielanie jonów, które mogą skutecznie zapobiegać puszeniu się włosów. Dysza koncentratora jako dodatkowe akcesorium doskonale nadaje się również do gładkich i eleganckich stylizacji.

Poza tym jest również przyjazny dla użytkownika, ponieważ można łatwo przełączać się między trzema ustawieniami ogrzewania i dwiema prędkościami, ale wszystkie produkty mają wadę. Na przykład ta suszarka do włosów ma krótszy przewód niż poprzednia, a uchwyt może być śliski, co utrudniałoby trzymanie jej przez kilka minut.

Pod względem kosztu jest to około 20 USD, co jest tańsze niż CONFU.

Produkt nr 3. Suszarka do włosów na podczerwień JINRI Professional Salon

Ta suszarka jest cięższa (1,65 funta) niż dwie pierwsze wspomniane suszarki do włosów, ale to jej jedyna wada. Co więcej, występuje w trzech nasadkach: dyfuzorze, koncentratorze i grzebieniu do rozczesywania pasm włosów. Podsumowując, ta suszarka jest wielofunkcyjna, ponieważ może pielęgnować każdy rodzaj włosów.

Podobnie jak produkt Conair, ten ma wiele ustawień i wymienny filtr powietrza, który można wyczyścić, a brud nie zakłóci stylu. Stosowanie ciepła podczerwonego jest również korzystne, aby zapobiec wysuszeniu i puszeniu się włosów. Ze względu na te cechy jest droższy o około 60 dolarów.

Produkt #4. Revlon 1875W Kompaktowa suszarka

Większość Twoich znajomych może Ci to polecić, ponieważ jest jednocześnie lekka i tania. Waży tylko około 1,2 funta i kosztuje mniej niż 10 dolarów, co jest świetną kradzieżą. Jednak ma tylko ograniczone ustawienia wysokich i niskich. To jak wybór życia na pustyni i na biegunie północnym.

Dodatkowo ma najmniej funkcji, ponieważ nie jest wyposażony w dyfuzor.

Z drugiej strony masz mnóstwo możliwości w zakresie wyglądu produktu, w którym możesz go mieć w kolorach. Mimo to możesz skutecznie wykorzystać to do celów śmierci i zabrać ze sobą w dowolne miejsce. Jeśli nadal masz problem z wyborem, możesz przeczytać jeden z naszych artykułów pod tytułem; jak wybrać suszarkę do włosów. Niezależnie od tego jest jeszcze jedna opcja, więc czytaj dalej!

Produkt #5. Suszarka do włosów InStyler TURBO Ionic

Ta suszarka do włosów waży około 0,8 funta, co czyni ją najlżejszą spośród pięciu.

Jednak jest to również najdroższy w cenie około 80 USD, a dyfuzor nadal trzeba kupić osobno. Z drugiej strony ma też pewne zalety. Na przykład może wysuszyć włosy 2x szybciej niż standardowe suszarki do włosów, ponieważ jony mogą rozbić kropelki wody do mniejszych rozmiarów. Co więcej, ma na celu uzyskanie zdrowo wyglądających włosów bez puszenia lub mniej puszenia. Wreszcie działa na prawie wszystkich rodzajach włosów. I to wszystko na ten temat. Oto jedno: najlepsze suszarki do włosów dla każdego rodzaju włosów, aby uzyskać bardziej przydatne artykuły.

To okładka!

Teraz wiesz, ile waży suszarka do włosów i niektóre z najlżejszych suszarek do włosów na rynku. Mając to na uwadze, powinieneś wiedzieć, że waga jest jedną z rzeczy branych pod uwagę przy zakupie tego produktu, a jeśli planujesz kupić taki dla siebie, możesz sprawdzić tę listę najlepszych suszarek do włosów, które możesz kupić w tym roku. Mamy nadzieję, że spodobał Ci się ten artykuł, ponieważ następnym razem możemy dostarczyć Ci więcej. Na razie możesz przeczytać ten artykuł o tym, gdzie kupić dyfuzor do suszarki. Cieszyć się!