Ile waży materac Puffy Lux: Przewodnik po rozmiarach

Odpowiedź na to, ile waży materac Puffy Lux, waha się od 51 funtów do 114 funtów, ponieważ występuje w różnych rozmiarach. Porozmawiamy również o pozostałych dwóch łóżkach Puffy’ego i ich wadze. A ponieważ ta marka to łóżko w pudełku, dowiesz się więcej o tym, czego możesz się spodziewać po pakiecie.

Możesz również zainteresować się tym, jak długo wytrzyma materac Puffy. Zapraszam do osobnej dyskusji na ten temat, ponieważ waga łóżka nie jest jedynym wyznacznikiem jego potencjalnej długowieczności.

Ile waży materac Puffy Lux: Przewodnik po rozmiarach

Jak ciężki jest materac Puffy Lux?

Materac Puffy Lux waży od 51 do 114 funtów, w zależności od rozmiaru. Na przykład najmniejszy, podwójny rozmiar, waży 51 funtów, a królewski Puffy Lux waży 114 funtów. Z drugiej strony bliźniak XL, pełny, królowa i król Cal waży odpowiednio 58 funtów, 75 funtów, 83 funty i 106 funtów.

Ile waży materac Puffy Royal?

Puffy ma jeszcze jedno łóżko hybrydowe i jest to Puffy Royal. Waży więcej niż Puffy Lux, ponieważ ma więcej warstw materaca. Aby dać ci wyobrażenie, bliźniaczy Puffy Royal waży 58 funtów, podczas gdy king-size waży 120 funtów.

Jak ciężki jest materac Puffy?

Sztandarowym łóżkiem Puffy jest model piankowy z pamięcią, czyli materac Puffy. Waży znacznie mniej niż dwa modele hybrydowe. W szczególności materac Puffy zaczyna się od 29 funtów do 61 funtów.

Jaki jest limit wagi materaca puchatego?

Materac Puffy ma limit wagi do 350 funtów z każdej strony. Dlatego może być używany przez większość śpiących, a nawet tych, którzy dzielą łóżko. Jeśli to również zaciekawi Cię, gdzie przetestować materac Puffy, wypróbuj nasz przewodnik informacyjny.

Jaki jest limit wagi podkładu Puffy?

Oprócz materacy, Puffy posiada również podkład wykonany z metalu. Ma limit wagi ponad 1000 funtów, a także jest objęty dożywotnią gwarancją, podobnie jak materace marki. Jeśli nadal nie masz jeszcze podkładu, rozważ zakup go również od Puffy, aby zapewnić idealne dopasowanie do materaca Puffy.

Jaki jest limit wagi regulowanej podstawy Puffy?

Materac Puffy jest kompatybilny ze wszystkimi podporami i powierzchniami. A jeśli chcesz mieć większą kontrolę nad kątem ustawienia łóżka, wypróbuj regulowaną podstawę Puffy. Może wytrzymać do 400 funtów, a wersja z dzielonym królem jest taka sama dla każdej strony.

Jaki jest limit wagi ramy łóżka Puffy?

Materac Puffy i dwa łóżka hybrydowe nie wymagają sprężyny skrzynkowej. Zamiast tego możesz umieścić je bezpośrednio na ramie, a jeśli chcesz, możesz dostać ramę łóżka Puffy. Jednak ta rama może wytrzymać tylko do 600 funtów w porównaniu z podstawą marki.

Jak długo trwa rozszerzenie materaca Puffy Lux?

Po rozpakowaniu łóżka Puffy Lux-in-a-box pozwól mu się rozwijać przez co najmniej dwie godziny. Zapewni to, że materac zakończy odgazowywanie i powróci do swojego rzeczywistego rozmiaru i kształtu. Możesz również przeczytać ten artykuł o tym, jak długo czekać na napompowanie materaca Puffy, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

Niemniej jednak możesz używać materaca Puffy Lux, gdy tylko się napompuje. Wymagany czas oczekiwania był nawet krótszy niż w przypadku innych marek materacy. Aby wziąć pod uwagę okres przystosowania się do nowego łóżka, wypróbuj je najpierw przez co najmniej 30 nocy, zanim uznasz, że jest niewygodne.

Jaka jest wysokość bufiastego materaca?

Materac Puffy ma tylko 10 cali wysokości, podczas gdy pozostałe dwa łóżka hybrydowe są o kilka cali wyższe. Puffy Lux ma głębokość 12 cali, a najwyższy z trzech to Puffy Royal na 14 cali. Nie jest to zaskakujące, ponieważ materac Puffy składa się z pięciu warstw, sześciu warstw w przypadku Puffy Lux i siedmiu warstw w przypadku Puffy Royal.

Każdy model można odróżnić na podstawie materiałów i dodatkowych warstw, przy czym Puffy Lux różni się od materaca Puffy ze względu na przejściową warstwę komfortu o dużej gęstości, mocne dno dopasowujące się do konturu i pluszową warstwę wierzchnią. Wręcz przeciwnie, Puffy Royal ma 1,5-calową warstwę chłodzącą i markową warstwę Cloud Air Technology. Ich różne warstwy sprawiają, że materac Puffy jest średnio twardy, Puffy Lux jako średnio pluszowy, a Puffy Royal jako najbardziej pluszowy.

Jak duże są dostarczone materace Puffy?

Jedną z najlepszych rzeczy w materacach Puffy jest to, że są dostarczane w pudełku. Materac Puffy z pianki z pamięcią ma wymiary tylko 19 na 19 na 42 cale, podczas gdy hybrydowe Puffy Lux i Puffy Royal z łatwością mieszczą się w pudełku o wymiarach 16 na 16 na 44 cale. Dlatego łatwiej nimi manewrować po domu niż rozłożyć łóżko.

Jeśli chcesz uzyskać więcej wskazówek, jak skonfigurować materac Puffy, zapoznaj się z naszym łatwym do naśladowania samouczkiem. Rozmawialiśmy również o tym, ile czasu zajmuje dostarczenie materaca Puffy.

Wniosek

I to wszystko! Podsumowując, ile waży materac Puffy Lux, waha się od 51 do 114 funtów. Łóżko jest dostępne od typu twin do king, więc waga jest różna.

W porównaniu do innej hybrydy, jaką jest Puffy Royal, Puffy Lux waży mniej. Niemniej jednak wygodnie jest się poruszać, ponieważ jest dostarczany w pudełku, a Puffy ma limit wagi 350 funtów z każdej strony.