Ile kosztuje ślub na Hawajach: awaria

Jeśli jesteś ciekaw, ile kosztuje ślub na Hawajach, przygotuj co najmniej 3000 USD na pakiet ślubny. Poniżej poznasz również ceny, których możesz się spodziewać w przypadku hawajskich lokali weselnych oraz wydatki, na które musisz zaplanować, jeśli masz wesele ze 100 gośćmi.

Aby poprowadzić swoich gości na ten ślub docelowy, zapoznaj się z tym, w co się ubrać na hawajskie wesele.

Ile kosztuje ślub na Hawajach: awaria

Ile kosztuje ślub na Hawajach: średnie koszty

Stawki weselne na Hawajach za pakiet ślubny na plaży

Wesele na Hawajach może zacząć się od 3000 USD za prosty pakiet ślubny na plaży. Asortyment oferowany przez ośrodki zaczyna się od 2500 USD, ale może przekroczyć 7000 USD, w zależności od włączenia.

Pamiętaj, że to tylko ceremonia, a także musisz przeznaczyć budżet na zakwaterowanie i wycieczki, zwłaszcza jeśli zabierasz ze sobą kilku gości. Tak więc ponownie kluczem jest znalezienie odpowiedniego pakietu z gratisami, aby zaoszczędzić na kosztach.

Ceny na wesela na Hawajach

Jeśli chodzi o opłaty za hawajskie miejsca weselne, średnia wynosi od 600 do ponad 1000 USD. Jeśli potrzebujesz pakietu lokalowego z dodatkami, może on osiągnąć 12 000 USD i więcej.

To przy założeniu, że będziesz mieć mniej niż 15 gości. Warto również wziąć pod uwagę sezon, ponieważ szczyt sezonu weselnego będzie miał miejsca w wyższej cenie.

Nie wiesz, kiedy zaplanować i zarezerwować dla swoich potrzeb weselnych? Oto kiedy jest szczyt sezonu ślubnego, aby zaoszczędzić na wydatkach.

Inne wydatki związane z małżeństwem na Hawajach

Zakłada to, że zdecydowałeś się na ceremonię ślubną uciekinierów na Hawajach. Jeśli to tylko ty i twój partner, istnieją pakiety poniżej 3000 $; możesz wybrać dodatki.

Zastanów się nad przeznaczeniem budżetu na dekorację, strój, jedzenie, napoje, ciasto, fotografię i dokumenty na ślub docelowy. I oczywiście musisz także zapłacić za bilety i pokój.

Czy ślub na Hawajach jest drogi?

Rozważ trzy czynniki

Koszty ślubu na Hawajach mogą być wysokie, ale można się tego spodziewać w przypadku każdego ślubu docelowego. Ostatecznie liczba gości, wymarzony ślub i miejsce, w którym go odbędziesz, będą decydować o tym, jak drogie może być Twoje wesele na Hawajach.

Potencjalnie może być tańszy niż ślub w innym miejscu

Na przykład, jeśli będziesz tylko ty i twój partner, możesz znaleźć miejsce, które oferuje pakiet za mniej niż 3000 USD i będzie już zawierał urzędnika, fotografa, kwiaty, limuzynę, fryzurę i makijaż oraz przetwarzanie licencji ślubnej. Ale wręcz przeciwnie, twój hawajski ślub może przekroczyć 10 000 $, jeśli będziesz miał wielu gości i planujesz tygodniową uroczystość, aby skorzystać z wyspy.

Jak więc ślub na Hawajach ma się do typowej ceremonii? Jeśli wydasz 3000 USD na pakiet ślubny na Hawajach plus 3000 USD na koszty podróży i zakwaterowania, jest to tańsze niż tradycyjna ceremonia ślubna za 28 000 USD.

Podejdź realistycznie do swoich możliwości finansowych i preferowanego doświadczenia weselnego

Pamiętaj, że możesz również wybrać się na Hawaje i zabrać ze sobą najbliższych przyjaciół i rodzinę. Powinieneś porozmawiać ze swoim partnerem o tym, jak zaplanować budżet na ślub na Hawajach, a także znać etykietę, kto płaci za ślub docelowy.

Ile kosztuje przeciętny ślub na Hawajach?

Średni koszt prostego ślubu na Hawajach

W zależności od pakietu, mały lub prosty ślub na Hawajach może kosztować około 2000 USD. Jednak powinno być łatwo znaleźć rozsądną cenę na ceremonie uchylania się lub intymne wesela z mniej niż 30 gośćmi w popularnych hawajskich salach weselnych.

Średni koszt uroczystego wesela na Hawajach

Jeśli chcesz wziąć ślub na dużą skalę lub wielką uroczystość na Hawajach, spodziewaj się średniego kosztu ponad 30 000 USD. Oczywiście przy założeniu, że będziesz mieć około 50 gości, ale kwota za zakwaterowanie i transport nadal nie jest wliczona w cenę.

Ile kosztuje 100-osobowy ślub na Hawajach?

Ceny, których można się spodziewać za 100-osobowy ślub na Hawajach, zaczynają się od 25 000 do 30 000 USD, ponieważ zakładasz, że wydasz 300 USD na gościa weselnego. Ponadto, ponieważ jest to ślub na dużą skalę, łatwiej będzie Ci zarezerwować konsultanta ślubnego, który będzie odpowiedzialny za krytyczne aspekty wydarzenia.

Jak mogę wydać mniej na ślub na Hawajach?

  • Porównaj pakiety ślubne oferowane przez kurorty i hotele na Hawajach
  • Wybierz pakiet weselny all-inclusive
  • Rozważ małą listę gości
  • Ustal z gośćmi, że pokryją własne koszty podróży i zakwaterowania
  • Jeśli wybierasz nocleg na ramieniu, zdobądź blok hotelowy
  • Rozważ przeprowadzenie ceremonii ślubnej w hotelu lub ośrodku, w którym się zatrzymujesz, ponieważ prawdopodobnie zaoferują one zniżki lub gratisy
  • Wybierz prostszą ceremonię ślubną i przyjęcie
  • Weź ślub na Hawajach poza sezonem

Jaki jest najlepszy miesiąc na ślub na Hawajach?

Aby zdobyć niedrogi hawajski ślub, unikaj szczytowego sezonu weselnego w grudniu, styczniu lub listopadzie. Zamiast tego możesz znaleźć niższe wydatki w sierpniu lub szukać ofert i zniżek oferowanych przez różne hotele i kurorty.

Wniosek

I to wszystko! Aby podsumować, ile kosztuje ślub na Hawajach, przygotuj co najmniej 3000 USD na prosty pakiet weselny.

Z drugiej strony, wesela na dużą skalę mogą oznaczać, że wydasz 300 USD na gościa weselnego, więc wesele dla 100 osób na Hawajach wyniesie około 30 000 USD. Niezależnie od tego, do wyboru jest wiele pakietów ślubnych z ośrodków wypoczynkowych, więc możesz znaleźć taki, który odpowiada Twoim potrzebom i budżetowi.