Ile kosztuje ślub Disneya: najlepsze ceny

Odpowiedź na to, ile kosztuje ślub Disneya, zależy od rodzaju ślubu Disneya, który chcesz mieć. Na przykład pary, które chcą wziąć ślub w Walt Disney World, mogą spodziewać się wydatków już od 7500 USD, podczas gdy ślub Disney Cruise zaczyna się tylko od 3500 USD.

Porozmawiamy również o tym, co wpływa na cenę ślubu Disneya oraz najtańszą i najdroższą opcję, aby dać Ci pomysł. Ale ponieważ ślub Disneya można uznać za ślub docelowy, dlaczego nie przeczytać, kto płaci również za ślub docelowy, aby wiedzieć, kto ma ponieść koszty.

Ile kosztuje ślub Disneya: najlepsze ceny

Ile kosztuje ślub Disneya?

Walt Disney World na Florydzie

Walt Disney World Resort na Florydzie umożliwia organizację imprez weselnych w cenie wywoławczej od 7500 USD. Wycena jest oparta na elementach i sposobie budowania wydarzenia.

Według Walta Disney World dzień i godzina ślubu oraz miejsce, w którym odbędzie się ślub, również wpłyną na koszt ślubu Disneya. Możesz sprawdzić koszty ślubu na Florydzie na stronie internetowej dla wesel Disneya, gdzie lokalizacje są klasyfikowane na podstawie przedziału cenowego, aby dowiedzieć się więcej.

Na przykład niektóre lokalizacje zaczynają się od co najmniej 7500 USD, podczas gdy najwyższa cena wynosi 50 000 USD. Jeśli chodzi o inne elementy, jedzenie i napoje w Disney Florida wahają się od 140 do 210 USD na gościa weselnego, podczas gdy możesz przeczytać więcej o kwiatach, dekoracjach, fotografii, rozrywce i transporcie na stronie internetowej.

Disney w Kalifornii

Możesz wziąć ślub Disneya bez opuszczania Zachodniego Wybrzeża, jeśli jesteś z Kalifornii. W porównaniu do Florydy ceny ślubów Disneya w Kalifornii zaczynają się od 10 000 USD, ale inne elementy i usługi, godzina i dzień oraz miejsce nadal będą miały wpływ na wydatki na ślub Disneya.

Masz do wyboru pięć lokalizacji ślubnych, jeśli chcesz wziąć ślub Disneya w Kalifornii, gdzie koszty będą wyższe w weekendy i święta. Brunch jest również wyceniany na 145 USD za gościa weselnego, podczas gdy kolacja jest droższa i wynosi 190 USD za osobę.

Podobnie jak w przypadku innych wesel Disneya, możesz również porozmawiać o preferowanych usługach związanych z dekoracją, kwiatami i rozrywką ze specjalistą od ślubów Disneya. Pamiętaj, że ceny wszystkich produktów i usług ślubnych Disneya mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Disney Resort and Spa na Hawajach

Chcesz relaksującego wesela Disneya? W takim razie możesz rozważyć posiadanie swojego związku w Disney Resort and Spa w Aulani na Hawajach.

Według Disneya, możesz wybierać między pakietami Pilialoha i Lokahi, w zależności od tego, co pasuje do Twoich ślubnych marzeń. Pierwsza z nich zaczyna się od 5400 USD za 18 gości, podczas gdy druga jest droższa od 10600 USD za koszty początkowe.

Pakiet weselny Pilialoha Disney jest przeznaczony dla 18 osób, idealny na kameralne wesela i pary z ograniczonym budżetem. Z drugiej strony pakiet ślubny Lokahi Disney jest bardziej konfigurowalny, dzięki czemu możesz modyfikować wszystko według własnych upodobań.

A ponieważ będzie na Hawajach, możesz przeczytać, w co się ubrać na hawajskie wesele.

Disney Cruise Line

Możliwe jest również zorganizowanie ślubu Disneya w Disney Cruise Line. Uroczystości na pokładzie zaczynają się od 3500 USD, a ulepszone uroczystości w Disney Cruise Line zaczynają się od 4500 USD.

Pakiet dla tych pierwszych obejmuje koordynatora ceremonii, świeże kwiaty dla pary, urzędnika, pianistę, ciasto i szampana, kolację dla par, strój na ceremonię na parze, grawerowany nóż do ciasta i serwer, pamiątkowy certyfikat ślubu Disney Cruise Line i 100 USD kredytu na pokładzie dla pary. A jeśli chodzi o droższy pakiet, dostaniesz to samo, ale ceremonie Castaway Cay będą również obejmować transport na wyspę w obie strony do iz miejsca ślubu.

Kaucja i płatność za wesele Disneya w ich linii wycieczkowej będą traktowane jako pakiet do rezerwacji rejsu. Następnie kaucja jest należna, gdy pakiety Disney’s Fairy Tale Weddings zostaną dodane do Twojej rezerwacji w Disney Cruise Line.

Jaki jest średni koszt ślubu Disneya?

Wesela Disneya zaczynają się od 10 000 USD, ale inne wesela Disneya są bardziej przystępne w cenie poniżej 5000 USD. Cena zależy od miejsca, godziny i dnia ślubu oraz elementów, które wybierzesz.

Jaki jest najtańszy ślub w Disney?

Najtańsze wesele Disneya zaczyna się od 3500 USD, świętowanie na pokładzie w Disney Cruise Line. Istnieją również opłaty za miejsce ceremonii w tej samej cenie w Disney Florida, takie jak Luau Beach i Sago Cay.

Jaki jest najdroższy ślub w Disney?

Najwyższa cena wywoławcza wesela Disneya wynosi 50 000 USD. Najdroższe miejsce ślubu Disneya znajduje się na Florydzie, gdzie opłata za miejsce ceremonii Magic Kingdom After Hours kosztuje 30 000 USD.

Ile kosztuje wesele przed zamkiem Disneya?

Możesz mieć swój ślub Disneya w Conch Key Marina na Florydzie i wymienić swoje przysięgi w widoku Cinderella Castle za jedyne 3500 USD za miejsce ceremonii. Ale jeśli chcesz powiedzieć swoje „tak” przed Zamkiem Kopciuszka, przygotuj 30 000 $ na Magic Kingdom Park.

Wniosek

I to wszystko! Aby podsumować, ile kosztuje ślub Disneya, przygotuj od 3500 do nawet 50 000 USD.

Miejsce ceremonii, godzina i dzień oraz elementy wpłyną na ogólną cenę ślubu Disneya. Aby dowiedzieć się, czego się spodziewać, możesz skontaktować się ze specjalistą od ślubów Disneya na jego stronie internetowej, aby uzyskać pakiety do wyboru lub pełną personalizację wydarzenia.