Ile kosztuje mała lodówka? 8 niesamowitych marek!

Planujesz zakup nowej lodówki do swojego mieszkania, więc jesteś ciekawy ile kosztuje mała lodówka? Cóż, według naszych badań cena zwykle mieści się w granicach 100-300 USD.

A porównując go do dużych nowoczesnych lodówek, jest dziesięć razy tańszy! Więc powinieneś zainwestować w to urządzenie już teraz.

Ile kosztuje mała lodówka? 8 niesamowitych marek!

Załóżmy, że masz zamiar iść do college’u lub rodzice chcą, żebyś się wyprowadził, ponieważ jesteś wystarczająco duży. W takiej sytuacji zaczniesz mieszkać w mniejszym domu, więc będziesz potrzebować małego, ale niezawodnego sprzętu, takiego jak mini-lodówka.

Nie chcesz, aby twoje jedzenie się zepsuło, więc na szczęście wynaleziono maleńkie lodówki, aby życie było prostsze i tańsze. Jeśli więc szukasz najlepszych mini-lodówek, ten artykuł jest tym, czego potrzebujesz. A po przeczytaniu tego artykułu możesz zdecydować, jaki produkt zamierzasz kupić. Kontynuuj czytanie!

Najlepsze minilodówki do idealnego małego domu

Ile kosztuje mała lodówka? Zanim pójdziesz na zakupy małych lodówek, możesz chcieć poznać kilka faktów i zdecydować się na trzy najlepsze marki. Ten przewodnik pomoże ci, głównie jeśli masz ograniczony czas i budżet. Zebraliśmy więc niektóre z najlepiej ocenionych marek, w tym ich unikalne cechy i ile kosztuje mała lodówka. A oto one:

Marka nr 1. Insygnia

W przypadku małych lodówek, które mogą skutecznie przechowywać towary, ta marka oferuje produkt w przystępnej cenie. Ich minilodówka kosztuje tylko około 99 dolarów, co jest kradzieżą. Niestety jego wysokość to tylko cale, więc nie da się tu zmieścić całej zamrażarki. Ale możesz przechowywać wystarczającą ilość napojów i przekąsek, a także możesz dostosować jego temperaturę.

Mają też chłodziarkę do butelek wina do twoich napojów. Ma wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić więcej niż dziesięć butelek wina i jednocześnie je schłodzić.

A zamiast półek ta mała lodówka oferuje półki i uchwyty na butelki. Ta minilodówka kosztuje około 140 dolarów.

Marka nr 2. Haier

Kompaktowa minilodówka tej marki jest uważana za najlepszą pod względem ogólnych funkcji. Oznacza to, że jest nie tylko najlepszy ze względu na swoją przyjazną dla budżetu wartość, ale może zaoferować najlepszą wydajność. Kosztuje 240 dolarów, ale jest całkiem zrozumiały i warto w niego zainwestować, ponieważ ma zamrażarkę.

Możesz tu nie tylko przechowywać przekąski, ale także przechowywać warzywa i trochę jedzenia. Jest bardzo pojemna jak na minilodówkę, a półki i przegródki są wyjmowane. Więc pomimo ilości miejsca, nadal możesz zrobić wystarczająco dużo miejsca na inne rzeczy.

Marka nr 3. Midea

Kompaktowa mała lodówka Midea wygląda jak minilodówka Insignii, ale ma małą zamrażarkę. W witrynach detalicznych, takich jak Amazon, ten produkt ma najlepsze recenzje od użytkowników. Według nich nóżki są regulowane i pomieści do 25 butelek z wodą. Biorąc pod uwagę cenę tej lodówki (124 USD) i jej cichą funkcję, jest to kradzież, ale powinieneś mieć wystarczająco dużo cierpliwości, aby często ją rozmrażać.

Marka nr 4. Daewoo

Jeśli chcesz, aby Twoja lodówka pasowała do układu Twojej jednostki, powinieneś wybrać tę. Kompaktowa lodówka w stylu retro Daewoo może zapewnić Ci estetyczne wibracje, a przy użyciu minilodówki możesz nawet zrobić mini sesję zdjęciową. Kosztuje jednak ponad 300 dolarów, czyli więcej niż jakikolwiek inny topowy wybór. Jest również dostępny w dwóch rozmiarach, ponieważ kosztowny ma około 36 cali wysokości.

Marka nr 5. Kostaryka

Proponujemy ten produkt, jeśli jesteś studentem mieszkającym w akademiku. Dzięki jego przestrzeni możesz dzielić się nią ze współlokatorami i przechowywać więcej artykułów spożywczych dla wszystkich. Kosztuje 223 USD, ale wszyscy możecie przyczynić się do pełnej płatności.

Ta lodówka ma różne przegródki, takie jak kosze przy drzwiach, pojemniki na żywność i wyjmowane półki. Jest też dwoje drzwi, a drugie do zamrażarki. To w zasadzie jak standardowa lodówka, ale mniejsza. Nie ma jednak wyświetlacza, ale można regulować temperaturę wewnętrznie.

Marka #6. Arktyczny król

Ten produkt wygląda jak poprzedni, więc możesz rozszyfrować, który z nich jest najlepszy. Oba mają oddzielne drzwi do lodówki i zamrażarki, a ta ma również kilka wyjmowanych przegródek. Jednak lodówka króla Arktyki kosztuje o 100 dolarów mniej niż lodówka Costwaya. A ta mała lodówka ma dobre recenzje od klientów w Walmart.

Marka nr 7. Danby

Poniższe dwa produkty, w tym ten, są przeznaczone dla osób, które chcą wykorzystać lodówkę do innych celów. Mała lodówka Danby’ego kosztuje około 310 USD, nieco drogo, ponieważ zwykle jest mniejsza niż wspomniane wcześniej lodówki. Jest jednak niezawodny do przechowywania piwa i innych napojów.

Marka #8. Cooluli

Ciekawostka, właśnie odkryłam, że można kupić minilodówki do przechowywania produktów do pielęgnacji skóry, a ta lodówka jest jedną z nich. Wspomnieliśmy, że mini lodówka Insignia ma najlepszą wartość, ale ta jest technicznie niższa, czyli tylko 50 dolarów. Nie możesz jednak używać tego do jedzenia, więc jeśli szukasz lodówki do przechowywania produktów do pielęgnacji skóry, jest to dopuszczalne. Ponadto może być zasilany przez port USB, dzięki czemu można go zabrać wszędzie.

Wniosek

I na tym kończy się obawa o to, ile kosztuje mała lodówka. Jak widać, zwykle mieści się w granicach 100-300 USD. Ale celem jest posiadanie lodówki, która jest zarówno wygodna, jak i niedroga.

Mamy nadzieję, że ten artykuł dostarczył Ci informacji, których potrzebujesz przed zakupem niektórych lodówek. Aby uzyskać więcej przewodników na temat urządzeń gospodarstwa domowego, artykuł o tym, ile energii elektrycznej zużywa klimatyzator, może Cię zainteresować. Niezależnie od tego, udanych zakupów!