Ile kosztuje limuzyna na wesele

Ci, którzy są ciekawi, ile kosztuje limuzyna na wesele, mogą przygotować się za co najmniej 100 USD za godzinę. Jednak przy założeniu, że kupujesz klasyczną limuzynę przeznaczoną dla dwóch osób.

Jeśli chcesz limuzynę stretch lub inne rodzaje limuzyn, które mogą pomieścić więcej osób, czytaj dalej, aby poznać oczekiwane stawki wynajmu. A jeśli budżet jest problemem, możesz również przeczytać, jak zapłacić za wesele, jako dodatkową referencję.

Ile kosztuje limuzyna na wesele

Ile kosztuje ślubna limuzyna?

Średni koszt limuzyny dla 2 osób

Jedną z najpopularniejszych limuzyn do wynajęcia na wesele jest klasyczny lub zabytkowy samochód. Ceny tej małej limuzyny, która może pomieścić dwie osoby, wynoszą około 175 USD za godzinę, chociaż będzie to zależeć od wypożyczalni.

Ten rodzaj zabytkowej limuzyny jest idealny dla par, które chcą luksusowego pojazdu bez rozbijania banku. Klasyczne samochody bez wątpienia dobrze prezentują się na zdjęciach ślubnych, zwłaszcza jeśli nie potrzebujesz czegoś ekstrawaganckiego.

Cena limuzyny dla 5 osób

Jeśli chcesz mieć większą limuzynę, zazwyczaj taką, która może pomieścić od pięciu do sześciu osób, spodziewany koszt to 175-225 dolarów za godzinę. Dotyczy to limuzyn SUV, większych limuzyn SUV, a nawet limuzyn Hummer.

Są wygodne w prowadzeniu, zwłaszcza jeśli spodziewasz się długiej jazdy. A ponieważ nie są zbyt duże, cena ich wynajmu również jest rozsądna.

Koszt limuzyny ślubnej dla 6 osób

Skromna lub rozciągliwa limuzyna przeznaczona dla czterech do sześciu osób zaczyna się od 100 USD za godzinę. Powinno to być rozsądne dla większości budżetów weselnych, zwłaszcza jeśli chcesz doświadczyć klasycznej jazdy limuzyną w dniu ślubu.

Za niektóre małe limuzyny można nawet zapłacić mniej niż 100 USD za godzinę. Ale aby uzyskać jak najwięcej pieniędzy, równie dobrze możesz trochę zaszaleć, nie przekraczając 100 USD.

Ceny limuzyny dla 8 osób

Czy chcesz limuzynę stretch na swój ślub? Wynajem dużej limuzyny, która może pomieścić od sześciu do ośmiu osób, zwykle zaczyna się od 150 dolarów i wzrasta do ponad 200 dolarów.

Koszt będzie oczywiście zależał od samej limuzyny. Jeśli jednak chcesz zaoszczędzić na kosztach, pamiętaj o czasie i oblicz, ile możesz wydać zgodnie z budżetem weselnym.

Dlaczego limuzyna jest tak droga?

Usługa limuzyny weselnej może być droga, ale możesz zdobyć jedną na mniej niż 100 USD za godzinę przy odpowiednim budżetowaniu. Jest powód, dla którego jest to najpopularniejszy pojazd ślubny, a znajomość czynników, które wpływają na koszt wynajmu limuzyny, może pomóc Ci znaleźć niedrogą i opłacalną ofertę.

Czas wynajmu limuzyny

Jednym z najbardziej wpływowych czynników na cenę wynajmu limuzyny ślubnej jest pora roku, w której wynajmujesz pojazd. Więc spodziewaj się, że pracowite miesiące weselne będą kosztować limuzyny w wyższym tempie niż w innych porach roku.

Aby uniknąć tego wzrostu popytu i wysokich cen, dowiedz się, kiedy jest szczyt sezonu ślubnego. Następnie, jeśli to możliwe, zaplanuj ślub w dzień powszedni, ponieważ wynajem limuzyn na weekend może być droższy.

Czas wynajmu limuzyny

Większość wypożyczalni limuzyn pobiera opłaty za godzinę. Jeśli więc możesz przeznaczyć tylko określony budżet, zaplanuj wynajem limuzyny i upewnij się, że wesele będzie przebiegało na czas.

Rodzaj limuzyny

Limuzyny do wynajęcia na wesela różnią się wielkością i rodzajem. Ale oczywiście mniejsze limuzyny są tańsze niż limuzyny stretch.

To samo dotyczy wynajmu luksusowych limuzyn SUV w porównaniu z prostszymi limuzynami. A czasami kolor limuzyny wpływa również na cenę.

Włączenia

Niektóre inne dodatki będą wymagać dodatkowych opłat przy wynajmie limuzyny. Na przykład, czy odległość do wybrania osób ma znaczenie?

Niektóre limuzyny zapewniają również usługę z szoferem i szampanem. Ale ogólnie rzecz biorąc, luksusowa usługa oznacza, że ​​koszt limuzyny będzie wysoki.

Czy powinieneś dać napiwek kierowcy limuzyny ślubnej?

Możesz wybrać napiwek kierowcy limuzyny z 15% całkowitej opłaty, a jeśli napiwek nie jest uwzględniony w umowie.

Czy limuzyna jest tego warta na wesele?

Przydzielenie części budżetów na wynajem limuzyny ślubnej jest tego warte, ponieważ zyskujesz doświadczenie i klasyczny element do swoich zdjęć ślubnych. Para z przyjęciem weselnym również może bawić się tym transportem weselnym.

Ale oczywiście, jeśli uważasz, że to za dużo, zawsze możesz wybrać prostszy pojazd do wynajęcia. Nigdy nie odczuwaj presji, by zaszaleć na limuzynie, jeśli masz ograniczenia budżetowe.

Kto jedzie na limuzynę po ślubie?

Nie ma żadnych zasad dotyczących tego, kto może jeździć w limuzynie ślubnej. Może to być wybrana rodzina i przyjaciele Pary Młodej lub całe przyjęcie weselne.

Zazwyczaj para jedzie razem w limuzynie ślubnej po ceremonii, aby udać się na przyjęcie weselne. Następnie mogą mieć przy sobie inne osoby, w zależności od pojemności limuzyny.

Wniosek

Czy ten przewodnik po cenach był pomocny? Aby podsumować, ile kosztuje limuzyna na wesele, przygotuj co najmniej 100 USD za godzinę.

Średni koszt limuzyny ślubnej zależy od sezonu, czasu trwania wynajmu, rodzaju limuzyny i dodatków. Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomógł Ci zdecydować się na wynajem limuzyny; daj nam znać poniżej, jeśli uważasz, że warto.