Ile kosztuje komercyjna pralka? 3 najlepsze marki do wyboru!

Ile kosztuje pralka komercyjna? Ogólny podział cen komercyjnych pralek wynosi od 900 do 2200 dolarów za pralki Maytag, od 900 dolarów do 2600 dolarów za pralki komercyjne Speed ​​Queen, & 800 do 1800 dolarów za pralki komercyjne Whirlpool.

Imponujące jest to, że są to najlepsze podkładki, więc nie musisz kupować innego sprzętu.

Ile kosztuje komercyjna pralka? 3 najlepsze marki do wyboru!

Te najwyższej jakości podkładki są dostarczane z profesjonalnym montażem bez żadnych kosztów. W zależności od firmy, zespół techników zajmie się naprawą i regularną konserwacją. Dzięki temu mieszkańcy lub goście najlepiej zarządzają pralniami z niezawodnym sprzętem. Jest o wiele więcej do poznania, więc czytaj dalej!

Ile kosztuje komercyjna pralka?

Ile więc kosztuje pralka komercyjna? Oto lista komercyjnych podkładek i ich kosztów:

#1. Królowa prędkości TR3000wn

Ta Speed ​​Queen TR3000wn wyróżniała się jako światowy lider pod względem wydajności w myciu i płukaniu. Ta maszyna posiada cztery cykle: prasa permanentna, zwykła, delikatna & spłucz i nieporęczne lub wiruj. Dobrą rzeczą jest to, że możesz wybrać pranie gorące, ciepłe i chłodne. Dodatkowo ukryto dodatkowe płukanie lub płukanie na ciepło oraz kontrolę poziomu wody.

Napraw to do operacji płukania i prania. To, co czyni tę maszynę zadziwiającą, to fantastyczne dżingle, gdy ją uruchamiasz, wybierasz cykle i & koniec mycia. Jest najbardziej ceniony za bezproblemowe pranie, podobnie jak pralka ładowana od góry. Posiada ukryte lub elastyczne poziomy wody, szybkie cykle, doskonały dźwięk czyszczenia i wysoką trwałość. Ustaw maszynę tak, aby prała „na gorąco”. Wykonaj kilkakrotne wirowanie/ciepłe płukanie, aby podgrzać wannę, wyczyścić linię i & załadować pranie.

#2. Kenmore 41302

Ten typ pralki ładowanej od przodu doskonale nadaje się do niskiego zużycia wody i energii. Jest inteligentnie scharakteryzowany jako konsola typu Alloy-Game, automatyczna forma równoważenia obciążenia opaski w wykrywaniu adapterów i & system pokryw wolny od ryzyka, ale z bezpiecznym zwolnieniem. Koryguje rachunki za wodę, biorąc pod uwagę wielkość wsadu, a tym samym zmniejsza zużycie wody o osiemnaście galonów na każdy cykl prania. Następnie pokrywa blokuje się od samego początku, aby zapewnić bezpieczną pracę.

Wreszcie zapobiega uszkodzeniom po otwarciu. Inne doskonałe cechy to styl i inwencja. Popraw więc swój dom dzięki temu nowoczesnemu i modnemu urządzeniu. Możesz również przeczytać o tym, jak obsługiwać pralkę Kenmore.

#3. Maytag maxima XL

Ta wspaniała pralka działa przy minimalnym zużyciu wody. Wybierz sposób czyszczenia prania w gorącej lub zimnej wodzie. Jego cykl PowerWash łączy w sobie podgrzaną wodę i inne czynności czyszczące. Odporność na plamy to jedna rzecz, którą należy docenić. Co więcej, pranie na zimno oferuje podobną funkcjonalność i dodatkową oszczędność energii. Zawiera czteropunktowe trzy duże samochody, które wykonują zadanie dobrze. Pranie przez noc i cykl suszenia sprawiają, że odzież jest gotowa na następny dzień. Odzież będzie nadal najlepiej czyszczona. Potraktuj więc ten zestaw do prania poważnie obok dwóch baz, suszarki i pralki.

Przewodnik po komercyjnych markach pralek do kupienia

Rzeczywiście, pralka komercyjna nadaje się do użytku domowego, aby zaspokoić potrzeby każdej rodziny. Jednak pralka do użytku przemysłowego lub komercyjnego wymaga pralki o większej pojemności i większej mocy, która zapewnia lepszą wydajność. Do tej pory wielu producentów podkładek przemysłowych i komercyjnych oferuje łatwo wykonaną podkładkę.

Myjki przemysłowe oferują bardzo wydajne urządzenia do mycia. Skutecznie czyszczą do stu czterdziestu kilogramów tekstyliów w każdym cyklu. Te myjki przemysłowe są pomocne przy praniu i innych procedurach przemysłu tekstylnego, takich jak wybielanie, barwienie tkanin, pranie w kamieniu i jeszcze. Oto najlepsze komercyjne marki myjek do wyboru:

#1. Whirlpool

Żaden inny ekspert w dziedzinie pielęgnacji odzieży nie może się równać z firmą Whirlpool Corporation pod względem specjalizacji w zastosowaniach do pielęgnacji tkanin. Myjka działa z dynamicznym zanurzeniem, technologią ogrzewania, oddzielnym przepływem wody, unikalną procedurą mycia, beczką typu cyklon z wewnętrznym żebrem, mieszanym systemem filtrów i nie tylko. Dowiedz się, ile kosztuje pralka i suszarka Whirlpool Cabrio.

#2. Królowa prędkości

Speed ​​Queen słynęła z samoobsługowej formy sprzętu pralniczego. Firma ta wyrobiła sobie markę na całym świecie w zakresie komercyjnych produktów do prania. Rzeczywiście, wiele pralni biznesowych, pralni lokalnych i pralni samoobsługowych oferuje wysokiej jakości produkty Speed ​​Queen. Klienci korzystają z niezawodnych i innowacyjnych pralek, suszarek i pralni samoobsługowych. Zaangażowanie i znajomość rynku sprawiają, że Speed ​​Queen to najlepszy wybór wśród klientów.

#3. Maytag

Maytag to jedna z najlepszych marek elektrycznych w Ameryce. To najlepsza marka w całych Stanach Zjednoczonych. Ma największą widoczność jako jeden z najlepszych produktów sprzedawanych w branży. To, co zawiera, obejmuje cykle suche i nocne oraz pranie parowe. Dodatkowo jest objęty 10-letnią gwarancją na swoje części. Maszyna wykonana jest z wysokiej jakości stali, która ogranicza szkodliwy wpływ na środowisko i minimalizuje korozję. Najlepsze w tym jest to, że jest bardzo ergonomiczny i można go szybko załadować i rozładować. Ponadto posiada niezawodną ochronę przed nagłym otwarciem, łatwość załadunku i rozładunku. Przeczytaj także, jak zresetować podkładkę Maytag.

To okładka!

Dowiesz się, ile kosztuje komercyjna pralka, biorąc pod uwagę wymienione marki: Maytag, Speed ​​Queen, & Wir. Poświęć więc trochę czasu, aby się rozejrzeć i wybrać jedną z wymienionych najlepszych komercyjnych podkładek. I na pewno sprawnie i wygodniej będziesz cieszyć się praniem! Oto wskazówki dotyczące zakupu pralki.