Ile kosztuje bezstresowy fotelik?

Pod względem komfortu, jakości i długowieczności bezstresowy fotelik miłosny nie ma sobie równych. Stressless zapewni długotrwały komfort, zamiast wydawać pieniądze na wiele foteli lub krzeseł, które szybko tracą na jakości. Więc ile kosztuje bezstresowy fotelik miłosny?

Meble Stressless to dobra inwestycja, ponieważ są wysokiej jakości. Jeśli chodzi o podejmowanie racjonalnych decyzji, koszt mebli ma kluczowe znaczenie. Zagłębiamy się w fotele dwuosobowe Stressless, abyś mógł zorientować się, ile może Cię to kosztować.

Ile kosztuje bezstresowy fotelik?

Meble bezstresowe

Kolekcja Stressless firmy Ekornes obejmuje fotele, sofy i krzesła wykonane z wysokiej jakości materiałów. Jeśli chcesz, to jest śmietanka upraw. Stressless stał się nie tylko pionierem w dziedzinie wysokiej jakości, wygodnych mebli.

Zrobili to jednak w sposób świadomy ekologicznie, aby chronić swoją ojczyznę i pozostawić niewielki ślad ekologiczny. Poddają recyklingowi przy każdej okazji, na przykład wykorzystując nadmiar zrębków do ogrzewania swoich obiektów. Również sprzedaż skrawków skóry innym firmom, aby nic się nie zmarnowało.

Ile kosztuje bezstresowa kanapa dwuosobowa?

Koszt fotelików dwuosobowych Stressless różni się znacznie w zależności od tego, czego szukasz:

Zaplecze sklepu

Ekornes Stressless Emily Loveseat

Koszt to 5 395 USD. Stressless Emily przytula wygląd z eleganckimi liniami i nowoczesnym wyglądem. Współczesny design miękkich poduszek zachęca do siedzenia i relaksu.

Wszystkie moduły siedzeń zawierają regulowany zagłówek. Albo ze stałym oparciem, albo z silnikami, które pozwalają na indywidualną regulację oparcia i podparcia nóg. Na podłokietniku możesz wybrać informacje ze stali lub drewna.

Ekornes Stressless Mary Power Loveseat

Koszt to 5 395 USD. Sofa Stressless Mary została zaprojektowana i opracowana z myślą o ukojeniu przez całe życie, dzięki delikatnym łukom i hojnemu wyglądowi. Jego amortyzacja jest wyjątkowo elastyczna i wygodna, zapewniając gładkie lądowanie pod koniec długiego dnia.

Ekornes Stressless Arion A10 Fotel 2-osobowy

Koszt to 3 795 USD. Cały komfort, którego można oczekiwać od dramatycznej sylwetki, hojnych proporcji i ponadczasowego designu. Doskonałe wsparcie i niezrównany komfort zapewnia również opcja regulowanego zagłówka na wysokim oparciu.

Fotelik 2-osobowy Ekornes Stressless Windsor z wysokim oparciem

Koszt to 4 095 USD. Ekornes stworzył całą linię sof Stressless z indywidualnie regulowanymi oparciami. Oznacza to, że każdy w pomieszczeniu może doświadczyć oryginalnej wygody i relaksu Stressless.

Inteligentne meble

Ekornes Stressless Buckingham Loveseat z wysokim oparciem

Koszt to 4 095 USD. Dzięki wyściełanym zagłówkom i podłokietnikom fotel Stressless Buckingham Loveseat płynnie się rozkłada i zapewnia najwyższy komfort. Posiada unikalną funkcję Glide, która podąża za najmniejszymi ruchami ciała, zapewniając doskonałe wsparcie i komfort.

Danco Modern

Sofa bezstresowa Manhattan

Koszt to 2 295 USD. Manhattan to oszałamiający przykład oryginalnego projektu Stressless, wyrafinowanego dzięki łagodnie opadającym konturom. Stałe oparcie, zakrzywione drewniane wykończenia i wspierające, ergonomiczne siedzenia to cechy tego krzesła. Ponadczasowy design.

Spodziewaj się różnic w jakości materiałów, złożoności szycia i ich wielkości, w zależności od ceny. Oczywiście im większy kawałek, tym wyższa cena. Droższe egzemplarze będą miały najwyższej jakości skórę, zatapiane poduszki oraz podparcie szyi i lędźwi, co będzie miało wpływ na ich cenę.

Za co dokładnie płacisz?

Zakup mebli to znacząca inwestycja i bardzo ważne jest, aby zrozumieć, za co płacisz. Stressless stawia na jakość zarówno pod względem materiału, jak i konstrukcji, aby zapewnić trwałe meble. Meble Stressless przechodzą przez ogromny proces produkcyjny, w którym liczy się każdy szczegół.

Od przewidywania trendów po utrzymywanie głębokiego zrozumienia komfortu i stylu. Poniżej znajduje się konstrukcja mebli Stressless. Ponadto ich różne cechy sprawiają, że jest to idealny wybór dla luksusowego siedzenia:

  • System Stressless® PlusTM oferuje wsparcie szyi i pleców, a także funkcję spania.
  • Stressless® BalanceAdaptTM dostosowuje się do Twoich ruchów, aby zapewnić Ci komfort bez względu na wszystko.
  • Warstwy pianki zapewniają długotrwały, najwyższy komfort, dopasowując się do ciała.
  • Skóra licowa jest pozyskiwana z najlepszych garbarni na świecie i oceniana pod kątem spójności, trwałości i elastyczności.
  • Podstawy są wykonane z europejskiego drewna bukowego, które jest wytrzymałym i niezawodnym materiałem na meble.
  • Gięte na zimno pojedyncze stalowe pręty (stosowane również w podstawach) zwiększają trwałość.

Jak określić, czy bezstresowy fotelik jest odpowiedni dla Ciebie.

Wybór i planowanie finansowe mebli Stressless będzie zdeterminowane tym, co najlepiej sprawdza się w Twoim domu i osobowości. Bardzo ważne jest, aby jak każdy mebel spełniał Twoje potrzeby pod względem wzornictwa, wygody i funkcjonalności. Jeśli nie masz pewności, czy kupić Stressless, najlepiej poeksperymentuj z różnymi stylami.

Zobacz, które z nich najlepiej pasują do Twojego stylu życia i budżetu. Zasięgnij również porady konsultanta ds. projektowania, który poświęci czas, aby zrozumieć, czego szukasz. Konsultant projektowy może określić, czy linia bezstresowa jest dla Ciebie odpowiednia.

Wniosek dotyczący bezstresowego fotelika

Ile kosztuje bezstresowy fotelik miłosny zależy od tego, co najlepiej sprawdzi się w Twoim domu i stylu życia? Bardzo ważne jest, aby jak każdy mebel spełniał Twoje potrzeby pod względem wzornictwa, komfortu i funkcjonalności. Jakość materiałów, złożoność szycia i ich rozmiar będą się różnić w zależności od ceny.