Ile kosztują suknie ślubne Pnina Tornai

Odpowiedź na to, ile kosztują suknie ślubne Pnina Tornai, będzie zależeć od tego, jaki projekt chcesz. Ale ogólnie rzecz biorąc, spodziewaj się cen powyżej 4000 USD za te suknie ślubne od projektantów.

Omówimy również suknie ślubne Pnina Tornai, aby pomóc Ci zdecydować, czy będą najlepszym wyborem na Twój wielki dzień. A dla większej liczby projektantów, zachęcamy do przeglądania naszego bloga, aby dowiedzieć się, na przykład, ile kosztuje suknia ślubna Berta.

Ile kosztują suknie ślubne Pnina Tornai

Ile kosztuje suknia ślubna Pnina Tornai?

Według Kleinfeld Bridal cena wywoławcza sukni ślubnej Pnina Tornai wynosi 4800 dolarów. Te sukienki są ręcznie robione z europejskich tkanin i szyte Haute Couture.

Suknie Pnina Tornai sięgają od klasycznych sukienek po suknie balowe, a jej kolekcja znana jest z gorsetu. Zobaczysz również prawdziwe kryształy Swarovskiego i kamienie szlachetne, idealne na ślubny look.

Ile kosztuje przeciętna sukienka Pnina Tornai?

Średnia gama sukien ślubnych Pnina Tornai zaczyna się od 2400 do 5000 USD. A jeśli chodzi o P by Pnina Tornai, koszty sukienek wahają się od 2000 do 3000 dolarów, więc możesz rozważyć przeglądanie tej kolekcji, jeśli nie możesz wydać ponad 4000 dolarów na suknię ślubną.

Możesz zobaczyć 50 sukien ślubnych od Pnina Tornai w Kleinfeld Bridal w chwili pisania tego tekstu. Ponadto możesz sortować według ceny, aby lepiej porównać różne projekty, które będą pasować do Twojego budżetu weselnego.

Możesz kliknąć na zdjęcie każdej sukienki, aby dowiedzieć się więcej o projekcie i cenie w Kleinfeld Bridal. Pamiętaj, że Kleinfeld wymaga 65% depozytu na suknię ślubną przy składaniu zamówienia.

Niedrogie suknie ślubne Pnina Tornai

Podczas gdy cena sukni ślubnych Pnina Tornai zaczyna się od 4800 dolarów według Kleinfeld Bridal, sortowanie projektów na ich stronie internetowej przedstawia sukienki, które kosztują ponad 5000 dolarów.

Jednym z projektów, które kosztują poniżej 10 000 USD, jest wyszywana koralikami suknia Pnina Tornai z bufiastymi rękawami i dekoltem w kształcie serca bez ramiączek za 8600 USD. Jest też wspaniała koronkowa suknia ślubna o kroju syreny z głębokim dekoltem w szpic, która kosztuje 8000 dolarów.

Drogie suknie ślubne Pnina Tornai

W Kleinfeld Bridal są drogie suknie Pnina Tornai za ponad 10 000 USD. Na przykład, istnieje tiulowa suknia balowa z gorsetowym gorsetem za 14 500 USD.

Jeśli masz budżet, aby sobie pozwolić, możesz również wypróbować sukienkę o kroju syreny o wartości 24 600 USD wyłącznie dla Kleinfeld Bridal. Ma haft z koralików, dekolt w kształcie serca, ramiączka spaghetti i tren kaplicy.

A jeśli jesteś fanem uczestniczenia w pokazach bagażnika, dwa pokazy zaplanowano na maj 2022. Możesz sprawdzić ich dostępność na Kleinfeld Bridal.

Czy Pnina Tornai nadal w Kleinfelds?

Suknie ślubne Pnina Tornai są dostępne w Kleinfeld Bridal w Nowym Jorku w USA. Najlepiej umówić się na wizytę i samemu zobaczyć suknie ślubne Pnina Tornai, aby lepiej ocenić, jak na Tobie będą wyglądać.

Ale dla Twojej wygody Kleinfeld Bridal oferuje również wirtualne spotkanie ślubne. W przeciwnym razie możesz odwiedzić ich w Chelsea na Manhattanie, jeśli zarezerwujesz wizytę co najmniej dwa tygodnie wcześniej.

Spodziewaj się, że wizyta ubioru potrwa godzinę; wtedy możesz wejść w dowolnym momencie, aby wypróbować biżuterię. Z drugiej strony, nakrycia głowy i welony również wymagają wizyt.

Pamiętaj, że Kleinfeld wymaga karty kredytowej, aby zarezerwować wizytę, a jeśli nie anulujesz wizyty na 48 godzin przed wizytą, zostaniesz obciążony opłatą w wysokości 100 USD. A jeśli nie spodobała Ci się sukienka na pierwszej wizycie, możesz zarezerwować wizytę powrotną przed wyjazdem.

Czy suknie ślubne Kleinfeld są drogie?

Ponieważ cena wywoławcza odzieży ślubnej Pnina Tornai w Kleinfeld wynosi mniej niż 5 000 USD, nadal powinny pasować do budżetu większości narzeczonych. Przeciętnie panny młode są skłonne zapłacić 2500 dolarów za suknię ślubną, a płacenie za projektanta couture, takiego jak sukienka Pnina Tornai, za 4800 dolarów jest bardzo rozsądne.

Ale oczywiście nigdy nie powinieneś wydawać więcej niż 10% całkowitego budżetu ślubnego na suknię ślubną, aby uniknąć utraty przydzielonej kwoty na inne potrzeby ślubne. Aby pomóc Ci zdobyć przystępne oferty, przeczytaj, kiedy suknia ślubna jest w sprzedaży.

Co Pnina Tornai miała na sobie w dniu ślubu?

W dniu ślubu Pnina Tornai miała na sobie suknię ślubną ze spódnicą w kształcie litery A i drapowanym gorsetem. Następnie po ceremonii ślubnej założyła wysadzaną koralikami sukienkę ze srebrną koronką i haftowany strój dżinsowy na after party.

Co oznacza suknia ślubna Couture?

Ponieważ marka Pnina Tornai znana jest z luksusowych sukni ślubnych couture, musisz zrozumieć, co oznacza suknia ślubna couture. Couture zasadniczo oznacza, że ​​suknia ślubna jest ręcznie robiona lub wykorzystuje ręcznie szyte elementy.

Są droższe niż ubrania ślubne inne niż couture, ponieważ każda suknia ślubna jest przeznaczona tylko dla zamierzonego użytkownika. Dlatego jej stworzenie zajmuje więcej czasu i pieniędzy niż masowo produkowane suknie ślubne.

Suknia ślubna couture kosztuje od 2000 do dwóch razy więcej, w zależności od projektanta.

Wniosek

Czy ten przewodnik po cenach był pomocny? Podsumowując, ile kosztują suknie ślubne Pnina Tornai, możesz spodziewać się wydania ponad 4000 USD na Kleinfeld Bridal.

Jednak są też kawałki od P Pniny Tornai od 2000 do 3000 dolarów. Te suknie ślubne couture są tego warte, o ile nie przekraczasz zamierzonego budżetu na suknię ślubną.

Ręcznie szyte elementy wymagają czasu i wysiłku, więc ich metki z wysoką ceną są odpowiednie tylko.