Ile kosztują suknie ślubne Monique Lhuillier

Jeśli chcesz wiedzieć, ile kosztują suknie ślubne Monique Lhuillier, przedział cenowy, którego możesz się spodziewać, wynosi od 2 900 USD do 12 900 USD, jeśli chcesz sukni ślubnej z kolekcji Bridal lub Bliss. Poniżej omówimy bardziej szczegółowo suknie ślubne Monique Lhuillier.

A dla narzeczonych, które mają na myśli konkretnych projektantów marzeń, możesz przeczytać o tym, czym jest suknia ślubna z bagażnikiem. Oczywiście zawsze warto wiedzieć, jak przejrzeć większość elementów z kolekcji projektanta, aby znaleźć wymarzoną suknię ślubną.

Ile kosztują suknie ślubne Monique Lhuillier

Ile kosztują suknie ślubne Monique Lhuillier: ceny i więcej

Suknie ślubne Monique Lhuillier mogą wahać się od 2900 USD do 12900 USD. Kolekcja dla nowożeńców zaczyna się od 4900 do 12900 USD, podczas gdy kolekcja Bliss obejmuje suknie ślubne w cenach od 2900 do 4900 USD.

Ponieważ średni koszt sukni ślubnej w USA wynosi mniej niż 2000 USD, co obejmuje już zmiany, panna młoda może uznać suknię Monique Lhuillier za drogi. Pamiętaj jednak, że możesz przeznaczyć 10% budżetu weselnego na suknię ślubną, więc odpowiednie planowanie może pomóc Ci wygodnie nosić strój od Monique Lhuillier.

Zapraszam również do przeczytania o tym, dlaczego suknie ślubne są tak drogie, aby docenić kunszt wykonania tych specjalnych strojów ślubnych i dlaczego projektanci czasami mogą pobierać wysokie koszty.

Gotowe do założenia suknie ślubne Monique Lhuillier

Jeśli chcesz, aby suknia ślubna Monique Lhuillier była gotowa na ślub, spodziewaj się przedziału cenowego od 2495 do 8995 USD. Z kolei gotowe suknie ślubne Monique Lhuillier kosztują od 3195 do 7995 dolarów.

Kolekcja ślubna i rozkoszna Monique Lhuillier

Przeglądając witrynę Monique Lhuillier, znajdziesz różne produkty z kolekcji Jesień i Wiosna z kolekcji Bridal and Bliss. W chwili pisania tego tekstu można zobaczyć suknie ślubne i sukienki z jesieni i wiosny 2021 i 2022 roku w kolekcji dla nowożeńców oraz z jesieni 2021 i 2022 oraz z wiosny 2020 i 2021 roku w przypadku kolekcji Bliss.

Możesz kliknąć na każde zdjęcie i zapytać, czy chcesz dowiedzieć się więcej o tym utworze. Niektóre sklepy ślubne, takie jak Little White Dress w Kolorado, mają również sukienki Monique Lhuillier i możesz się z nimi skontaktować lub umówić się na wizytę w sklepie.

Jeśli chodzi o umawianie się na wizytę w salonie ślubnym, zachęcamy do zapoznania się z etykietą zakupów sukni ślubnych. Dowiedz się, kogo możesz zabrać, w co się ubrać i inne pytania dotyczące przyszłej panny młodej, gdy patrzysz na suknie ślubne i suknie.

Ile kosztuje niestandardowa suknia ślubna Monique Lhuillier?

Ceny sukni ślubnej Monique Lhuillier na zamówienie zależą od złożoności projektu i materiałów. Zwykle zaczyna się od 55 000 USD, ponieważ jest w pełni tworzony od zera.

Zasadniczo otrzymujesz niestandardowy projekt z najlepszymi materiałami specjalnie dla Ciebie. Ten rodzaj sukni ślubnej jest również uważany za suknię ślubną couture.

Z drugiej strony, suknia niestandardowa odnosi się tylko do zmiany rąbka, dodawania rękawów i innych modyfikacji stosowanych na sukience z wybiegu lub na wybiegu. A jeśli zdecydujesz się zostać klientką ślubną w stylu couture Monique Lhuillier, możesz spodziewać się sześciu przymiarek, które w razie potrzeby mogą mieć głowę krawca w dniu ślubu.

Czy Monique Lhuillier jest marką luksusową?

Koszt sukni ślubnej Monique Lhuillier jest stosunkowo wysoki w porównaniu do innych projektantów. Jednak kolekcja Bliss ma bardziej przystępny przedział cenowy dla narzeczonych z ograniczonym budżetem.

Niemniej jednak wyższa cena jest tego warta, ponieważ Monique Lhuillier to marka luksusowa, a nawet dumni są z tego, że są synonimem takiej marki. Monique Lhuillier, jedna z czołowych amerykańskich projektantek, powstała w 1996 roku i jest znana na całym świecie dzięki luksusowym i wyrafinowanym elementom.

Michelle Obama, Taylor Swift, Gwyneth Paltrow i Blake Lovely to tylko niektórzy z wybitnych fanów Lhuillier. A co najlepsze, marka jest dostępna na całym świecie dla narzeczonych w innych krajach.

Jeśli interesuje Cię ten zawód, sprawdź ile zarabiają projektanci sukni ślubnych.

Co to jest Monique Lhuillier Bliss?

Kolekcja Bliss od Monique Lhuillier obejmuje bardziej przystępne cenowo produkty tej marki w cenie początkowej poniżej 3000 USD. W chwili pisania tego tekstu na stronie internetowej marki można obejrzeć produkty z jesieni 2022, 2021, 2020 i wiosny 2021 z tej kolekcji.

Suknie ślubne z jesieni 2022 są opisywane jako pełne życia, zalotne i zabawne, jakbyś „tańczyła w Cartagenie”. Oczekuje się również plisowanego tiulu, krepy i haftów.

W sukienkach na jesień 2021 znajdziesz pokryte perłami welony, koronki, głębokie dekolty oraz bardziej romantyczny i nowoczesny wygląd. Następnie wiosna 2021 jest bardziej tradycyjna z eleganckimi dekoltami, koronkami, rozcięciami i kieszeniami.

Wreszcie, produkty z kolekcji Bliss Fall 2020 są bardziej zmysłowe dzięki koralikom, organzie, tiulowi, dramatycznym welonom, wzruszającym ramionom i odpinanym overskirtom.

Ile kosztuje suknia ślubna Couture?

Suknia ślubna couture kosztuje od 50 000 do dwa razy więcej, w zależności od projektanta, misterności i materiałów, z których się ubiera. Jest drogi, ponieważ jest to niestandardowy projekt stworzony dla panny młodej w porównaniu do gotowych sukienek.

Jeśli chcesz zaoszczędzić na sukniach ślubnych, przeczytaj, kiedy suknie ślubne trafiają do sprzedaży.

Wniosek

I to wszystko! Dowiedzieliśmy się, ile kosztują suknie ślubne Monique Lhuillier, na które trzeba przygotować około 3000 do 13 000 dolarów.

Kolekcja Bliss ma zazwyczaj tańsze sukienki niż kolekcja dla nowożeńców. W kolekcji gotowej do noszenia marki znajdują się również projekty poniżej 2500 USD.