Ile kosztują komercyjne pralki i suszarki? 4 ważne czynniki, które powinieneś wiedzieć!

Firma pralnicza generuje dobre dochody we wszystkich porach roku, obliczając, ile kosztują komercyjne pralki i suszarki. Jest to niezbędne, jeśli planujesz założyć pralnię samoobsługową, aby uzyskać dobry dochód, ponieważ wskoczenie do jakiejś firmy bez obliczenia dokładnych kosztów może być niezbędne, aby być wystarczająco ryzykowne, aby doprowadzić Cię do bankructwa.

Pralnia rozwija się w mieście, w którym większość mieszkańców to studenci. Przeważnie mieszkają w hostelach lub w czyimś domu jako płacący goście i nie mogą sami prać ubrań.

Ile kosztują komercyjne pralki i suszarki? 4 ważne czynniki

Ceny pralek komercyjnych o dużej wytrzymałości różnią się pod względem ich niezawodności i funkcji. Przed zakupem komercyjnych pralek i suszarek musisz określić, jaki typ najbardziej Ci odpowiada.

Zdecyduj, biorąc pod uwagę metodę płatności

Ile kosztują komercyjne pralki i suszarki? W tym temacie najpierw poznajmy metody płatności. Metoda płatności musi być najbardziej odpowiednia do Twojej łatwości i wygody. Dwa główne rodzaje systemów płatności w pralce to:

Metoda nr 1. Na monety

Pralki na monety będą Ci odpowiadać, oferując usługi pralnicze w atrakcjach turystycznych, takich jak szczyty wzgórz lub słynne plaże. Twoim klientom będzie łatwiej zapewnić gotówkę i monety na odległość od domu niż kupić przemyślaną kartę, aby zapłacić za pranie.

Metoda nr 2. Obsługiwane kartą

Pralki i suszarki na kartę są łatwe do monitorowania. Ułatwiają Tobie i Twoim klientom przejście przez system bezgotówkowy. Nie będą musieli się martwić o drobne i luźne monety.

Ponadto bezpieczne i wygodne będzie śledzenie płatności poprzez otrzymywanie powiadomień. Ale wtedy musisz zainstalować centrum wartości karty w swoim miejscu, aby klienci mogli uzupełniać swoje karty inteligentne za pomocą gotówki lub kart kredytowych.

Zakup komercyjnych pralek i suszarek

Po określeniu pralek i suszarek na monety lub karty, należy zdecydować się na firmę, która oferuje najbardziej niezawodne i innowacyjne pralki i suszarki. Oto trzy najlepsze firmy z ich przedziałem cenowym.

Podkładka Maytag i jej cena

Maytag to amerykańska firma od wieków produkująca niezawodne i trwałe komercyjne serie pralek i suszarek. Oferują różnorodne pralki i suszarki w zależności od ładowności, czasu prania i konstrukcji energooszczędnej.

Przedział cenowy pralek i suszarek Maytag waha się od 900 do 2200 dolarów.

Podkładka Speed ​​Queen i jej cena

Speed ​​Queen produkuje najwyższej jakości, wymagające i niezawodne pralki i suszarki, które optymalizują pranie. Ich trwałe, wysokiej jakości urządzenia piorące nadadzą świeży wygląd Twojemu praniu. Cena komercyjnej pralki lub suszarki Speed ​​Queen waha się od 900 do 2600 dolarów.

Podkładka Whirlpool i jej cena

Tysiące klientów zaufało firmie Whirlpool przez lata. Ich przyjazne dla środowiska pralki i suszarki podnoszą rentowność Twojej firmy.

Za maszynę trzeba zapłacić od 800 do 1800 dolarów. I to tyle, jeśli chodzi o ceny. Z drugiej strony możesz chcieć wstąpić i dowiedzieć się „Jak usunąć nieprzyjemny zapach z pralki?”

Ile pieniędzy oszczędzają drogie maszyny?

Załóżmy, że ceny tych pralek są wyższe niż budżet i planujesz zakup tańszych maszyn. Niestety, jesteś na złej drodze. Niedroga maszyna kosztuje na dłuższą metę więcej niż wysokiej jakości, drogie maszyny, które sprawiają, że nie musisz się martwić o ich konserwację.

Czynniki, które będą Cię kosztować więcej

Z biegiem czasu ceny produktów zaczynają rosnąć. Jeśli więc chcesz kupić nową pralkę i suszarkę, pamiętaj, że te kilka czynników będzie cię kosztować więcej w postaci mediów i naprawy.

#1. Narzędzia

  • Niedrogie suszarki zużywają 25-40% więcej gazu niż suszarki o wysokim standardzie
  • Nie można uruchomić pralki i suszarki bez prądu. Jednak najlepiej oceniane maszyny zużywają o 40% mniej energii elektrycznej niż pralki niskiej jakości
  • Różne typy pralek wykorzystują dodatkową ilość wody w zależności od ich budowy (na przykład pralka ładowana od góry z mieszadłem zużywa 19-26 galonów wody)
  • Z drugiej strony, maszyna ładowana od przodu zużywa 7 galonów wody na każdy ładunek (jeśli zdecydujesz się na maszynę ładowaną od góry ze względu na jej niską cenę, wszystkie nasze oszczędności zostaną skonsumowane na opłaceniu rachunków za wodę maszyna)
  • Wysokiej jakości maszyny mają automatyczne czujniki wody, które wykrywają pojemność i rozmiar prania, dostosowując ilość wody, co skutkuje minimalnym zużyciem i niskimi rachunkami za media

#2. Ładowność

Nośność tańszych podkładek kompaktowych podkładek waha się od 1,7 do 2,3 stopy sześciennej. Z drugiej strony pralka o dużej pojemności ma łącznie 5 stóp sześciennych.

Z tego powodu pralka o dużej pojemności może wyprać więcej ubrań za jednym razem niż pralka kompaktowa. W ten sposób oszczędza dużo energii w kosztach energii elektrycznej i pracy. Z drugiej strony, oto przydatny artykuł, który chciałbyś przeczytać: „Ceny pralek zaczynają rosnąć”.

#3. Koszt naprawy

Nie można przeoczyć kosztów naprawy i konserwacji pralek i suszarek, ponieważ zawsze są problemy z maszynami, które trzeba rozwiązać dzwoniąc do firmy naprawczej. Tańsze maszyny mają tańsze części, a ich wymiana wydaje się być przyjazna dla kieszeni.

Ale nie potrwają długo i musisz częściej dzwonić do firmy naprawczej.

To okładka!

Teraz wiesz „Ile kosztują komercyjne pralki i suszarki?” Nie musisz się wzdrygać, jeśli jesteś pasjonatem i planujesz założyć firmę. Warto zainwestować w pralki, ponieważ jest to biznes całoroczny. A dla innego przydatnego artykułu, oto „Jak używać pralki?”