Gdzie są produkowane maszyny do szycia Pfaff?

Odpowiedź na pytanie, gdzie są produkowane maszyny do szycia Pfaff, jest w Chinach. Wynika to z faktu, że marka jest pod SVP Worldwide, co w tym artykule omówimy bardziej szczegółowo poniżej. Dowiesz się też więcej o tej marce i czy warto kupić od nich maszynę do szycia.

Czy jesteś również zainteresowany tym, jak powstają inne marki? Sprawdź nasze artykuły, np. kto produkuje maszyny do szycia Singer lub kto produkuje maszyny do szycia Eversew.

Gdzie są produkowane maszyny do szycia Pfaff?

Gdzie są produkowane maszyny do szycia Pfaff?

Ponieważ Pfaff należy do marek maszyn do szycia w ramach SVP Worldwide, maszyny do szycia Pfaff są produkowane w fabryce maszyn do szycia SVP w Szanghaju w Chinach. Jednak globalna centrala korporacyjna SVP Worldwide znajduje się w pobliżu Nashville w stanie Tennessee w USA. A regionalne centrale firmy znajdują się we Włoszech, Meksyku i Sydney.

Zakłady produkcyjne SVP Worldwide znajdują się w Chinach dla maszyn do szycia, podczas gdy w Brazylii produkowane są igły. Posiadają również globalny łańcuch dostaw i centra dystrybucji w wielu regionach, z centrum rozwoju oprogramowania w Europie. Wreszcie, SVP Worldwide posiada również różne centra badawczo-rozwojowe.

Czy maszyny Pfaff są produkowane w Niemczech?

Maszyny do szycia Pfaff zostały po raz pierwszy wyprodukowane w Niemczech w 1872 roku, czyli dziesięć lat, kiedy Georg Michael Pfaff stworzył pierwszą maszynę do szycia. Był również odpowiedzialny za fabrykę GM Pfaff w 1862 roku. Pfaff otworzył również fabrykę w Kaiserslautern w Niemczech, aby pomóc w produkcji.

A do 1950 roku Pfaff był w stanie wyprodukować pięć milionów maszyn do szycia. Po tym jednak Kohlberg and Company, która jest już właścicielem Singera, nabyła własność Husqvarna Viking i Pfaff. To następnie stworzyło SVP Worldwide. Mimo to Pfaff obiecuje, że każdy produkt zawsze będzie niezawodny.

Kto produkuje maszyny do szycia Pfaff?

SVP Worldwide odpowiada za produkcję maszyn do szycia Pfaff. Jak wspomniano na ich stronie internetowej, fabryka maszyn do szycia SVP Worldwide znajduje się w Chinach. Co więcej, zauważysz, że Pfaff nie jest jedyną godną uwagi marką, którą nabyła ta firma. Do marek SVP Worldwide należą również Singer i Husqvarna Viking, które są własną ligą w branży maszyn do szycia.

Czy Pfaff to dobra marka maszyn do szycia?

Ucząc się, jak kupić maszynę do szycia, chcesz kupić urządzenie od sprawdzonych marek. A biorąc pod uwagę 150-letnią historię Pfaff, rozsądnie jest uznać ją za dobrą markę dla tych, którzy chcą kupić maszynę do szycia. Ponadto firma Pfaff z powodzeniem zbudowała reputację producenta trwałych i wysokiej jakości jednostek, biorąc pod uwagę, że rozpoczęła produkcję w 1862 roku i do dziś jest ulubieńcem gospodarstw domowych.

Przyjrzyjmy się unikalnym cechom, które można znaleźć tylko w maszynach do szycia Pfaff:

Ulepszona technologia IDT™

Technologia podwójnego podawania w maszynie do szycia Pfaff zapewnia wydajniejsze podawanie niezależnie od rodzaju tkaniny, aby zapewnić doskonałe szwy i ściegi.

Technologia ActivStitch™

Precyzyjne podawanie nici dzięki wbudowanym czujnikom w maszynie do szycia Pfaff, które zmierzą i wyregulują za Ciebie nić.

Funkcja Basic Shape Creator™ i funkcja Stitch Creator™

Niektóre maszyny do szycia Pfaff pozwalają użytkownikowi wybierać wbudowane kształty i tworzyć niepowtarzalne wzory. Maszyna umożliwia również edycję ściegów lub tworzenie własnych.

Czy stare maszyny do szycia Pfaff są cokolwiek warte?

Stare maszyny do szycia Pfaff są cenne, zwłaszcza modele antyczne. Możesz sprawdzić numer seryjny swojego urządzenia, aby wiedzieć, w którym roku zostało wyprodukowane. Aby przytoczyć kilka przykładów starych maszyn do szycia Pfaff, które rzeczywiście będą wyglądać atrakcyjnie dla kolekcjonerów i entuzjastów, wyszukaj antyczny Pfaff 11 lub zabytkowy Pfaff 130. Jeśli twoja stara maszyna do szycia Pfaff nadal działa, możesz ją sprzedać za setki dolarów.

Ale co, jeśli maszyna jest zbyt zużyta? Oto, co możesz zrobić ze zepsutą maszyną do szycia bez natychmiastowego wyrzucania jej.

Jakie maszyny do szycia są produkowane w Europie?

Wiele marek maszyn do szycia powstało w Europie, ale Bernina jest jedyną, która nadal produkuje w Europie. W szczególności Bernina produkuje swoje maszyny do szycia w Steckborn w Szwajcarii. Używają tego zakładu od 1893 roku i według prawnuka założyciela firmy Bernina nie ma zamiaru opuszczać Europy na produkcję.

Jakie maszyny do szycia są produkowane w USA?

Marki takie jak Baby Lock, Brother, Janome i Juki mają modele montowane lub produkowane w USA. Będą jednak mieli również inne maszyny do szycia, które są produkowane gdzie indziej. Więc jeśli jesteś skrupulatny w tym czynniku, zawsze możesz sprawdzić model, na który patrzysz, aby wiedzieć, gdzie jest wykonany.

Wniosek

I to wszystko! Podsumowując, gdzie są produkowane maszyny do szycia Pfaff, marka jest pod SVP Worldwide, która ma swoją fabrykę maszyn do szycia w Szanghaju w Chinach. Dowiedzieliśmy się również, że Pfaff produkuje maszyny do szycia od 1862 roku, więc możesz być pewny niezawodności marki.

A jeśli masz starą maszynę do szycia Pfaff, sprawdź rok jej produkcji. Możesz być w stanie sprzedać go za ładną kwotę, ponieważ niektóre zabytkowe i zabytkowe modele Pfaff są bardzo cenne. Mamy nadzieję, że była to pomocna lektura; zostaw nam komentarz poniżej, jeśli masz więcej pytań.