Gdzie mogę kupić zasłony z koralików: 2 proste wskazówki!

Zasłony paciorkowe to najpiękniejszy i najbardziej elegancki rodzaj zasłon, jaki można dostać do swojego domu. Występują w wielu różnych stylach, kolorach, kształtach i rozmiarach, które zaspokoją każdy gust i budżet. W tym artykule dowiemy się, gdzie kupić zasłony z koralików, abyś mógł znaleźć idealne ustawienie dla swojego domu!

Miejsca, w których można kupić zasłony z koralików

Wskazówka nr 1. Pierwszy krok, gdzie mogę kupić zasłony z koralików? znajduje się w Internecie. Istnieje kilka sposobów, aby dowiedzieć się, gdzie je kupić – sklepy internetowe, takie jak Amazon.com, Etsy.com oferują szeroką gamę zasłon z koralików w różnych kolorach i stylach.

Gdzie mogę kupić zasłony z koralików: 2 proste wskazówki!

Wskazówka nr 2. Możesz również skontaktować się z lokalnymi sklepami z firanami, aby dowiedzieć się, skąd biorą swój asortyment, lub spróbować poszukać ich na pchlich targach lub aukcjach!

Ile kosztują zasłony z koralików?

Cena zasłon z koralików może wynosić od 25 USD do ponad tysięcy za instalację niestandardową. W większości przypadków na sam materiał należy wydać od 50 do 200 USD, przy czym instalacja kosztuje dodatkowo w zależności od wymaganej pracy.

Jak je zainstalować?

Krok 1. Zasłony z koralików są zwykle zawieszane na małych haczykach, a ciężar zasłony jest podtrzymywany przez własne łańcuszki z koralików.

Krok 2. Możesz przymocować kawałek drewna do każdego końca okna lub użyć istniejącej ramy i zawiesić ją na niej.

Zasłony z koralików i zasłony z tkaniny, co jest lepsze?

  • Zasłony z tkaniny są łatwiejsze do czyszczenia i można je kupić w szerokiej gamie kolorów.
  • Zasłony z koralików będą pasować do każdej estetyki dzięki neutralnej kolorystyce.
  • Oferują również znacznie więcej prywatności niż zasłony z tkaniny, co jest świetne, jeśli Twoje okno zapewnia doskonały widok na świat na zewnątrz!

Jakie są zalety zasłon z koralików?

  • Oferują doskonałą prywatność i można je powiesić na wiele różnych sposobów.
  • Musisz również zawiesić je na hakach, co oznacza, że ​​nie potrzebujesz żadnego wymyślnego ani drogiego sprzętu instalacyjnego!
  • Zasłony z koralików również nie przepuszczają światła, tak jak tkaniny, co jest idealne, jeśli chcesz zablokować światło słoneczne.
  • Są również łatwiejsze do czyszczenia i konserwacji niż zasłony z tkaniny, co czyni je atrakcyjnym wyborem dla tych, którzy chcą bardziej praktycznego podejścia.

Jak powiesić zasłony z koralików?

Krok 1. Będziesz chciał wybrać, gdzie mają się udać, a następnie zmierzyć, jak daleko od tego miejsca chcesz je powiesić.

Krok 2. Jeśli chcesz, aby Twoje zasłony były w linii prostej, zmierz odległość od miejsca, w którym powinny się zaczynać, a następnie od miejsca, w którym powinny się kończyć. Następnie znajdź ten sam pomiar po każdej stronie zamierzonego obszaru. Tak daleko od siebie użyjesz haczyków do mocowania koralików.

Krok 3. W przypadku jakichkolwiek przerw między koralikami przywiąż sznurek do jednego koralika, a następnie zawieś go na haczykach. Możesz również użyć innego rodzaju haczykowatej wstążki lub nici z każdej strony, aby uzyskać ciekawy efekt.

Krok 4. Zawieś między nimi przedmioty dekoracyjne, aby nie wyglądały zbyt niechlujnie, gdy skończysz!

Gdzie jest najlepsze miejsce na powieszenie zasłon z koralików?

Najlepsze miejsce do powieszenia zasłon z koralików jest tam, gdzie chcesz, ponieważ są tak wszechstronne.

Wiszące w oknie: Wszystko, czego potrzebujesz, to kilka uroczych haczyków lub gwoździ, a następnie przymocuj koraliki!

Zawieszanie na ścianie: Możesz również użyć wstążki, jeśli ściana, na której zamierzasz ją umieścić, ma szczeliny między deskami.

Oprawione dzieła sztuki: Jeśli używasz ramki, wiszące przed nią koraliki stworzą ciekawą ekspozycję, która z pewnością przyciągnie uwagę ludzi!

Czy mogę prać zasłony z koralików?

TAk! Można je umyć ręcznie lub włożyć do zmywarki. Jedyną rzeczą, na którą musisz uważać, są haczyki, więc upewnij się, że nie dotykają innych zamoczonych przedmiotów, takich jak szkło lub naczynia, ponieważ może to spowodować rdzewienie

Czy mogę prać zasłonę z koralików w pralce?

Nie, maszyna rozerwie twoją zasłonę i nie sprawi, że będzie wyglądać najlepiej.

Czy mogę powiesić zasłony z koralików w oknie?

TAk! Możesz przymocować je do dowolnego rodzaju haczyków lub gwoździ. Świetnie nadają się również na ściany, jeśli potrzebujesz czegoś bardziej dekoracyjnego, co z pewnością przyciągnie uwagę.

Czy mogę przymocować zasłony z koralików do okiennic?

TAk! Świetnie sprawdzą się również z karniszem, zwłaszcza jeśli nie masz okien otwieranych tam, gdzie chcesz.

Czy potrzebuję rolet na zasłonach z koralików?

Jeśli chcesz, możesz przymocować zasłonę lub zasłonę do zasłon z koralików, ale nie jest to konieczne.

Czy mogę używać zasłon z koralików w domu?

TAk! Doskonale sprawdzają się w każdym pomieszczeniu w domu. Jeśli są wykonane na zewnątrz z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, takich jak winyl, będą dobrze również w środku. Jeśli są na zewnątrz wykonane z tkaniny, możesz zrobić coś takiego, jak obłożenie ich prześcieradłem.

Czy mogę używać zasłon z koralików na zewnątrz?

TAk! Można ich używać wszędzie, ale jeśli w miejscu, w którym znajdują się twoje koraliki, pada deszcz lub śnieg, a nie ma zbyt dużego drenażu, dobrym pomysłem jest ich przyniesienie.

Koraliki pozostaną mokre i zaczną się formować, jeśli nie ma dla nich drenażu, więc należy uważać na to, gdzie są używane, gdy pogoda się pogorszy, lub po prostu planować wnoszenie ich do środka, dopóki deszcz nie przestanie padać.

Jak chronić zasłony z koralików przed zakurzeniem?

Jednym ze sposobów, aby twoje koraliki nie były zbyt zakurzone, jest użycie dużego arkusza tektury. Możesz użyć tego na wierzchu tkaniny lub plastikowej zasłony z koralików, o ile nie dotyka podłogi, i ułóż na nich prześcieradła, gdy z nimi skończysz.

Jak często należy prać zasłony z koralików?

Zaleca się pranie co najmniej raz na sześć miesięcy. Jeśli mieszkasz w obszarze, w którym pleśń i pleśń są powszechne, najlepiej jest zaopatrzyć się w suszarkę z koralikami, taką jak ta oferowana przez DryGuy lub oczyszczacz powietrza z filtracją HEPA.

Wniosek