Gdzie mogę kupić materac Jamison: Przewodnik po zakupach

Ci, którzy chcą wiedzieć, gdzie mogę kupić materac Jamison, mogą sprawdzić bezpośrednio w firmie. Porozmawiamy również o firmie rodzinnej, która oferuje tę markę. Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących zakupu, podamy, w jaki sposób możesz wybierać spośród materacy Jamison.

Czy wiesz, że materac używany przez Marriott Courtyard to nawet materac Jamison? Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj nasz osobny artykuł.

Gdzie mogę kupić materac Jamison: Przewodnik po zakupach

Gdzie kupić materac Jamison?

Możesz kupić materac Jamison, znajdując najbliższego sprzedawcę w swojej lokalizacji. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki sprzedawców na stronie internetowej Jamisona. Podobnie jak w przypadku innych marek materacy, wystarczy podać swoją lokalizację, a narzędzie wyświetli listę.

Ale w przeciwieństwie do innych sklepów z materacami, zauważysz, że Jamison nie sprzedaje swoich łóżek bezpośrednio na swojej stronie internetowej. Jeśli znalazłeś kolekcję, która Ci się podoba, jedyne dostępne przyciski prowadzą do wyszukiwarki sklepów danej marki. Dlatego nie możesz zamawiać bezpośrednio ze strony Jamison.

Odkryliśmy również, że materace Jamison są dostępne w sklepach Mattress Man.

Sklepy z materacami

Mattress Man to lokalna i rodzinna firma z czterema lokalizacjami w Północnej Karolinie. Możesz wybierać spośród siedmiu modeli materacy Jamison, ale kolekcja Jamison Resort Hotel Collection jest również dostępna w Mattress Man. Sklep oferowałby usługę dostawy białych rękawiczek z dostawą tego samego lub następnego dnia, jeśli zamówiłeś w sklepie lub przez telefon. Ponadto dostępny jest odbiór tego samego dnia, jeśli materac jest w magazynie, a Mattress Man oferuje również jednorazową wygodną wymianę na 120 dni.

Czy Jamison nadal robi materace?

Jamison produkuje materace od 1883 roku, kiedy powstała firma. Do 2014 roku Jamison połączył się z Solstice Sleep Products, tworząc jednego z największych producentów materacy w Ameryce Północnej. W chwili pisania tego tekstu kolekcje Autograph, Resort, TLC, Sleep Response i Hospitality można znaleźć na stronie internetowej Jamisona.

Gdzie powstają materace Jamison?

Materace i produkty Jamison są produkowane w USA. Zakłady produkcyjne i produkcyjne marki znajdują się w Ohio, Pensylwanii, Florydzie, Teksasie i Tennessee. Ponadto firma Solstice Sleep Products, która nabyła pościel Jamison, również dumnie ma swoją siedzibę w Stanach Zjednoczonych.

Czy chcesz również dowiedzieć się, jaki jest najlepiej sprzedający się materac w USA? Znaleźliśmy pięć marek, które możesz sprawdzić.

Z czego wykonane są materace Jamison?

Zbieranie autografów

Kolekcja Jamison Autograph składa się z modeli Essentials, Premium i Hybrid, więc musisz sprawdzić, który model spełnia wszystkie Twoje priorytetowe cechy. Na przykład materac Jamison Autograph Premium doskonale zmniejsza ucisk dzięki piance o dużej gęstości. Jeśli więc odczuwasz ból ciała, najlepszym materacem Jamson jest Autograph Premium.

Kolekcja ośrodka

Jamison nazywa swoją kolekcję Resort Collection najlepszą pod względem luksusu. Ta kolekcja zawiera materiał o fajnym splocie, piankę i lateks z dodatkiem grafitu. A co najlepsze, możesz nawet uzyskać materac w wersji miękkiej, średniej, hybrydowej, hybrydowej, uchylnej i twardej.

Kolekcja TLC

Jeśli szukasz najwyższego komfortu i wsparcia, wypróbuj kolekcję Jamison TLC. Materiały z tej kolekcji to lateks z dodatkiem grafitu, lateks i podstawa lateksowa z krawędzią. Możesz czuć się pewnie dzięki trwałości TLC, ponieważ jest on objęty 20-letnią gwarancją Jamisona.

Zbieranie odpowiedzi dotyczących snu

Ci, którzy chcą odciążyć i zapewnić komfort chłodzenia, mogą wybrać kolekcję Jamison Response Collection. Wykonany jest z fajnego splotu tkaniny, żelowej pianki z pamięcią kształtu i pikowanej pianki z pamięcią kształtu. Jest również objęty 10-letnią gwarancją, która nadal jest uzasadniona w przypadku łóżek.

Kolekcja gościnności

Kolekcja Jamison Hospitality nie jest wyszczególniona na ich stronie internetowej. Jednak ta kolekcja znajduje się w Kimpton, JW Marriott, Red Roof Inn, Residence Inn, Moxy Hotels, G6 Hospitality, Marriott i Courtyard. Ponieważ jest oczywiste, że Marriott Hotels ufają Jamisonowi, rozważ przeczytanie tego artykułu o marce Marriott materacy.

Jaki jest najlepszy Jamison?

Zbieranie autografów

Kolekcja Jamison Autograph składa się z modeli Essentials, Premium i Hybrid, więc musisz sprawdzić, który model ma Twoje priorytetowe funkcje. Na przykład materac Jamison Autograph Premium doskonale zmniejsza ucisk dzięki piance o dużej gęstości. Jeśli więc odczuwasz ból ciała, najlepszym materacem Jamson jest Autograph Premium.

Kolekcja ośrodka

Jeśli szukasz luksusowego materaca, kolekcja Jamison Resort to najlepszy wybór. Dobrze reaguje na podkład ze względu na piankę o wysokiej elastyczności. Podobnie jak inne luksusowe i drogie łóżka, kolekcja Resort Collection nie jest gorąca, a nawet odprowadza wilgoć z ciała.

Kolekcja TLC

Jeśli szukasz trwałego materaca, kolekcja TLC z 20-letnią gwarancją będzie doskonałym zakupem. Jest również idealny dla podkładów, które preferują piankę lateksową od innych materiałów syntetycznych. Mówiąc o lateksie, oto najlepsze materace lateksowe na rynku.

Zbieranie odpowiedzi dotyczących snu

Żelowa pianka z pamięcią kształtu to najlepszy rodzaj pianki z pamięcią kształtu dla osób, które śpią gorąco. I chociaż wszystkie materace Jamison są fajne do spania, kolekcja Sleep Response łączy żelową piankę z pamięcią kształtu i chłodną tkaninę, aby zapewnić Ci wygodę. Posiada również piankę podtrzymującą, która zapobiega przedwczesnemu zwiotczeniu.

Wniosek

I to wszystko! W tym artykule udzielono odpowiedzi, gdzie mogę kupić materac Jamison, i dowiesz się, że możesz skorzystać z wyszukiwarki sprzedawców na ich stronie internetowej. Niestety nie można kupić bezpośrednio ze strony internetowej, ale niektóre łóżka Jamison są dostępne w innej firmie, Mattress Man.

Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci zdecydować, który model Jamisona wybrać, ale jeśli nadal masz jakieś, możesz zadać więcej pytań.