Gdzie mogę kupić materac dwustronny: najlepszy 5

Ciekawi, gdzie mogę kupić materac dwustronny, mogą sprawdzić pięć marek. W tym artykule porozmawiamy o pięciu najlepszych składanych łóżkach, jakie możesz dostać i zobaczymy, które z nich spełni wszystkie Twoje potrzeby. Niektórzy używają nawet naturalnego lateksu, co zawsze jest plusem za przyjazność dla środowiska.

Ale dlaczego potrzebujesz materaca dwustronnego zamiast tradycyjnego jednostronnego? Najpierw zastanów się nad przeczytaniem tego przewodnika o tym, jak często powinieneś przewracać materac i dlaczego. To cenna praktyka konserwacyjna, która ma zastosowanie tylko do łóżek dwustronnych.

Gdzie mogę kupić materac dwustronny: najlepszy 5

Gdzie mogę kupić materac dwustronny w USA?

Dom Brentwood

Brentwood Home to fantastyczna marka znana z luksusowych, nietoksycznych materacy. A jeśli chcesz mieć podwójne łóżko, możesz rozważyć ich rozkładany materac Crystal Cove. Jest produkowany w Los Angeles, a nawet jest wegański.

Crystal Cove to materac uchylny, ponieważ jest to dwustronne łóżko hybrydowe. Otrzymasz miękką stronę wykonaną z pianki zapamiętującej kształt z węglem aktywnym i twardą stronę wykonaną w 100% z organicznego lateksu Dunlop. A jeśli chodzi o trwałość, możesz czuć się bezpiecznie dzięki 25-letniej ograniczonej gwarancji Brentwood Home.

Nola

Nolah ma jeden z najlepszych materacy do spania na boku, ale możesz też sprawdzić tę markę, jeśli chcesz mieć uchylne łóżko dwustronne. Ten model materaca nazywa się 12-calowym materacem Nolah Signature, który firma uważa za ulepszoną wersję premium popularnego 10-calowego materaca Nolah Original. Ten materac ma nawet kilka nagród, które uznają go za najlepszy materac składany, więc wiesz, że jest to rzeczywiście jeden z najbardziej niezawodnych na rynku.

12-calowy materac Nolah Signature wykorzystuje markową piankę AirFoam po swojej miękkiej stronie, zapewniając konturowanie, ale jednocześnie chłodzenie. Z drugiej strony jest również AirFoam, ale jest cieńszy i ma zapewnić idealne wsparcie dla osób ze snem na brzuchu, które powinny korzystać z twardego łóżka. Ale co najważniejsze, Nolah oferuje dożywotnią gwarancję na ten materac.

Saatva

Saatva należy do najlepszych marek, które sprawdzają, czy szukasz najlepszego materaca lateksowego na rynku. A jeśli chcesz, aby Twój naturalny materac był dwustronny i obracany, ich Zenhaven nadal stanowi fantastyczny wybór. Jest to materac w 100% z naturalnego lateksu, który można odwrócić, ponieważ można go używać z obu stron.

Kolejną korzyścią z wyboru materaca Zenhaven od Saatva jest to, że marka wspomina nawet o ocenie twardości z każdej strony. Luksusowa pluszowa strona jest oceniana na 4 do 5, podczas gdy delikatna, twarda strona jest oceniana na 7 do 8 w skali twardości. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tych ocenach, zapoznaj się z naszym poradnikiem dotyczącym wyboru twardości materaca.

Ekosen

Czy jesteś fanem Brooklyn Bedding? Ich marka EcoSleep ma hybrydowy materac lateksowy, który jest dwustronny i odchylany. Jest wykonany w Arizonie z lateksu certyfikowanego przez Rain Forest Alliance, wełny Joma i bawełny organicznej, aby zapewnić zrównoważone łóżko.

Hybrydowy lateksowy materac EcoSleep różni się nieco od zwykłego dwustronnego łóżka, które ma miękkie i twarde boki. Zamiast tego ma średnią i twardą stronę, a ta kombinacja jest odpowiednia dla większości użytkowników, ponieważ nie każdy byłby wsparty na bardzo miękkim materacu. Nie martw się jednak, że stracisz komfort snu, ponieważ ma responsywną powierzchnię wykonaną z 1,5 cala w 100% z naturalnego lateksu.

Layla

Jeśli nie wiesz, gdzie kupić materac online, Layla jest jedną z najlepszych marek do odwiedzenia. Ale czy wiesz, że ta firma ma również łóżko dwustronne?

Materac piankowy Layla z pamięcią kształtu jest dostarczany w pudełku dla Twojej wygody podczas ustawiania. A dzięki funkcji odwracania otrzymasz miękką stronę ocenioną na 4 i twardą stronę ocenioną na 7. Inną cechą, która wyróżnia Layla na tle innych łóżek, jest to, że materac ma żel miedziany z pianką zapamiętującą kształt, aby zapewnić zmienne podparcie w zależności od nacisku.

Jak się nazywa materac dwustronny?

Materac dwustronny lub materac odwracany to tzw. materac, ponieważ do spania można używać obu stron. Producent zaprojektował jego konstrukcję tak, aby można było korzystać z obu stron, obracając ją. Jest to korzystne dla długowieczności łóżka, ponieważ zużycie rozkłada się po obu stronach, ale możesz również wybrać twardość odpowiednią dla twojego aktualnego stanu.

Czy nadal robią materace dwustronne?

Materace dwustronne są nadal typowe na rynku i można je znaleźć w typach piankowych lub hybrydowych. Większość marek wykorzystuje funkcję odwracania łóżka, aby zapewnić dwa poziomy twardości, podczas gdy inne mają takie same odczucia. Jednak przed odwróceniem materaca należy upewnić się, że jest on dwustronny i można go obracać, aby uniknąć zniszczenia jego struktury.

Czy materace dwustronne są dobre?

Materace dwustronne są warte swojej ceny, ponieważ w jednym łóżku uzyskasz dwa poziomy twardości. I nawet jeśli producent oferował obie strony o tej samej twardości, nadal można go odwrócić, co może pomóc w przedłużeniu żywotności materaca. Jedyną potencjalną wadą materacy dwustronnych jest to, że nie są dostępne na rynku w większej liczbie opcji, takich jak łóżka jednostronne.

Wniosek

I to wszystko! Podsumowując, gdzie mogę kupić materac dwustronny, możesz odwiedzić pięć marek. Są to Brentwood Home, Nolah, Saatva, EcoSleep i Layla.

Możesz wybierać spośród łóżek hybrydowych lub piankowych, a niektóre są nawet wykonane z trwałych materiałów, takich jak lateks. Jeśli masz więcej pytań, zostaw nam komentarz.