Gdzie kupić środek do usuwania pleśni i pleśni CLR: 5 najlepszych opcji

Szukasz miejsc, gdzie kupić środek do usuwania pleśni i pleśni CLR? Poznaj pięć lokalizacji (nawet online), w których możesz kupić środek czyszczący tutaj.

Dzięki tym zaleceniom możesz mieć swój środek do usuwania pleśni CLR w mgnieniu oka!

Gdzie kupić środek do usuwania pleśni i pleśni CLR: 5 najlepszych opcji

Co to jest narzędzie do usuwania pleśni i pleśni CLR?

Ponieważ pleśń lub pleśń są na początku tak małe, nie zauważysz żadnych objawów, dopóki nie urosną wystarczająco duże, aby były widoczne gołym okiem. Ten problem występuje częściej u osób, które nie przewracają się regularnie i nie sprawdzają materacy podczas zmiany pościeli.

Dogłębnie czyści i usuwa powierzchnie z plamami pleśni i pleśni. Poza tym jest również prosty w obsłudze.

Wystarczy pozwolić mu usiąść, a następnie go wytrzeć. W przypadku plam na twardych powierzchniach, dywanach i tekstyliach użyj tego środka do czyszczenia pleśni i pleśni.

Metali i wykończeń, w szczególności chromu i stali nierdzewnej, nie należy używać z odplamiaczem pleśni i pleśni CLR. Usuwa uporczywe plamy pleśni i pleśni z płytek ceramicznych, listew przypodłogowych, tekstyliów, szkła, cegły, betonu, kamienia naturalnego, blatów laminowanych, powierzchni całkowicie utwardzonych i pomalowanych olejem, sztywnych tworzyw sztucznych, opon samochodowych, drewna, zaprawy i włókna szklanego w kwestia minut.

Piana na odplamiaczu niezawierającym wybielacza pozwala na bardziej bezpośrednią aplikację, zapobiegając rozpryskiwaniu i rozprzestrzenianiu się zarodników w powietrzu. Program Safer Choice EPA uznaje produkt za bezpieczniejszą alternatywę dla tradycyjnych chemikaliów.

Nie należy stosować metali i powłok, głównie zewnętrznych elementów urządzenia ze stali nierdzewnej. Oto pomocny przewodnik po więcej informacji na temat pleśni.

Gdzie można uzyskać narzędzie do usuwania pleśni i pleśni CLR?

Istnieje wiele sklepów, w których można kupić CLR Mold i Mildew Remover, zwłaszcza w Internecie. Oto następujące sklepy, w których można kupić środek do usuwania pleśni i pleśni CLR:

  • Sprzęt Asa
  • Amazonka (online)
  • Strona internetowa marek CLR (online)
  • Walmart
  • Target.com (online)

Oto artykuł z przewodnikiem, który może pomóc powiedzieć więcej o tym, jak skutecznie używać zbroi pleśniowej. Ponadto możesz sprawdzić tę stronę internetową, aby składać zamówienia na środek do usuwania pleśni i pleśni CLR.

Co to są pleśń i pleśń?

Pleśń rozwija się z zarodników unoszących się w powietrzu. Gromady pleśni rosną, gdy zarodniki rozmnażają się, co można zobaczyć gołym okiem.

Oto przewodnik, który pomoże Ci dowiedzieć się, jaka jest najbardziej niebezpieczna pleśń.

Możesz opisać pleśń o zielonym lub czarnym odcieniu jako „rozmytą” lub „śliską”. Podczas gdy pleśń ma biały, żółty lub szary odcień znany jako „puszysty”, „pudrowy” lub „puszysty”.

Mączniak prawdziwy jest zazwyczaj biały lub szary, chociaż w miarę rozprzestrzeniania się może być również żółty, czarny lub brązowy. Mączniak rzekomy zwykle zaczyna żółknąć, a następnie brązowieje.

Ten grzyb jest ważny, ponieważ rozkłada rozkładające się szczątki organiczne, takie jak powalone drzewa. Substancje odżywcze zawarte w tych organicznych składnikach są następnie uwalniane do środowiska w celu wykorzystania przez inne żywe stworzenia.

Według CDC pleśń jest wszechobecna w domach i innych budynkach i nie jest korzystna, gdy dostanie się do środka. Oprócz negatywnego wpływu na zdrowie pleśń może powodować uszkodzenia strukturalne Twojej nieruchomości.

Pleśń to pleśń, która rozwija się na wilgotnych, płaskich powierzchniach. Często można je znaleźć na parapetach okiennych lub ścianach pryszniców.

Jest również mniej podatny na długotrwałe uszkodzenia niż pleśń. Zwykle łatwo się go pozbyć za pomocą roztworu czyszczącego.

Pleśnie i pleśnie mają różnorodny wpływ na rosnącą powierzchnię. W zależności od rodzaju grzyba Twój organizm może reagować inaczej.

Zasadniczo ma efekt kosmetyczny, gdy pleśń rośnie na płaskich powierzchniach, takich jak płytki lub ściany łazienki. Z drugiej strony zarodniki pleśni mogą powodować kaszel i bóle głowy w przypadku wdychania.

Pleśń może wyrządzić znacznie więcej szkód dla Twojej własności i zdrowia. Eksperci powiązali narażenie na pleśń na problemy z sercem, dyskomfort stawów, zmęczenie i depresję, a także problemy z oddychaniem.

Jak zapobiegać pleśni i pleśni za pomocą CLR?

Możesz zapobiec pleśni i pleśni dzięki następującym wskazówkom:

  • Lepiej jest zapobiegać tworzeniu się pleśni, niż musieć sobie z nią radzić, gdy już zadomowi się w domu.
  • Zadbaj o odpowiednią wentylację w domu, zwłaszcza pod prysznicem, w pralni i w kuchniach. Upewnij się, że Twój dom ma wentylatory wyciągowe, które wywietrzają na zewnątrz.
  • Utrzymuj w domu poziom wilgotności od 30 do 50 procent. Korzystanie z osuszacza lub klimatyzatora może pomóc, zwłaszcza w cieplejszych miesiącach.
  • Napraw wszelkie nieszczelności w konstrukcji domu lub kanalizacji tak szybko, jak to możliwe.
  • Wykładziny w wilgotnych miejscach, takich jak łazienka lub piwnica, powinny zostać usunięte.

Pleśń może wywołać chorobę, zwłaszcza jeśli masz astmę lub inną dolegliwość układu oddechowego. Może również powodować objawy alergiczne, takie jak kichanie u niektórych osób.

Pleśń może podrażniać oczy i powodować ból gardła, wysypkę skórną, ból głowy i przekrwienie, nawet jeśli nie masz alergii na pleśń ani astmy. Dlatego upewnij się, że zastosujesz to rozwiązanie tak szybko, jak to możliwe, zanim wystąpi którykolwiek z tych objawów.

Wniosek

Są to informacje, które musisz znać i które pomogą Ci dowiedzieć się, gdzie kupić środek do usuwania pleśni i pleśni CLR, wraz z jego zastosowaniami i korzyściami.