Gdzie kupić poszewki na poduszki. Najlepszy ogólny przewodnik

Jeśli ciekawi Cię, gdzie kupić poszewki na poduszki, powinieneś znaleźć różne opcje na platformie e-commerce Amazon. Ale dlaczego powinieneś dostać fałszywą poduszkę? Poszewka na poduszkę to ozdobna poszewka na poduszkę.

Nie musisz kupować oddzielnych poduszek dekoracyjnych, ponieważ możesz po prostu przykryć poduszki do łóżka szmatami. Ten przewodnik zapozna Cię z produktami, których możesz oczekiwać na rynku. Co więcej, po skończeniu tego artykułu powinieneś łatwo nauczyć się, jak znaleźć najlepszy dla siebie pozór.

Gdzie kupić poszewki na poduszki. Najlepszy ogólny przewodnik

Gdzie można kupić poszewki na poduszki?

Nic dziwnego, że na platformie e-commerce Amazon można łatwo kupować poszewki na poduszki. Powinieneś znaleźć różne rodzaje tego produktu, nie tylko pod względem wzornictwa i rozmiarów, ale także materiałów, z których są wykonane. Jakich poszewek na poduszki można się spodziewać na rynku?

Jeśli chcesz mieć aksamitną opcję dla swoich poduszek, możesz znaleźć flanelowe poszewki na poduszki na Amazon. Te puszyste produkty są w 100% aksamitne, dzięki czemu czują się i wyglądają luksusowo. A ponieważ używają czesanej bawełnianej flaneli, te poszewki na poduszki nie są tak drogie.

A co, jeśli masz różne kwadratowe poduszki? Amazon oferuje również szereg euro-shamów i są one dostępne w rozmiarach od 16 na 16 cali do 26 na 26 cali. Spodoba ci się również ich neutralna kolorystyka i zapinane na suwak otwarcie zapewniające wszechstronność.

Co to jest fałszywa poduszka?

Do dekoracji

Kupując fałszywą poduszkę, warto zastanowić się, jak chcesz jej użyć. Z definicji poszewki na poduszki są ozdobnymi poszewkami powszechnie używanymi do rzucania poduszek i poduszek euro. Dlatego kupowanie fałszywej poduszki do tego konkretnego celu oznacza, że ​​chcesz wziąć pod uwagę rozmiar, wygląd i szczegóły, aby pasowały do ​​Twojego pokoju lub zestawu pościeli.

Do użytku

Z drugiej strony możesz również użyć poszewki na poduszki na zwykłe poduszki do łóżek. Niektórzy właściciele domów używają poduszek pokrytych fikcją nawet do spania, więc jeśli planujesz to zrobić, sprawdź materiał, z którego wykonany jest produkt. Szaty zwykle wykorzystują materiały, które będą dobrze wyglądać wizualnie, ale nie będą wygodne dla skóry.

Rozmiary sztucznych poduszek

Poszewki na poduszki są dostępne w rozmiarach podobnych do poszewek na poduszki. Możesz spodziewać się fałszywych poduszek króla, królowej i standardowych poduszek. Należy jednak sprawdzić rozmiary poduszek w euro, ponieważ te kwadratowe poduszki mają różne wymiary i są one często używane do celów dekoracyjnych.

Euro shams może mieć takie same rozmiary jak poduszki Euro, ale niektóre są o cal większe. Jeśli chcesz uzyskać efekt wypchania, poszewka na poduszkę może mieć dokładnie takie wymiary jak forma poduszki. Wręcz przeciwnie, zdobądź pozór, który jest o cal większy niż twoja poduszka, jeśli nie chcesz, aby wyglądał zbyt przytulnie.

Fikcyjne zapięcia poduszek

Kolejną cechą wyróżniającą poszewki na poduszki na rynku jest rodzaj zastosowanego zamknięcia. Jak więc wybrać fałszywą poduszkę w zależności od jej zamknięcia? Wybierz produkt z zamknięciem, które Twoim zdaniem będzie wygodne do usunięcia, jeśli planujesz regularnie zmieniać wzory poduszek.

Koperta a klapka

Możesz także zastanowić się, który styl zapięcia wygląda najlepiej. Same zamknięcia obejmują klasyczny styl kopertowy, który wykorzystuje zachodzące na siebie panele z tkaniny, zamek błyskawiczny, klapkę, a nawet trwałe zamknięcie. Zamknięcia kopertowe umożliwiają szybkie zsuwanie poduszki z pokrowca, podczas gdy zamknięcie z klapką wykorzystuje klapę z materiału, aby ukryć otwarty koniec.

Skompresowane a trwałe

Jeśli nie chcesz mieć odsłoniętego zamka błyskawicznego, możesz wybrać poszewki na poduszki z niewidocznym zamkiem, aby uzyskać schludniejszy wygląd. I wreszcie, niektóre szwy są zamknięte na stałe z zszytymi wszystkimi bokami. To ostatnie może być nadal warte rozważenia, jeśli używasz poduszek, które są mało wymagające w utrzymaniu i nie stracą swojej struktury z upływem czasu.

Jak stylizować łóżko za pomocą poszewek na poduszki

Pomocne byłoby również nauczenie się, jak używać shamsów do stylizacji w łóżku. Wykończenie, które wybierzesz, będzie miało wpływ na to, jakie poszewki poduszek uzyskasz. Zawsze możesz wykazać się kreatywnością i podążać za własnym stylem, ale oto kilka podstawowych sposobów układania poszewek na poduszki w łóżku.

Warstwa

Rozpocznij od dwóch Euro sham na wezgłowiu, następnie warstwę na standardowe poduszki przed nimi i kolejną warstwę standardowych shamków przed poduszkami w drugiej warstwie. Ostatnią warstwą będą wybrane przez Ciebie poduszki dekoracyjne przed każdą standardową fikcją. Jeśli nadal nie czujesz tego stylu, zamień ostatnią warstwę na jedną ozdobną poduszkę pośrodku dwóch standardowych szmat.

Stos

Oprócz układania warstw, możesz również układać poszewki na poduszki. Połóż dwie standardowe poduszki na wezgłowiu i ułóż na nich dwie standardowe poduszki. Ostatnim stosem będą dwie ozdobne poduszki na środku każdego stosu.

Wniosek

Chcesz urozmaicić swoją poduszkę? W takim razie czas dowiedzieć się, gdzie kupić poszewki na poduszki! Te ozdobne okładki są dostępne na platformach takich jak Amazon i można je znaleźć w różnych materiałach, wzorach i rozmiarach.

Wybierając produkt, pamiętaj, jak chcesz użyć pozorowanej poduszki. Być może zamierzasz używać poduszek tylko jako dekoracji, a może chcesz, aby fikcja była przyjemna w dotyku, gdy trzymasz ją w dłoni. Ponadto rozmiar powinien dobrze pasować do poduszek, aby uzyskać dobre dopasowanie.

A co z zamknięciami? Szwy poduszek wykorzystują szereg stylów zapięć, od trwałych po zapinane na suwak. Wybierz ten, który Twoim zdaniem będzie uzupełniał projekt, do którego dążysz, i jeśli jest wygodny do usunięcia, jeśli chcesz często zmieniać pozory.