Gdzie kupić poduszkę Travelrest

Jeśli ciekawi Cię, gdzie kupić poduszkę Travelrest, bez problemu znajdziesz ją na Amazon. Ta tak zwana najlepsza poduszka podróżna jest łatwo dostępna w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Chociaż zawsze możesz samodzielnie zrobić poduszkę podróżną, niektóre produkty są popularne z jakiegoś powodu.

Poduszka Travelrest jest stworzona do podróży. Jest wygodny pod względem przenośności, ale nie zaniedbasz wsparcia i komfortu. Dowiedz się więcej o tej poduszce poniżej.

Gdzie kupić poduszkę Travelrest

Gdzie zdobyć poduszkę Travelrest

Według samej firmy możesz kupić poduszkę Travelrest od Amazon, a nawet otrzymać bezpłatną wysyłkę, jeśli Twoje zamówienie kosztuje powyżej 40 USD w USA. Poduszka Travelrest jest również dostępna w innych regionach, takich jak Kanada i wiele krajów w Europie. Możesz poznać swoją opłatę za wysyłkę po umieszczeniu produktów w koszyku.

Jakie są zasady zwrotu poduszki Travelrest?

Musisz zdobyć poduszki z wymienionych platform, aby upewnić się, że nie kupujesz podrobionego produktu. Ale jeśli okaże się, że nie jesteś zadowolony lub otrzymałeś niewłaściwy produkt, zawsze możesz skontaktować się z obsługą klienta Travelrest. Niemniej jednak HiGear Design szczyci się niską stopą zwrotu, a także ma rozsądną politykę zwrotów.

Firma oferuje 30-dniowy okres na zwrot produktu, ale warto zaznaczyć, że wolą dostawać poduszkę nieużywaną iw oryginalnym opakowaniu w celu ewentualnej odsprzedaży. Możesz również założyć, że opłata za wysyłkę nie podlega zwrotowi. Dobra wiadomość jest taka, że ​​jeśli poduszka Travelrest ma wady, firma wyśle ​​również nowy produkt za darmo przez 180 dni od pierwszej daty dostawy.

Jak rozpoznać fałszywą poduszkę Travelrest

Według HiGear Design, Inc., produkt jest zwykle wysyłany z zagranicy, zwłaszcza z Chin. Jest również dostarczany w torebce lub pudełku z symbolem As See On TV i czarno-białymi instrukcjami. Ponadto możesz sprawdzić numer patentu na opakowaniu i nie będzie on zgodny z informacjami na oficjalnej stronie marki.

Sama poduszka może mieć silny zapach chemiczny i wygląda na pomarszczoną. W porównaniu z oryginalną poduszką Travelrest, fałszywe często używają zamiast tego zaworu kulowego. Cena również nie jest podobna do cen na oficjalnej stronie, a zdjęcia są opatrzone znakiem wodnym.

Poduszka History Of Travelrest

Pierwsza poduszka Travelrest pochodziła od założyciela firmy, Johna Mittelstadta. Zauważył, jak niewygodne mogą być długie loty, ponieważ poduszki lotnicze generalnie nie zapewniają wsparcia. Podróżowanie z innymi poduszkami jest również nieporęczne i ma tendencję do częstego przemieszczania się podczas użytkowania.

Aby utrzymać poduszkę podróżną na miejscu, za pomocą sznurowadeł przywiązał poduszkę linii lotniczej do swojego siedzenia. Tak więc realizacja wykonania poduszki z uwięzi. Otrzymał patent na ten wyjątkowy wynalazek i rozpoczął produkcję na długie lata.

Rodzaje poduszek podróżnych

HiGear Design oferuje różne poduszki podróżne, a poniżej możesz dowiedzieć się więcej o ich funkcjach. Aby uzyskać pełne wrażenia, możesz również otrzymać zestaw masek do spania marki z zatyczkami do uszu i kanapą do przenoszenia, koc podróżny 4 w 1 i poszewkę z mikropolaru. Dostępny jest również tak zwany zestaw podróżny z uniwersalną poduszką podróżną i kocem od Travelrest.

Nadmuchiwana poduszka podróżna Travelrest

Ta nadmuchiwana poduszka przyda się podczas podróży samochodem lub samolotem, a przyczepienie jej do bagażu jest wręcz wygodne. Wystarczy umieścić go na zagłówku lub na fotelu w samolocie, aby zapewnić wygodę i wsparcie. Jednak nadal możesz oprzeć na nim głowę i szyję, nawet bez oparcia siedzenia, ponieważ możesz zawiesić go na głowie i ramionach.

Uniwersalna poduszka podróżna Travelrest

Kolejną poduszką podróżną, którą możesz zawiesić na głowie i ramieniu lub przymocować do siedzeń, jest poduszka podróżna typu „ wszystko w jednym ” Travelrest. Używa wkładki z pianki memory i można ją szybko nadmuchać. Większość ludzi uwielbia również miękkie welurowe pokrycie, które jest niewątpliwie luksusowe w wyglądzie i użytkowaniu.

Poduszka Travelrest Nest Ultimate z pianki memory

Travelrest ma również tak zwaną ostateczną poduszkę z pianki memory o nazwie Nest. Ta poduszka na szyję jest antypoślizgowa i wykorzystuje termoczułą piankę z pamięcią kształtu, aby dopasować się do szyi i ramion. Wygodne jest podróżowanie z tą poduszką, ponieważ ma woreczek, który ściska poduszkę.

Poduszka podróżna Travelrest Curl z pianki memory

Kolejną poduszką pod szyję wykonaną z pianki memory jest Travelrest Curl. Ta poduszka o nieco innym wyglądzie dopasuje się do naturalnego kształtu ciała i zapewni dobre ułożenie. Pozostanie na miejscu, ponieważ ma regulowany sznurek.

Poduszka Travelrest i-Lene z pianki memory

Jeśli szukasz czegoś, co nie wygląda jak klasyczna poduszka na szyję w kształcie litery U, możesz zdecydować się na poduszkę z pianki memory i-Lene. Wykorzystuje piankę o podwójnej gęstości, w której wewnętrzna warstwa jest mocna, a zewnętrzna miękka. Posiada również welurowy pokrowiec, który można prać w pralce.

Wniosek

Jeśli gardzisz używaniem poduszki, która nie pozostaje na swoim miejscu podczas długiej podróży, możesz zdecydować się na poduszkę Travelrest na uwięzi. Ale gdzie kupić poduszkę Travelrest? Firma zaleca zakup produktów od Amazon.

W zależności od ilości kupionych produktów możesz nawet skorzystać z promocji bezpłatnej wysyłki w całych Stanach Zjednoczonych. Warto również zauważyć, że firma ma zasady dotyczące zwrotów, dzięki którym będziesz zadowolony z zakupu. Upewnij się jednak, że pozyskujesz prawdziwych ludzi z Travelrest, ponieważ podrabiane produkty są łatwo dostępne.