Gdzie kupić podgrzewane podkładki pod materac: 4 najlepsze marki

Odpowiedź na pytanie, gdzie kupić podgrzewane podkładki pod materac, zawiera cztery opcje. Omówimy, czego możesz oczekiwać od każdej marki, aby pomóc Ci uzyskać najlepszy stosunek jakości do ceny. Co więcej, będziesz wiedzieć, czy ten dodatek do pościeli jest w ogóle tego wart.

Pod koniec tego artykułu spodziewaj się, że będziesz mieć do wyboru kilka podgrzewanych podkładek pod materac, ponieważ porozmawiamy również o konkretnych modelach z każdego z tych sklepów. Więc bez zbędnych ceregieli zacznijmy!

Gdzie kupić podgrzewane podkładki pod materac: 4 najlepsze marki

Gdzie kupić najlepsze podgrzewane podkładki pod materac

Promień słońca

Sunbeam słynie z koców elektrycznych, ale możesz też sprawdzić podgrzewane podkładki pod materac, które oferuje ta marka. Masz do wyboru sześć podpasek, od bawełny, przez poliester, mieszankę obu, aż po warianty włókninowe, strefowe i wodoodporne. W przypadku podgrzewanej nakładki na materac Sunbeam, w zależności od jej rozmiaru, otrzymasz do 6 stref grzewczych, co czyni ją wyjątkową na tle tradycyjnej podgrzewanej nakładki na materac.

Kolejną zaletą wyboru podgrzewanej podkładki na materac Sunbeam jest to, że ta marka jest łatwo dostępna. Sunbeam jest dostępny w sklepach internetowych, takich jak Amazon, Walmart, Target, CVS, Wayfair i Kohls, a w całych Stanach Zjednoczonych jest nawet wiele sklepów Sunbeam. Możesz przetestować i zobaczyć produkt, który chcesz osobiście, jeśli jesteś na Alasce, Kansas, Arizonie, Massachusetts, Południowej Karolinie, Kalifornii, Michigan, Teksasie, Nowym Jorku, Utah, Kolorado, Wirginii, Connecticut, Florydzie, Ohio, Waszyngtonie. Pensylwania, Wisconsin lub Indiana.

Amazon.com

Większość ludzi ma konto Amazon, a ta platforma oferuje szereg niedrogich produktów dla osób z ograniczonym budżetem. Na przykład, jeśli potrzebujesz podgrzewanej podkładki na materac, możesz kupić podgrzewaną podkładkę pod materac z mieszanką bawełny Beautyrest na Amazon za jedyne 120 USD. Ma ocenę 4,5 na 5 gwiazdek z ponad 1500 zakupami.

Jakie są cechy tego podgrzewanego materaca Beautyrest? Na początek możesz mieć pewność, że nie narazi Cię to na żadne ryzyko, ponieważ jest w 100% certyfikowany przez UL dla bezpieczeństwa praktycznie bez promieniowania pola elektromagnetycznego. A dla dodatkowych korzyści, podgrzewany materac Beautyrest jest idealny dla osób, które dzielą łóżko, ponieważ większe rozmiary mają podwójne kontrolery.

Koce Biddeford

Kolejnym sklepem internetowym, w którym można kupić podgrzewane podkładki pod materac, jest Biddeford. Możesz wybrać podgrzewaną podkładkę pod materac i podgrzewaną podkładkę pod materac Sherpa. Oba produkty znajdują się na liście ETL, co oznacza, że ​​Biddeford spełnia normy krajowe.

Cechą, którą możesz docenić w przypadku podgrzewanych podkładek na materac Biddeford, jest to, że duże rozmiary, takie jak królowa i król, mają podwójną strefę grzewczą. Pozwala to na dostosowanie każdej strony dla osób, które dzielą łóżko. A dla dodatkowego spokoju, wyłączą się automatycznie po 10 godzinach.

SPRAWNE

Nadal nie masz pewności, czy kupisz podgrzewaną matę na materac, ponieważ używanie czegoś elektrycznego w łóżku sprawia, że ​​czujesz się nieswojo? Zamiast tego możesz wypróbować NEAT AquaPad! Wykorzystuje system ogrzewania wodnego zamiast okablowania elektrycznego.

Jeśli chodzi o inne funkcje bezpieczeństwa, NEAT AquaPad jest wyposażony w automatyczne wyłączanie, ochronę przed przegrzaniem, tryb uśpienia, blokadę przed dziećmi, a nawet sterylizację, która może pomóc zabić roztocza i pluskwy. W porównaniu z innymi elektrodami zużywa tylko mniej niż 0,5 kWh przez całą noc. Jeśli kupisz, przetworzenie i wysłanie zamówienia przez NEAT zajmie jeden dzień, jeśli złożysz je przed godziną 17:00 czasu polskiego, a podkładkę możesz otrzymać po 5–8 lub 2–3 dniach.

Czy podgrzewane podkładki na materac są dla Ciebie dobre?

Korzystanie z podgrzewanej nakładki na materac zapewnia kilka korzyści dla jakości snu i ogólnego relaksu przez całą noc. Po pierwsze, zapewnia oczywiście natychmiastową ulgę podczas nieprzyjemnych zimnych miesięcy. Ciepło ze spania na materacu może również złagodzić objawy zapalenia stawów, fibromialgii i innych bolesnych problemów zdrowotnych.

Czy podgrzewane podkładki na materac są bezpieczne?

Jak każdy produkt, podgrzewana podkładka pod materac jest bezpieczna, o ile korzystasz z modelu, który pochodzi od niezawodnej firmy. Pomoże również sprawdzić, czy podkładka posiada certyfikaty potwierdzające, że przeszła normy bezpieczeństwa i jakości. I na koniec pamiętaj, aby podgrzewać matę na materac zgodnie z zaleceniami marki.

Na przykład, oto jak umyć podgrzewaną podkładkę pod materac, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem lub pożaru.

Jak długo trwa nagrzewanie się podgrzewanej podkładki na materac?

Każda nakładka na materac różni się czasem oczekiwania na zakończenie nagrzewania. Jednak większość modeli zwykle zajmuje około 10 minut. Wystarczy zapoznać się z instrukcją obsługi podkładki, aby poznać wymaganą metodę jej używania.

Czy możesz zostawić podgrzewaną podkładkę pod materac na noc?

Nigdy nie zostawiaj podgrzewanej podkładki na materac na noc, ponieważ może to spowodować jej nieprawidłowe działanie, a nawet narazić Cię na niebezpieczeństwo. Jednak obecnie producenci umieszczają zabezpieczenia na podgrzewanych materacach, aby wyłączyć je po określonym czasie. Możesz także skorzystać z timera, więc nie musisz go ręcznie wyłączać.

Wniosek

I to wszystko! Aby podsumować, gdzie kupić podgrzewane podkładki na materac, możesz wypróbować Sunbeam, Amazon, Biddeford Blankets lub NEAT. Podgrzewane podkładki pod materac są ogólnie bezpieczne, ale upewnij się, że kupujesz je od renomowanej marki, takiej jak te, o których wspomnieliśmy.

Nie masz również pewności, do czego służy podkładka pod materac? Dowiedz się, jak wypada w porównaniu z nakładką na materac w naszym osobnym artykule.