Gdzie kupić papier do pakowania ślubu: 5 najlepszych miejsc

Jeśli jeszcze nie wiesz, gdzie kupić papier do pakowania ślubu, rozważ pięć miejsc. Oferują różne wzory opakowań prezentów ślubnych, a ceny są również konkurencyjne, aby pomóc Ci trzymać się budżetu.

Pomożemy Ci również w wyborze opakowania na prezent ślubny, omawiając cenę, jakiej możesz się spodziewać i jaki papier będzie najlepszy. A jeśli jeszcze nie masz pojęcia, oto samouczek, jak zapakować prezent ślubny.

Gdzie kupić papier do pakowania ślubu: 5 najlepszych miejsc

Dokładnie gdzie kupić papier do pakowania ślubu

Amazonka

Amazon to wygodne miejsce na zakupy artykułów ślubnych i innych potrzeb ślubnych. A jeśli masz już w nich konto, możesz wybrać z ich papierów do pakowania, które możesz wykorzystać na prezent ślubny.

Jeśli uważasz, że drukowane opakowanie na prezent pasuje do motywu ślubu, możesz kupić opakowanie Amazon’s Choice od Wrapaholic na Amazon. Występuje w różnych nadrukach i kosztują mniej niż 20 USD w chwili pisania tego tekstu.

Solidny biały papier do pakowania to również klasyczny wybór na okłady ślubne, więc dlaczego nie znaleźć go na Amazon? Białe, matowe opakowanie na prezent, które pasuje do ślubu, kosztuje tylko 12,50 USD na Amazon.

Walmart

Możesz również zamówić papier do pakowania w Walmart, jeśli wolisz ten sklep. Dla Twojej wygody opcje dostępne w momencie pisania tego tekstu są dostępne dla ponad 3 dniowej wysyłki.

Na przykład wypróbuj 16-metrowy metaliczny papier do pakowania za 18,99 USD, jeśli motyw ślubny ma odcienie srebra. Zadrukowali również papiery do pakowania z napisem „Mr. i pani”, aby były bardziej ślubne.

Fantastyczne w przypadku opcji Walmart jest to, że odbitki wyglądają elegancko. Ponadto motywy złote i srebrne pasują obecnie do większości schematów ślubnych.

Etsy

Etsy to zabawne miejsce, w którym można znaleźć wyjątkowe papiery do pakowania prezentów ślubnych, które idealnie nadają się na ekscentryczne wesela. Istnieją nawet opcje, aby uzyskać niestandardowe papiery do pakowania ślubu.

Na przykład PerfectleeImperfect na Etsy daje kupującemu możliwość wyboru czcionki i tła dla wybranego tekstu. Opinie są pozytywne i sprawią, że prezent dla pary będzie bardziej osobisty.

Od czasu do czasu możesz nawet uzyskać zniżkę od Etsy. W chwili pisania tego tekstu niektóre dokumenty są nawet dostępne do bezpłatnej wysyłki.

Łóżko i nie tylko

Zwykle goście kupują prezent ślubny od Bed Bath And Beyond, ponieważ oferują przedmioty, które są zwykle wymagane w rejestrach ślubów. Jeśli jednak kupiłeś również w tym sklepie, wygodniej jest kupić od nich opakowanie na prezent.

W chwili pisania tego tekstu możesz nawet skorzystać z rabatu, jeśli kupisz dowolny przedmiot, jeśli zarejestrujesz się jako nowy subskrybent. Na przykład niektóre paczki z trzema rolkami papieru kosztują od 31,29 do 24,99 USD.

Wzory są ładne i eleganckie, pasują do wszelkich formalności weselnych. W Bed Bath And Beyond dostępne są nawet niedrogie prześcieradła do pakowania prezentów.

Znak rozpoznawczy

Jeśli chcesz zamówić wysokiej jakości papier na prezent ślubny, rozważ zakup opakowania na prezent w Hallmark. W chwili pisania tego tekstu możesz znaleźć najbliższy sklep z bezpłatnym odbiorem.

Opcje różnią się stylem i wzorami, więc wybór opakowania na prezent ślubny, który odpowiada Twoim potrzebom, powinien być łatwy. Na przykład foliowy papier ślubny ze słowami „teraz i na zawsze” kosztuje tylko 6,99 USD.

Dwustronne papiery do pakowania są również doskonałe, ponieważ nie musisz się martwić o pakowanie przedmiotów o nietypowych kształtach, w których może być widoczny tył opakowania. W Hallmark trzy rolki owijek odwracalnych kosztują tylko 16,99 USD.

Który papier do pakowania jest najlepszy?

Weź pod uwagę te wskazówki, kupując papier do pakowania prezentu ślubnego. Wybór jednego z wielu sklepów nie powinien być skomplikowany.

 • Rozważ motyw ślubny i paletę kolorów
 • Zapytaj o kolor lub rodzaj papieru, który inni goście wybrali na opakowanie na prezent ślubny
 • Wybierz papier do pakowania, który odpowiada Twojemu budżetowi, ale dzięki jakości i wzornictwu, na które masz pewność, jeśli chodzi o prezent ślubny
 • Jeśli kupujesz wiele chust, wybierz pakiety trzyczęściowe, aby mieć do wyboru różne wzory

Jakiego rodzaju papieru używa się do pakowania prezentów?

Przed zakupem opakowania na prezent ślubny w sklepie zapoznaj się z najlepszymi materiałami:

Klasyczny papier do pakowania

Klasyczny papier do pakowania jest dostępny w różnych grubościach, kolorach i nadrukach. Nie jest tak lekki, aby nie rozrywał się łatwo, a zadrukowana strona często ma folię termokurczliwą chroniącą przed kurzem i zarysowaniami.

Papier pakowy

Bardziej przyjazną dla środowiska opcją papieru do pakowania ślubu jest papier Kraft. Wykonana jest z pulpy drzewnej, dzięki czemu jest biodegradowalna i idealna, szczególnie na rustykalne wesela lub pary dbające o środowisko.

Bibułka

Papier bibułkowy jest używany do pakowania prezentów ślubnych, zwłaszcza jeśli będziesz warstwować materiały. Ponadto, ponieważ jest lżejszy, można go łatwo formować wokół prezentów o niewygodnych kształtach. .

Czy Twój prezent ślubny jest za duży? Dowiedz się, jak zapakować duży prezent ślubny w domu!

Czego mogę użyć zamiast papieru do pakowania?

 • Torby na prezenty
 • Tkaniny
 • Kosze
 • Pudełka
 • Torby na zakupy
 • Gazety lub czasopisma
 • Puszek lub słoików

Wniosek

I to wszystko! Właśnie dowiedziałeś się, gdzie kupić papier do pakowania ślubu: Amazon, Walmart, Etsy, Bed Bath And Beyond i Hallmark.

Mamy nadzieję, że znajdziesz projekt i materiał na prezent ślubny bez przekraczania budżetu. Zachęcamy do przeglądania naszego bloga w poszukiwaniu innych poradników dotyczących potrzeb ślubnych.