Gdzie kupić materac w DC: najlepsze 4 sklepy

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie kupić materac w DC, omówimy cztery najlepsze sklepy, które możesz sprawdzić. W tym artykule omówimy również korzyści, jakie ma do zaoferowania każdy sklep. Ponadto dowiesz się, jak przekazać i wyrzucić materace w DC.

Czy interesuje Cię również, gdzie możesz kupić łóżko w innych stanach? Na przykład rozmawialiśmy również o tym, gdzie można kupić materac w Nowym Jorku. Zawsze pomocne będzie zapoznanie się z najlepszymi producentami materacy i sklepami w Twojej lokalizacji.

Gdzie kupić materac w DC: najlepsze 4 sklepy

4 najlepsze sklepy z materacami w Waszyngtonie

Firma materacowa

Wśród najlepszych sklepów, w których można kupić materac, jest Firma Materacy, a jej różne lokalizacje można również znaleźć w Waszyngtonie. Są to: firma materacowa Dupont Circle, firma materacowa U Street, firma materacowa Georgetown i firma materacowa Columbia Heights. Dokładne adresy tych sklepów znajdują się na stronie internetowej firmy.

Różne lokalizacje sklepów Materac Firm w DC sprawiają, że jest on wszechstronny, ponieważ powinno być łatwo znaleźć ten, który znajduje się najbliżej Twojej okolicy. Będziesz mieć również szeroki wybór rodzajów i marek materacy, od sprężyn wewnętrznych po hybrydy lub od Serta po Beautyrest. I wreszcie, możesz upewnić się, że otrzymujesz najbardziej przystępne ceny dzięki gwarancji niskiej ceny 120 nocy firmy materacy, w której zwróci Ci pieniądze, jeśli znajdziesz cenę lepszą niż ta, którą oferują.

Magazyn materacy

Jeśli jesteś z 14th Street NW w Waszyngtonie, możesz odwiedzić Magazyn Materacy od poniedziałku do niedzieli. Wystarczy umówić się na wizytę, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim w sklepie podczas tej pandemii. I podobnie jak inne sklepy z materacami w dzisiejszych czasach, Mattress Warehouse pozwala robić zakupy bezpośrednio w domu, a nawet rozmawiać z ekspertem od snu, aby pomóc Ci znaleźć najlepszy materac do Twoich potrzeb.

Wizyta w Magazynie Materacy daje Ci swobodę testowania materacy, które chcesz w sklepie. Ale jeśli nie możesz iść, możesz również skorzystać ze sklepu White Glove Delivery, dzięki czemu wszystko, od konfiguracji w domu po zdejmowanie starego materaca, jest zrobione za Ciebie. Ponadto możesz wybierać spośród znanych marek materacy, takich jak Serta, Sealy i Stearns and Foster, a polityka gwarancji i zwrotów sklepu obejmuje jednorazową wygodną wymianę.

Sala i wyżywienie

Jednym z najwygodniejszych salonów z materacami do odwiedzenia w DC jest salon Room and Board. Ten sklep meblowy zapewnia dwie godziny bezpłatnego, zatwierdzonego parkingu, gdy udasz się do ich miejsca w dzielnicy Logan Circle przy 14 i T Street w budynku R.L. Taylor. Ale jakie materace znajdziesz w Room and Board?

Sklep współpracuje z producentem z Minnesoty, aby tworzyć łóżka, które nie wymagają podkładu ani sprężyny pudełkowej. Twoje opcje obejmują materac Luxury, Essential i Natural. A jeśli chcesz tylko zamówić online i otrzymać dostawę, Room and Board mają 79 USD za pełną usługę, która obejmuje montaż, umieszczenie i usunięcie opakowania.

Meble Casa

Możesz odwiedzić Casa Furniture na 14th Street NW w Waszyngtonie, podobnie jak wspomniane wcześniej sklepy z materacami. Zaletą tego sklepu jest to, że oferują również zestawy materacowe, a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o różnicy między materacami a zestawami materacowymi, przeczytaj nasz osobny artykuł.

Przykładowy zestaw od Casa Furniture zawiera materac, sprężynę skrzynkową i stelaż materaca. Ułatwi to ustawienie łóżka, zwłaszcza jeśli nie masz innych przedmiotów w sypialni. Jednak Casa Furniture oferuje również materace, które są w przystępnej cenie niż inne markowe.

Czy ceny materacy można negocjować?

Ceny materacy można negocjować, w zależności od sklepu, ponieważ niektórzy są skłonni dorównać kosztom konkurencji. Jednak technika polega na znaniu najlepszego czasu na zakup materaca, aby uzyskać zniżki, wyprzedaże, a nawet gratisy. Spróbuj zapisać się do biuletynu swojego ulubionego sklepu, aby być na bieżąco z jego ofertami.

Gdzie mogę przekazać materac w Waszyngtonie?

Według waszyngtończyka LightHouse DC przyjmuje materace w dobrym stanie, a także odbierze je w zamian za opłatę od darowizn. Możesz nawet zaplanować transfer w NE DC w pobliżu Uniwersytetu Katolickiego. W przeciwnym razie wypróbuj Habitat For Humanity, GreenDrop, Goodwill, Salvation Army i A Wider Circle dla innych organizacji i organizacji charytatywnych, które przyjmują darowizny mebli w DC.

Jeśli nie wiesz, co zrobić ze starym materacem, a darowizna jest niemożliwa, przeczytaj nasz oddzielny artykuł, aby uzyskać sugestie.

Jak pozbyć się materaca w DC?

Aby pozbyć się zabrudzonego lub poważnie uszkodzonego materaca, musisz znać harmonogram wywozu śmieci hurtowych w Twoim mieście. Umów się na spotkanie z Public Works Company, aby uniknąć potencjalnych naruszeń lub kar za pozostawienie nieporęcznego materaca na krawężniku. Możesz również wynająć lokalną firmę zajmującą się usuwaniem śmieci, ponieważ usunie ona dla Ciebie łóżko.

Wniosek

I to wszystko! Podsumowując, gdzie kupić materac w DC, masz do wyboru cztery sklepy. Są to: Firma Materacowa, Magazyn Materacy, Pokój i Wyżywienie oraz Meble Casa.

Mają miejsca w całym DC, więc możesz zobaczyć i przetestować materac, który chcesz w sklepie. Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci w zakupach nowego łóżka w DC. Daj nam znać, jak idzie Twoje doświadczenie w komentarzach poniżej!