Gdzie kupić materac puszysty w pobliżu: Przewodnik zakupów

Ci, którzy są ciekawi, gdzie kupić materac Puffy w mojej okolicy, nie znajdą odpowiedzi. Zamiast tego w tym artykule omówimy, w jaki sposób Puffy sprzedaje swoje materace, aby upewnić się, że otrzymujesz oryginalny produkt. Dowiesz się również wszystkiego o dostawie materaca.

Czy zdarzyło Ci się też mieć dolegliwości zdrowotne, takie jak bóle ciała? Zanim kupisz łóżko od Puffy, znaleźliśmy najlepszy materac Puffy na ból szyi i pleców z zapaleniem stawów, który możesz sprawdzić w ich sklepie poniżej.

Gdzie kupić materac puszysty w pobliżu: Przewodnik zakupów

Gdzie kupić materac puszysty

Materac Puffy można kupić na oficjalnej stronie Puffy. Ta marka jest sprzedawana wyłącznie online, więc w przeciwieństwie do innych materacy, nie znajdziesz łóżka Puffy w innych sklepach. Oznacza to, że możesz kupić materac Puffy tylko bezpośrednio od firmy, nawet podczas zakupów online, aby mieć pewność, że otrzymasz oryginalny produkt Puffy, który jest objęty polityką zwrotu i gwarancji.

Czy materace Puffy są sprzedawane w sklepach?

Wszystkie materace Puffy nie są dostępne w sklepach, ponieważ są marką całkowicie internetową. Według Puffy’ego ich materace są sprzedawane wyłącznie przez Internet, co pozwala im oferować swoje łóżka po niższych kosztach. Dzieje się tak, ponieważ nie muszą dodawać kosztów operacyjnych i innych wydatków do ceny produktu, jak w fizycznym sklepie z materacami.

Jak kupić materac Puffy?

Trzy materace Puffy można łatwo przeglądać i porównywać na stronie internetowej marki. Wystarczy wybrać żądany model z preferowanymi specyfikacjami, a zakupy nie różnią się od innych internetowych sklepów z materacami. Ale ponieważ Puffy nie ma salonu, możesz przetestować łóżko po dostawie na 101 nocy.

Zrozumienie, jak zwrócić materac Puffy, jest stosunkowo proste, więc nie martw się, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu. Możesz go zwrócić już 30 dni po jego otrzymaniu, a Puffy zwróci ci pieniądze. Ponadto warto zauważyć, że firma zdecydowała się przekazać zwrócone łóżka na cele charytatywne, zamiast je odsprzedać lub wyrzucić.

Jak dostarczane są materace Puffy?

Materace Puffy są dostarczane w pudełku i są bezpłatne, jeśli jesteś w dowolnym miejscu w przyległym USA. Ale jak możesz się spodziewać, będą opłaty za wysyłkę, jeśli jesteś z Hawajów lub Alaski. Niemniej jednak bycie materacem typu „łóżko w pudełku” sprawi, że przeprowadzka po porodzie będzie wygodna.

Jeśli jesteś również ciekaw, czy Puffy odbierze Twój stary materac, zalecają skontaktowanie się z innymi firmami zajmującymi się przeprowadzkami lub przekazanie darowizny na cele charytatywne. Możesz również sprawdzić w lokalnym dziale utylizacji, kiedy możesz postawić stare łóżko na krawężniku. A ponieważ Puffy nie jest jedynym popularnym materacem typu bed-in-a-box, sprawdź naszą recenzję między Puffy vs Casper i zobacz, jak się porównują.

Czy materace Puffy są produkowane w USA?

Ci, którzy zastanawiają się, gdzie powstają materace Puffy, mogą potwierdzić, że ta marka jest z dumą produkowana w USA. Chociaż nie mają fizycznych sklepów w USA, Puffy działa na terenie kraju. Ich siedziba znajduje się w Los Angeles w Kalifornii, a materace Puffy posiadają certyfikaty CertiPUR-US i OEKO-TEX Standard 100 w zakresie bezpieczeństwa i jakości.

Z czego wykonane są materace Puffy?

Puffy wykorzystuje w swoich materacach kilka materiałów, które są unikalne dla marki. Składają się z następujących elementów. Możesz również przeczytać ten artykuł, który zawiera odpowiedzi na pytanie, czym jest materac Puffy, aby uzyskać dodatkowe informacje.

  • Opatentowana plamoodporna osłona chmur: hipoalergiczna osłona materaca zapinana na zamek
  • Warstwa wierzchnia Cooling Cloud: oddychający i dostosowujący się materiał, który powstaje od czterech lat
  • Pluszowa podwójna warstwa pianki Cloud: warstwa konturująca i zmniejszająca ucisk
  • Warstwa Climate Comfort: warstwa neutralizująca temperaturę
  • Twarda pianka podtrzymująca rdzeń + cewki Contour-Adapt: ​​wspierająca warstwa podstawowa do stabilizacji materaca i zapewnienia kompatybilności ze wszystkimi podkładami

Jaki jest koszt materaca Puffy?

Najbardziej przystępnym materacem jest flagowe łóżko marki, materac Puffy. Zaczyna się od 899 USD za najmniejszy rozmiar bliźniaczy, podczas gdy najpopularniejszy Puffy Lux, Puffy Lux, zaczyna się od 1449 USD. Ale oczywiście Puffy ma również swój materac premium, Puffy Royal, który zaczyna się od 1649 USD.

Czy chcesz zobaczyć, jak Puffy wypada na tle innych niedrogich marek materacy? Następnie wypróbuj tę recenzję porównawczą materaca Puffy z materacem Tuft and Needle.

Czy warto mieć puszysty materac?

Materac Puffy warto kupić, ponieważ jest kompatybilny ze wszystkimi pozycjami do spania i można go nawet położyć na dowolnym podłożu. Największy rozmiar, który jest królem, to tylko 1449 USD, a otrzymasz łóżko z pianki z pamięcią kształtu, które zapewnia idealną równowagę między podparciem a odciążeniem. Nie zapominaj, że Puffy obejmuje również dożywotnią gwarancję, więc możesz mieć pewność co do jego kunsztu.

Czy materace Puffy są toksyczne?

Materace puchate nie są toksyczne, o czym świadczą ich certyfikaty CertiPUR-US i OEKO-TEX Standard 100. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nie będziesz narażony na szkodliwe dla zdrowia i środowiska chemikalia i substancje. W szczególności materace Puffy są produkowane bez substancji zubożających warstwę ozonową, toksycznych środków zmniejszających palność, metali ciężkich, formaldehydu i ftalanów.

Wniosek

I to wszystko! Znaleźliśmy odpowiedź na pytanie, gdzie kupić materac Puffy w mojej okolicy i okazało się, że ich produkty można kupić tylko na stronie internetowej Puffy. Marka nie ma salonów ani stacjonarnych sklepów, więc możesz ją zamawiać i dostarczać tylko online.

Niezależnie od tego możesz czuć się bezpieczny dzięki swojemu łóżko-w-pudełku dzięki 101-dniowemu okresowi próbnemu i dożywotniej gwarancji.