Gdzie kupić materac online: 5 najlepszych marek

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie kupić materac online, rozważ te pięć najlepszych marek. Niektóre z nich są prawdopodobnie znane, ponieważ oferują najlepiej sprzedające się materace z doskonałymi recenzjami od użytkowników. Porozmawiamy również o tym, czy warto kupić łóżko przez Internet.

Zastanów się nad przeczytaniem tej recenzji, która jest również najlepszym materacem online. Tam przejrzeliśmy 5 najlepszych modeli materacy, które możesz pobrać online.

Gdzie jest najlepsze miejsce na zakup materaca online?

Saatva

Jednym z najlepszych sklepów, w których można kupić materac, jest Saatva, zwłaszcza jeśli szukasz łóżka ekologicznego. Na przykład firma oferuje Zenhaven Latex i Latex Hybrid, jeśli chcesz mieć coś naturalnego na materac. Łóżka te wykorzystują naturalną piankę lateksową dla tych, którzy chcą trzymać się z dala od materiałów syntetycznych.

Saatva ma również inne materace, takie jak Saatva Classic, Saatva HD, Loom and Leaf oraz Solaire Dostosowane do potrzeb śpiących, którzy bardziej skorzystają na hybrydowych łóżkach sprężynowych, materacach piankowych z pamięcią kształtu, a nawet materacach dmuchanych. Ogólnie rzecz biorąc, Saatva jest jedną z najlepszych firm oferujących materace online, ponieważ transakcja z nimi jest szybka i wygodna, a produkt zostanie dostarczony w ciągu 9 do 21 dni.

Kasper

Być może najważniejszą korzyścią z zakupu łóżka przez Internet jest niższa cena wynikająca z braku opłat dla sprzedawców i fizycznego sklepu, które można zobaczyć w typowych sklepach z materacami. Szczyci się tym Casper, co niewątpliwie jest kuszące dla wszystkich użytkowników, którzy mogliby skorzystać z kilku dodatkowych oszczędności. Co więcej, Casper jest jedną z najpopularniejszych firm oferujących łóżko w pudełku, w której otrzymasz materac w pudełku i sam go rozpakujesz.

Koszty wysyłki i kłopotów podczas przeprowadzki znikną dzięki łóżku w pudełku. Ponadto Casper oferuje bezpłatną wysyłkę do sąsiednich Stanów Zjednoczonych. A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, z czego składa się materac Casper, napisaliśmy na ten temat osobny artykuł informacyjny.

Leesa

Jeśli szukasz najlepszego niedrogiego materaca piankowego, który możesz kupić online, rozważ materac Studio firmy Leesa. Marka oferuje również inne łóżka, takie jak modele Leesa Original, Hybrid i Legend. A co najlepsze, czasami możesz nawet dostrzec oferty na stronie internetowej firmy, które mogą zaoszczędzić setki dolarów.

Materace Leesa są robione na zamówienie, ale nie pozwól, aby zniechęciło Cię to do rozważenia tej marki jako kolejnego internetowego sklepu z materacami. Następnie wyślą go w pudełku, co może zająć dwa tygodnie czasu oczekiwania. Możesz także zaoszczędzić na wysiłku, wybierając dostawę do domu, aby ustawić łóżko dla Ciebie.

Layla

Layla powinna być jednym z Twoich najlepszych wyborów podczas zakupów online. Ten sklep zawiera najlepsze materace do kupienia online przez People, najlepsze materace piankowe z pamięcią Forbes, najlepsze materace w pudełku od Good Housekeeping i najlepsze materace w pudełku, które możesz kupić od Bravo. A co najważniejsze, możesz być spokojny o ich zaufanie do jakości swoich materacy, ponieważ Layla oferuje 120 dni próbnych.

Kupowanie łóżka online może być zniechęcające, ponieważ nie można go przetestować i zobaczyć w sklepie. Dlatego musisz wybrać marki materacy online z długimi okresami próbnymi i rozsądnymi zasadami zwrotów. Dodatkowo Layla jest na Amazon.com, jeśli masz już konto na tej platformie.

Nola

Jeśli śpisz na boku i chcesz kupić materac przez Internet, rozważ jeden z najwyżej ocenianych materacy bocznych w 2021 roku od Nolah. Pamiętaj, że potrzebujesz odpowiedniego łóżka, aby nie uciskać ramion i bioder, gdy śpisz na boku. Możesz wybierać spośród Nolah Original, Nolah Signature i Nolah Evolution.

Ale oprócz tego, że są najlepszymi łóżkami do spania z boku, dlaczego miałbyś wybrać Nolah do zakupu materaca przez Internet? Podobnie jak w przypadku Layli, masz 120 nocy na przetestowanie materaca Nolah w domu. Możesz nawet otrzymać darmowy zwrot i pełny zwrot pieniędzy, jeśli nie będziesz zadowolony przez co najmniej 30 nocy.

Dlaczego materace online są tańsze?

Materace online są tańsze, bo nie będzie pośredników. Sprzedawca nie musi uwzględniać wydatków na personel i powierzchnię biurową, które mogą podnieść cenę materacy. Kolejną korzyścią z kupowania łóżka online jest brak ukrytych opłat, ponieważ wszystkie opłaty, takie jak opłaty za dostawę, zostaną pokazane przy kasie.

Czy warto mieć materace online?

 • Kupowanie bezpośrednio od firmy produkującej materace zapewni prawdziwą i niezawodną gwarancję i zasady zwrotu
 • Nie musisz wydawać pieniędzy na paliwo ani poświęcać czasu na wizytę w sklepie z materacami
 • Sprzedawcy internetowi oferują długie okresy próbne, dzięki którym możesz wypróbować łóżko dłużej
 • Możesz zobaczyć wszystkie modele oferowane przez markę materacy, ponieważ nie ma ograniczenia przestrzeni w salonie
 • Nie jesteś naciskany przez sprzedawcę, aby kupić materac
 • Możesz łatwo porównać i znaleźć idealny dla siebie model materaca
 • Wniosek

  I to wszystko! Aby podsumować, gdzie kupić materac online, możesz rozważyć Saatva, Casper, Leesa, Layla i Nolah. Wszystkie mają fantastyczne recenzje od klientów, którzy kupili materac online.

  Pamiętaj, że kupowanie łóżka przez Internet nie jest takie straszne. Wystarczy sprawdzić wiarygodność firmy i jej inne zasady, które przyniosą korzyści Twoim zakupom.