Gdzie kupić materac Denver: porady dotyczące kupowania i amp; Więcej

Ci, którzy chcą wiedzieć, gdzie kupić materac Denver, mogą sprawdzić stronę internetową firmy. Porozmawiamy również więcej o ich lokalizatorze sklepów poniżej. Oczekuj, że dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz, kupując od tej marki i czy jest to również warte zakupu.

Mówiąc o zakupie nowego łóżka, przejrzeliśmy najlepsze sklepy, w których można kupić materac. Sprawdź tę oddzielną listę, aby zapoznać się z renomowanymi sprzedawcami i markami materacy.

Gdzie kupić materac Denver: porady dotyczące kupowania i amp; Więcej

Gdzie kupić materac Denver w USA

Możesz kupić materac Denver od dowolnego autoryzowanego sprzedawcy marki, korzystając z wyszukiwarki sklepów na stronie internetowej. Wystarczy wpisać kod pocztowy lub miasto, aby znaleźć najbliższą lokalizację Denver Mattress w Twojej okolicy. Ale jeśli chcesz, możesz poruszać się po stronie i zamawiać bezpośrednio w Denver.

Jak długo trwa wysyłka materaca Denver?

Jeśli Twój materac jest dostępny w lokalnym sklepie z materacami w Denver, powinien być natychmiast gotowy do wysyłki lub odbioru. Jednak realizacja zamówienia potrwa od 2 do 3 tygodni, jeśli nie ma go w magazynie. Firma wspomniała również, że ETA, która zostanie podana podczas zakupu online, jest dokładna.

Opłata za dostawę materaca Denver zależy od modelu, rodzaju dostawy i lokalizacji kupującego. Denver Mattress zachęca swoich kupujących do skontaktowania się z ich Help Desk w przypadku innych pytań. Możesz również znaleźć numer kontaktowy sprzedawcy materacy w Twojej lokalizacji, aby dowiedzieć się więcej o swoim zamówieniu.

Jak dostarcza Denver Materac?

Podczas zamawiania w Denver Mattress możesz wybrać opcję „tylko nadanie” lub dostawę i konfigurację. Ten pierwszy jest bezdotykowy, ponieważ personel umieści materac na wyciągnięcie ręki. Ale jeśli zależy Ci na wygodzie konfiguracji, firma oferuje również tę usługę z opcją usunięcia starego materaca, jeśli znajdujesz się w promieniu 50 mil od sklepu Denver Mattress.

Gdzie jest firma Denver Mattress?

Produkty Denver Mattress są produkowane w USA, a ich zakład znajduje się w Denver w stanie Kolorado. Firma szczyci się nawet zapewnieniem zdrowego i przyjaznego dla środowiska procesu produkcyjnego. Na przykład firma Denver Mattress wykorzystuje pianki roślinne i stal z recyklingu, aby zmniejszyć ilość odpadów poprzez recykling nieużywanych materiałów.

Oprócz tego, że są przyjazne dla środowiska, możesz zapewnić, że firma Denver Mattress produkuje zdrowe materace dla swoich nabywców. Marka używa certyfikowanych pianek CertiPUR-US zapewniających jakość powietrza w pomieszczeniach i brak szkodliwych chemikaliów. Możesz również sprawdzić najzdrowszy materiał materaca, jeśli chcesz mieć najbezpieczniejsze łóżko w swoim domu.

Czy rząd mebli i materac Denver to ta sama firma?

Nie należy się mylić z Furniture Row i Denver Mattress, ponieważ ten pierwszy staje się Denver Mattress Factory Direct, jak ogłoszono w 2014 r. Denver Mattress był sklepem specjalistycznym w ramach Furniture Row, ale ten drugi został zamknięty w lipcu. Według kierownika sprzedaży firmy nie oznacza to wykupu Furniture Row, ale po prostu postanowili skupić się na materacach.

Jakie marki są w Furniture Row?

Denver Mattress nie był jedynym specjalistycznym sklepem w Furniture Row. Pozostałe trzy to Bedroom Expressions, Oak Express i Sofa Mart. Niemniej jednak firma Denver Mattress współpracuje z Furniture Row od 1999 roku.

Czy materace Denver są drogie?

Materace Denver są stosunkowo niedrogie, od 199 do 1299 USD, ponieważ oferują szeroką gamę produktów. Ponadto często mają wyprzedaże ze specjalnych świąt, jeśli chcesz zaoszczędzić więcej przy zakupie nowego łóżka. Oto kilka sekretów dotyczących najlepszego czasu na zakup materaca, który pomoże Ci kupić go w niższej cenie.

Czy rząd mebli negocjuje?

Jest mało prawdopodobne, aby sklep Furniture Row negocjował ceny podobne do innych dużych taśm materacowych. Możesz jednak ubiegać się o finansowanie, jeśli masz napięty budżet. Możesz także kupić bony upominkowe lub poczekać na wyprzedaże i rabaty przy zakupie nowego materaca.

Z czego wykonane są materace Denver?

Denver Mattress szczyci się używaniem zdrowych i ekologicznych materiałów materacowych. Używają pianek z certyfikatem CertiPUR-US, a nawet przetwarzają materiały, aby zmniejszyć ilość odpadów. Denver Mattress może używać pianki o dużej gęstości, pianki z pamięcią kształtu i lateksu jako warstwy komfortu, podczas gdy systemy nośne marki obejmują sprężynę wewnętrzną, pojedyncze cewki, piankę i lateks.

Ogólnie rzecz biorąc, możesz mieć pewność, że Twój materac Denver nie zawiera toksycznych środków zmniejszających palność, metali ciężkich, formaldehydu, substancji zubożających warstwę ozonową i ftalanów. Zdał również test jakości powietrza w pomieszczeniach ze względu na niską emisję LZO. Jeśli nie znasz tej terminologii i zastanawiasz się, czy Twoje łóżko emituje wysoki poziom LZO, przeczytaj ten przewodnik na temat odgazowywania materaca.

Czy materace Denver są tego warte?

Materace Denver są tego warte, ponieważ są niedrogie, biorąc pod uwagę materiały i funkcje, które otrzymasz. Będziesz mieć łóżko, które jest przyjazne dla środowiska i zdrowe, wykonane z materiałów, które pomogą Ci zachować wsparcie i wygodę. Ponadto marka oferuje 365-dniową gwarancję lepszego snu, więc wiesz, że Denver Mattress jest pewny jakości swojego materaca.

Wniosek

I to wszystko! Aby podsumować, gdzie kupić materac Denver, możesz skorzystać z ich lokalizatora sklepów na stronie internetowej firmy. Możliwe jest również zamówienie online i dostarczenie go wraz z ustawieniem i usunięciem starego materaca.

Ogólnie rzecz biorąc, Denver Mattress to marka, którą warto wypróbować ze względu na niedrogie łóżka bez poświęcania trwałości i bezpieczeństwa. Mamy nadzieję, że ten przewodnik zakupowy Ci pomógł, więc daj nam znać o swoich doświadczeniach z tą marką.