Gdzie kupić koc z ogonem syreny? Przewodnik po najlepszych zakupach

Jeśli ktoś zapyta, gdzie kupić koc z ogona syreny, możesz go zaprowadzić do Amazona, a nawet sklepów takich jak Pottery Barn czy Walmart. Przedstawimy również krótki przegląd tego, czego możesz się spodziewać kupując koc z ogona syreny. Pod koniec tego artykułu powinieneś łatwo znaleźć najlepszy, niezależnie od tego, czy jest to prezent, czy przedmiot osobisty, który chcesz mieć.

Nie mylić z poduszką syrenka, koc syrena jest wolny od cekinów. Dzięki szerokiej gamie dostępnych materiałów trudno jest wiedzieć, który koc jest najlepszy. Zamieścimy również zalecane przez nas techniki dla osób zainteresowanych kocami dla majsterkowiczów.

Gdzie kupić koc z ogonem syreny? Przewodnik po najlepszych zakupach

Gdzie mogę kupić koc z ogonem syreny?

Nic dziwnego, że na platformie e-commerce Amazon znajdziesz koce z ogona syreny. Dostępne opcje różnią się rozmiarami, kolorami i stylami, aby dopasować się do preferencji każdego kupującego. Ale oprócz Amazona można też znaleźć koce z ogonem syreny w firmach i sklepach takich jak Pottery Barn i Walmart.

Pamiętaj, że nie ograniczasz się do noszenia koców z ogonem syreny podczas zakupów na rynku. Większość sklepów meblowych oferuje koce, które wyglądają jak ogony syreny, ale nie są one zamknięte. Możesz pamiętać o tej różnicy, gdy znajdziesz najlepszy koc z ogona syreny.

Jaki jest najlepszy koc z ogonem syreny?

Nie ma jednego najlepszego koca z ogonem syreny, ponieważ preferencje każdego kupującego są inne. Jednak jedna cecha odróżnia wszystkie koce z ogonem syreny na rynku. Jak omówiliśmy wcześniej, te koce mogą być zaprojektowane jako zamknięte lub otwarte.

Zamknięty vs otwarty

Zamknięty koc z ogonem syreny nadaje się do noszenia i jest zaprojektowany jak worek. Nie tylko zapewnia rzeczywiste wrażenia z ogona syreny, ale ten projekt jest również przytulny, ponieważ idealnie dopasowuje się do dolnej części ciała. Z drugiej strony niektórzy mogą preferować koc syreny w stylu otwartym, co oznacza, że ​​wygląda jak zwykły płaski koc.

Owiniesz go wokół siebie i nadal może wyglądać jak ogon syreny, ale jest bardziej kontrolowany, jeśli chodzi o pozycjonowanie. Możesz czuć się zbyt ciasno, jeśli używasz kocyków z ogona syreny w kształcie worka, a dla młodszych dzieci rodzice mogą zamiast tego zdecydować się na koce z ogonem syreny w stylu otwartym. Dzieci mogą mieć trudności z wsiadaniem i wysiadaniem z zamkniętego koca z ogona syreny, co może być niebezpieczne.

Nasz wybór

Zachowując zalety i wady każdego stylu, naszym wyborem jest koc z ogonem syreny, który mieści się w obu kategoriach. Co to znaczy? Niektóre koce z ogonem syreny wyglądają na zamknięte, ale tył jest otwarty, więc jest mniej ciasny, ale nadal możesz poruszać stopami, jakbyś miał ogon.

Kto robi koce z ogonem syreny?

Różne marki produkują na Amazon koce z ogonem syreny, w tym AmyHomie i softan. Ten pierwszy to wybór Amazona na koce dla dzieci z ogonem syreny i oferują koce szydełkowe. Z drugiej strony Softan ma koce z ogonem syreny dla dorosłych, a materiał to flanelowy polar, który zapewnia przytulność.

Jeśli chcesz mieć kocyk z ogonem syreny z tkaniny Minky, koce Fin Fun są dostępne w rozmiarach dla dzieci i dorosłych, a w Walmart znajdziesz różne kolory. Ale dla tych, którzy wolą otwarte koce z ogonem syreny, Pottery Barn Teen ma akrylową narzutę, która wygląda jak prawdziwy ogon syreny.

Dwa najlepsze względy przy zakupie koca z ogonem syreny

Rozmiar

Oprócz wyboru między kocem w stylu workowym a otwartym w stylu syreny, należy wziąć pod uwagę opcje rozmiaru produktu. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy kupują koc z zamkniętym ogonem, dzięki czemu nadal możesz czuć się komfortowo nosząc ogon syreny. A jeśli chodzi o koc z otwartym ogonem syreny, powinien wygodnie owijać się wokół użytkownika.

Jakość

Na koniec zawsze sprawdzaj recenzje pod kątem jakości produktu. Materiał może wpłynąć na trwałość i łatwość utrzymania produktu, dlatego warto zaopatrzyć się w kocyk, który będzie trwały, a jednocześnie nadający się do prania. Powinna być miękka w dotyku, ale łatwo się pranie, aby koc wyglądał jak nowy.

Czy możesz zrobić koc z ogonem syreny?

Koc z ogona syreny można łatwo wykonać szydełkiem, szyciem lub wiązaniem materiałów. Możesz wybrać metodę, która będzie dla Ciebie najłatwiejsza, ale aby dodać Ci pewności, że możliwe jest wykonanie kocyka w kształcie syreny DIY, oto główna idea metody bez szycia:

Można założyć, że w bezszwowej metodzie DIY kocyków z ogonem syreny używa się polaru. Będziesz frędzlami z materiałów, aby móc je splatać, aby połączyć części koca z ogona syreny. Ta metoda zrekompensuje szycie, więc skończysz z ogonem i płetwami razem.

Ale jeśli czujesz się bardziej komfortowo z szyciem, możesz znaleźć różne wzory online, w których zasadniczo zszyjesz dwa kawałki materiału plus płetwy. A co z szydełkowaniem? Może to zająć trochę więcej czasu i cierpliwości, ale możesz zrobić koc z ogona syreny za pomocą ściegu krokodyla.

Wniosek

Koce z ogonem syreny są przytulne, a nawet zapewniają pełne wrażenia z syreny. Ale czy wiesz, gdzie kupić koc z ogonem syreny? Możesz łatwo znaleźć szereg wyborów w Amazon, Walmart i Pottery Barn, aby wymienić tylko kilka.

Dostępne są różne rozmiary dla dorosłych i dzieci, a do stylu koca można wybrać wersję otwartą, zamkniętą lub kombinację obu. Co więcej, niektóre są z polaru, minky, a nawet szydełka, więc możesz wybrać materiał, który chcesz. Ale jeśli czujesz się wyjątkowo artystycznie, istnieją różne sposoby na zrobienie własnego koca z ogona syreny.