Gdzie jest produkowany materac Puffy?

Odpowiedź na pytanie, gdzie jest produkowany materac Puffy, jest właśnie tutaj, w USA. Poniżej omówimy bardziej szczegółowo, w jaki sposób ta marka produkuje swoje łóżka. Co więcej, zobaczysz, dlaczego ta firma jest jedną z najlepszych na rynku, zwłaszcza że jest dostępna wyłącznie online.

Gdzie są robione materace Puffy i z czego są wykonane

Gdzie jest produkowany materac Puffy?

Puffy produkuje swoje materace w USA, a firma jest dumna, że ​​materac Puffy jest produktem formuł piankowych, prób snu, badań, badań i rozwoju przez cztery lata. Puffy różni się również od innych producentów materacy, ponieważ robią swoje łóżka w małych partiach i kompresują je tylko od jednego do dwóch tygodni od daty dostawy.

Gdzie jest produkowany materac Puffy?

Innym pożądanym faktem, w jaki sposób Puffy produkuje swoje materace, jest to, że w swoim zakładzie produkcyjnym stosują zrównoważone i przyjazne dla środowiska sposoby. Posiadają nawet certyfikaty CertiPUR-US i OEKO-TEX STANDARD 100, co oznacza, że ​​możesz czuć się pewnie z bezpieczeństwem ich materacy przed szkodliwymi substancjami. Jest to korzystne nie tylko dla użytkownika, ale także dla środowiska.

Z czego wykonany jest materac Puffy?

Materace Puffy wykorzystują kilka elementów do swoich łóżek. Aby dowiedzieć się więcej o ich funkcjach i jakości, sprawdź je poniżej:

  • Opatentowana, odporna na plamy osłona Cloud: hipoalergiczna i zmywalna osłona zapinana na zamek, z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100
  • Chłodząca pianka Cloud: żelowana pianka poliuretanowa z certyfikatem CertiPUR-US, która pomaga w regulacji temperatury, ale jest produkowana z myślą o środowisku
  • Pianka Dual Cloud: dostosowująca się, ekologiczna pianka poliuretanowa do redukcji ciśnienia
  • Pianka Climate Comfort: oddychająca, ekologiczna pianka poliuretanowa zapewniająca komfort i odprowadzanie ciepła
  • Pianka podtrzymująca z mocnym rdzeniem i cewki Contour-Adapt: ​​system cewki podtrzymującej zapewniający stabilność w hybrydowych materacach Puffy
  • Pokrycie podstawy uchwytu: dolna pokrywa Puffy, aby zapobiec przesuwaniu się materaca Puffy na jakiejkolwiek ramie łóżka

Kto jest właścicielem materaca Puffy?

Dyrektorem generalnym internetowej firmy materacowej Puffy jest Arthur Andreasyan. Puffy zaczęło od słynnego chłodzącego materaca piankowego Cloud Comfort, zwanego oryginalnym materacem Puffy, a obecnie mają model premium, Puffy Royal i najpopularniejszy, Puffy Lux. Według dyrektora generalnego Arthura, to, co wyróżnia Puffy, to uzyskiwanie opinii ekspertów i przeprowadzanie własnych badań podczas opracowywania materacy Puffy.

Aby jeszcze bardziej udowodnić jakość i sukces Puffy, możesz znaleźć nagrody za materace Puffy na ich stronie internetowej. Różne źródła, takie jak Forbes, CNET, Sleep Matters, Sleepopolis, Health, Best Mattres Guide, Mattress Clarity, The Mattress Nerd, Healthline, Mattress Advisor i Best Mattress Picks nazywają Puffy najlepszym materacem w różnych kategoriach, jednocześnie umieszczając je na swoich listach.

Gdzie znajduje się firma The Puffy Mattress?

Według profilu Puffy’ego na LinkedIn, ich siedziba znajduje się w Los Angeles w Kalifornii. Należy jednak pamiętać, że nie mają one salonów wystawowych, ponieważ są firmą zajmującą się materacami i sypialniami bezpośrednio do konsumentów. Dlatego możesz zamawiać tylko online, a Puffy działa na terenie USA i Kanady.

Co to jest program darowizn Puffy?

Inną godną uwagi cechą firmy Puffy są darowizny na cele charytatywne podobne do niektórych marek, takich jak Layla. Możesz również przeczytać nasze porównanie materacy Puffy vs Layla, jeśli interesują Cię te fantastyczne marki. Wracając do Puffy, mają program Puffy Donation Program, w ramach którego firma przekaże materac swoim partnerom za każde dziesięć postów oznaczonych Puffy w mediach społecznościowych.

Partnerami non-profit Puffy są Penny Lane Center, Mid-Maine Homeless Shelter, St. Vincent a Paul, The Mission of Hope, Nashville Rescue Mission i Teen Challenge. Możesz także docenić inną markę materacy, często porównywaną do Puffy, Leesa, która dostarczyła nawet 3000 zestawów łóżek w Wirginii i Północnej Karolinie na wypadek pandemii. Zobacz, jak te charytatywne marki porównują się ze sobą w naszym artykule o materacach Puffy kontra Leesa.

Skąd wysyłane są materace puchowe?

Nie ma fizycznych sklepów z materacami Puffy, ponieważ zamówisz bezpośrednio ze strony internetowej marki. Następnie wyślą materac Puffy za pośrednictwem FedEx za darmo. Pojawi się w pudełku podobnym do innych marek materacy internetowych, takich jak Casper, i możesz oczekiwać, że Twój materac Puffy zostanie wysłany w ciągu 7 do 10 dni roboczych.

Czy chcesz zobaczyć Puffy’ego obok innego łóżka w pudełku marki? Mamy cię przy sobie, ponieważ oto recenzja materaca Puffy w porównaniu z materacami Casper.

Czy Puffy Lux jest wart swojej ceny?

Najpopularniejszym materacem Puffy jest model hybrydowy o nazwie Puffy Lux. Cena zaczyna się od 1449 USD za materac typu twin do 1999 USD za materac typu king-size. Jednak Puffy często prowadzi wyprzedaże świąteczne, na przykład podczas Święta Pracy, gdzie można kupić materac Puffy Lux w rozmiarze king-size za jedyne 1699 USD plus darmowe akcesoria o wartości 455 USD.

Więc czy warto? Ci, którzy szukają wysokiej jakości łóżka hybrydowego, mogą dostać Puffy Lux, ponieważ łączy w sobie odpowiednią, ale fajną piankę z pamięcią kształtu i stabilizujący system cewek. Jest nawet hipoalergiczny, plamoodporny i antypoślizgowy, a Puffy oferuje go z dożywotnią gwarancją, więc wiesz, że wytrzyma bardzo długo.

Wniosek

I to wszystko! Podsumowując, gdzie jest produkowany materac Puffy, jest to USA, a ich siedziba znajduje się w Los Angeles w Kalifornii. Pamiętaj jednak, że Puffy jest marką internetową i możesz zamawiać tylko z ich strony internetowej.

Ogólnie rzecz biorąc, Puffy jest dobrym producentem materacy, ponieważ cenią doświadczenie swoich nabywców. Współpracują również z organizacjami non-profit, więc pomagasz także potrzebującym.