Dlaczego mój podgrzewacz Dyson się wyłącza? 3 podstawowe rzeczy, które musisz wiedzieć!

Czy wiesz, dlaczego mój grzejnik Dyson się wyłącza? Dzieje się tak prawdopodobnie dlatego, że grzejnik był w trybie ciągłego grzania od dziewięciu godzin. W tym czasie grzejnik automatycznie się wyłączy i powróci do trybu czuwania.

Widzisz, nie zawsze oznacza to, że coś jest nie tak z urządzeniem. Czasami dzieje się tak po prostu z powodu jego inteligentnych funkcji. Niemniej jednak mądrze jest zbadać te rzeczy, aby nie być zaskoczonym, jeśli takie rzeczy się wydarzą.

Dlaczego mój podgrzewacz Dyson się wyłącza? 3 podstawowe rzeczy

Dyson oferuje szeroki wybór wentylatorów i grzejników, z których większość oczyszcza Twój dom i jest wyposażona w szybki przepływ powietrza. Są bardzo wydajne i zaawansowane technologicznie, dzięki czemu zapewniają jakość, gwarantowaną wydajność dla wygody i bezpieczeństwa Twojej rodziny. Aby mieć takie urządzenie, użytkownik musi znać różne funkcje i sposób ich obsługi. Powinieneś wiedzieć więcej rzeczy, więc bez zbędnych ceregieli zacznijmy!

Co musisz wiedzieć o podgrzewaczu Dyson

Teraz, gdy już odpowiedzieliśmy na nasze główne pytanie: „Dlaczego mój grzejnik Dyson się wyłącza?”, zagłębimy się w istotne prawdy, które użytkownik Dyson musi znać. Mając krótki czas na przeczytanie tej strony, dowiesz się z pewnością zaoszczędzisz dużo czasu w przypadku rozwiązywania problemów z grzejnikiem Dyson w przyszłości.Nie tylko to.Możesz pomóc swoim znajomym również w rozwiązaniu niektórych problemów, które mogą napotkać podczas korzystania z grzejnika Dyson.

#1. Połączenie do grzejnika Dyson

Dobrą innowacją w przypadku grzejników Dyson jest to, że można nimi sterować lub monitorować za pomocą naszych telefonów z aplikacjami pobranymi online. W szczególności te aplikacje są dostępne w Google Play, a jeśli masz iOS, są również dostępne w sklepie. Jedną z aplikacji jest Dyson Link, za pomocą którego możesz przejąć pełną kontrolę nad grzejnikiem. Ponadto znacznie łatwiej będzie Ci kontrolować, kiedy i jak chcesz, aby grzejnik działał. Możesz również skonfigurować grzejnik krok po kroku za pomocą tej aplikacji i monitorować jakość powietrza w Twojej okolicy. Co więcej, musisz pamiętać, że automatycznie aktualizuje się, aby uzyskać lepszą wydajność.

Oprócz aplikacji Dyson Link istnieją inne sposoby podłączenia grzejnika do smartfona. Należą do nich Asystent Google, Amazon Alexa i Siri. Korzystając z Asystenta Google, możesz przypisać procedurę, która automatyzuje współpracę urządzenia z innymi urządzeniami w Twoim domu. Dzięki Alexa możesz to zrobić, a dodatkowo możesz włączyć Dyson Skill, aby kontrolować nawilżacz Dyson i oczyszczacz Dyson. Wreszcie, korzystając z Siri, możesz zarządzać grzejnikiem Dyson za pomocą głosu.

#2. Podstawowe sterowanie nagrzewnicą Dyson

Pierwszą i najważniejszą kontrolą, o której musisz wiedzieć, jest włączanie i wyłączanie grzejnika Dyson. Możesz to zrobić, naciskając przycisk włączania lub wyłączania czuwania na samym grzejniku lub możesz użyć pilota. Należy pamiętać, że jeśli wyłączysz funkcję wentylatora nagrzewnicy Dyson, nadal będzie ona gromadzić informacje dotyczące jakości powietrza w Twoim domu. Jednak ta automatyczna funkcja grzejnika jest włączona, jeśli została wcześniej włączona.

Musisz nacisnąć tryb automatyczny znajdujący się na pilocie i przytrzymać go przez co najmniej pięć sekund, aby go aktywować. Funkcja zatrzyma się dopiero po jej wyłączeniu. Statystyki zebrane z tego ciągłego monitorowania będą wyświetlane na wyświetlaczu LCD grzejnika i aplikacji Dyson Link. Na koniec musisz mieć świadomość, że taki grzejnik ma domyślnie łączność Wi-Fi. Jeśli chcesz go wyłączyć, naciśnij przycisk włączania lub wyłączania trybu gotowości na grzejniku przez co najmniej pięć sekund. Ta sama czynność będzie wymagana od Ciebie, jeśli chcesz ją ponownie włączyć. Myślę, że warto przeczytać o instrukcji obsługi gorącego i chłodnego wentylatora Dyson.

#3. Przycisk menu informacji

W pilocie Dyson zobaczysz przycisk menu informacyjnego w prawym górnym rogu. Po naciśnięciu tego przycisku zobaczysz informacje monitorowane przez grzejnik, które są wyświetlane na jego wyświetlaczu LCD. Niektóre raporty obejmują jakość powietrza, która przedstawia dane z ostatnich dwunastu sekund w formie graficznej. Następnie może również pokazać wilgotność w pomieszczeniu lub ilość pary wodnej w powietrzu, wyświetlaną w procentach.

Ponadto grzejnik Dyson może wykryć zanieczyszczenia w pomieszczeniach, takie jak formaldehyd, a gdy to się stanie, zostaną one wyświetlone na ekranie LCD. Zaskoczy Cię funkcja nagrzewnicy Dyson, która wykrywa cząstki stałe o wielkości do 2,5 mikrona, które zwykle są rozproszone w powietrzu, którym oddychamy, co może być bardzo niebezpieczne dla naszego zdrowia. Grzejnik ten może również wykrywać temperaturę otoczenia, to znaczy temperaturę w pomieszczeniu, która jest również wyświetlana na wyświetlaczu LCD grzejnika.

To okładka!

Mam nadzieję, że na końcu tego artykułu dowiedziałeś się, dlaczego moja grzałka Dyson się wyłącza. Niech powyższe pisma pomogą Ci zdobyć podstawową, ale niezbędną wiedzę na temat funkcji grzejnika Dyson. Kliknij te linki, aby przeczytać powiązane artykuły; wiedzieć, jaki jest najlepszy rodzaj grzejnika do pokoju i jaki mam grzejnik. Dziękuję za przeczytanie do tego punktu artykułu. Twój czas i wysiłek są bardzo doceniane!