Czego szukać w suszarce do włosów? 7 niesamowitych czynników!

Na co zwrócić uwagę w suszarce do włosów? Po pierwsze, pomogłoby znaleźć funkcje, moc, rodzaje technologii, załączniki i kilka ustawień.

Zawsze wybieraj suszarkę, która jest skuteczna, ponieważ delikatnie i szybko suszy włosy. Do swoich kręconych lub gęstych włosów potrzebujesz takiego, który ma wysoką moc, od tysiąca osiemset do dwóch tysięcy watów.

Jest o wiele więcej do rozważenia, na przykład powinien zawierać ustawienia trzech temperatur, ustawienia dwóch prędkości i & fajny przycisk strzału. Dzięki temu możesz cieszyć się wszechstronnością, tworząc różne fryzury za pomocą podobnej suszarki. Co więcej, lepiej, jeśli suszarka ma nasadki, takie jak dysze dyfuzora i dysze koncentratora. Spodziewaj się tego, że zwiększą wszechstronność suszarki.

Czynniki, których należy szukać w suszarce do włosów

Na co więc zwrócić uwagę w suszarce do włosów? Oto czynniki, które należy wziąć pod uwagę, decydując się na zakup suszarki do włosów.

#1. Zastosowane technologie

Suszarki do włosów są dziś wyposażone w technologie, które zapewniają profesjonalne rezultaty. Wybierz więc, który z nich najbardziej Ci się podoba. Technologia jonowa kondycjonuje włosy, wykorzystując jony o ładunku ujemnym. Powietrze przepływa przez prąd elektryczny, który wytwarza te jony i sprawia, że ​​włosy są gładkie i zdrowe. Zmniejsza również puszenie się włosów i tworzy mniej statyczne rezultaty. Turmalin to jedna z technologii, która wytwarza jony ujemne i przyspiesza proces suszenia, jednocześnie redukując elektryzowanie. Jednocześnie ceramika kontroluje ciepło, aby równomiernie rozprowadzać ciepło i błyszczeć, jednocześnie chroniąc włosy przed uszkodzeniem i puszeniem.

#2. Funkcje

Pomyśl o funkcjach suszarki, aby jak najlepiej wykorzystać swoje pieniądze.

  • Rozmiar, waga i zwrotność. Te trzy cechy należą do trzech cech, które należy wziąć pod uwagę. Dowiedz się, jak wygodna może być suszarka do włosów i sprawdź, czy twoje włosy są dobrze wyważone.
  • Przełączniki. Przełączniki powinny być również łatwe w obsłudze i dostępne. Przełączniki przesuwne mają uchwyt i mogą być trudne w użyciu. Dzieje się tak, jeśli są sztywne, nie przyklejają się i nie mają przyczepności. Przełącznik kołyskowy żąda, aby zepchnąć górny koniec w dół. Są bardziej dostępne, gdy są używane, jeśli możesz je przypadkowo aktywować.
  • Ustawienie typu „cool-shot”. Ustawienie „cool-shot” zapewnia odprężające powietrze, które nadaje stylowi idealne miejsce. Przepływ powietrza i wiele ustawień ogrzewania zapewniają większą kontrolę. Wilgoć z włosów znika po umieszczeniu ich w najwyższych ustawieniach. Suszarka do włosów jest również świetna do stylizacji włosów przy niższych ustawieniach.
  • Dyfuzor lub Volumiser. Osusz kręcone włosy tą suszarką do włosów z dyfuzorem i krótkimi palcami. Rozprowadza powietrze i jego przepływ, zapobiegając w ten sposób puszeniu się. Dyfuzor z dłuższymi palcami jest również znany jako wolumizer. Dodają objętości wszystkim rodzajom włosów, gdy ciepło jest kierowane do cebulek.
  • Koncentrator. Koncentruje i zawęża przepływ powietrza, jak chcesz. Obiecuje kontrolowaną stylizację i suszenie punktowe.
  • Turbo. Ta funkcja doładowania lub turbosprężarka zwiększa przepływ powietrza, ponieważ urządzenie przyspiesza proces suszenia.
  • Zdejmowany typ wlotu powietrza. To cecha suszarki ze zdejmowaną końcówką. Wyposażony jest w filtr siatkowy wyłapujący kurz i zapobiegający plątaniu się włosów w silniku. Czyść to regularnie, unikając gromadzenia się zanieczyszczeń. Dzieje się tak, ponieważ zmniejsza przepływ powietrza i powoduje przegrzanie suszarki. Jest to rzeczywiście niezbędne przy używaniu różnych produktów do stylizacji.

#3. Wbudowane bezpieczeństwo

Wbudowane bezpieczeństwo jest bardziej tym, czego należy szukać w suszarce do włosów. Automatycznie odcina moc suszarki, która zaczyna się przegrzewać. Starszy typ suszarki do włosów może mieć to zabezpieczenie.

#4. Moc

Nie codziennie będziesz korzystać z suszarki do włosów. Jednak są chwile, kiedy przyjrzysz się, jak je stylizować. Profesjonalne suszarki do włosów mogą mieć moc 3600 watów, odpowiednią do codziennego użytku. Mogą mieć moc od tysiąca trzystu do tysiąca ośmiuset watów. Użyj suszarki o wyższym końcu widma, aby uzyskać grubsze włosy. Użyj suszarki z niższym zakresem, aby uzyskać cieńsze włosy. Dowiedz się, ile watów zużywa suszarka do włosów.

#5. Załączniki

Poszukaj suszarki do włosów z wieloma przystawkami, takimi jak grzebień do włosów, dysze koncentratora i nie tylko. Dysza koncentratora służy do prostowania standardów, ponieważ skupia powietrze i ciepło na wybranej części.

#6. Wiele ustawień

Lepiej mieć suszarkę do włosów z różnymi ustawieniami. Na przykład sprawdź, czy przepływ powietrza, moc, stylizacja cieplna i temperatury. Wszystko to pomoże korzystać z produktu, który nie komplikuje sprawy.

#7. Rodzaj włosów

Do wyboru są różne suszarki do włosów odpowiednie dla różnych rodzajów włosów. Przyjrzyj się dokładnie suszarce, która dodaje objętości i objętości płaskim i cienkim włosom. Lepiej wybrać suszarkę ceramiczną, bo to po prostu doskonała opcja. Reguluje ciepło, zapobiegając tym samym uszkodzeniom słabych pasm włosów. Suszarka z dyfuzorem sprawdza się również w przypadku włosów kręconych. Nawet suszarka jonowa sprawdzi się w przypadku kręconych, gęstych, matowych włosów. Przeczytaj także, jaka jest najlepsza suszarka do czarnych włosów.

To okładka!

Teraz dowiesz się, czego szukać w suszarce do włosów. Po prostu zawiera rzeczy do rozważenia, takie jak nasadki, rodzaj włosów, wbudowane zabezpieczenia, zastosowane technologie, funkcje i wiele ustawień. Dzięki temu spodoba ci się korzystanie z suszarki do włosów, która jest warta pieniędzy, które za nią płacisz! Przeczytaj o najważniejszych rzeczach, których należy szukać w suszarce do włosów.