Co zdobyć najlepszą przyjaciółkę na jej ślub

Jeśli nie wiesz, co załatwić swojej najlepszej przyjaciółce na ślub, rozważ trzy rzeczy. Nie podamy konkretnej listy, ponieważ każda panna młoda jest inna.

Zamiast tego podejdziesz do tego dylematu tak, jak robią to przyjaciele i pamiętaj o sentymentach, aby dać prezent swojej najlepszej przyjaciółce. Możesz także odnieść się do potrzeb panny młodej w dniu ślubu.

Co zdobyć najlepszą przyjaciółkę na jej ślub

Co powinienem dać mojej najlepszej przyjaciółce na jej ślubie?

Coś sentymentalnego

Robiąc zakupy i otrzymując prezent dla swojej przyszłej najlepszej przyjaciółki, nie chcesz podążać za listą sugerowaną online. Zamiast tego zdecyduj się na bardziej sentymentalny i osobisty prezent, który z pewnością będzie pielęgnować.

Na przykład, możesz dać jej kilka kart, które może „przydać”. Niektóre urocze przykłady obejmują zajęcia i prośby z tobą, aby mogła „spieniężyć”, kiedy tylko chce.

Możesz też dać jej list, który będzie mogła przeczytać rano przygotowując się do ślubu. Możesz także porozmawiać z druhnami i stworzyć album przyjaźni ze swoimi dawnymi zdjęciami prowadzącymi do jej dnia jako panny młodej.

Sprawdź rejestr

Jeśli masz wątpliwości, jaki przedmiot podarować swojej najlepszej przyjaciółce w dniu jej ślubu, zajrzyj do rejestru ślubów. Jego informacje znajdują się zwykle na stronie ślubnej, a zakup dowolnego przedmiotu z rejestru z pewnością będzie oznaczał, że zostanie wykorzystany.

Chociaż nie jest to tak osobiste, ponieważ nie wybrałeś tego ręcznie, jest to lepsze niż dawanie czegoś, czego sama panna młoda lub para nie mogą użyć. Jednak przedmioty rejestru są zazwyczaj prezentami, z których para będzie korzystać po ślubie.

Jeśli chcesz dać swojej BFF coś na jej ślub, może spróbujesz przypomnieć sobie, czy wspomniała na przykład o wymarzonym przedmiocie do swojego ślubnego stroju.

Prezenty ślubne

Ślub to ważny kamień milowy, więc dlaczego nie wykorzystać go jako inspiracji jako prezentu na wesele swojej najlepszej przyjaciółki? Czy możesz zasponsorować jej wieczór weselny, suknię ślubną, buty lub bukiet ślubny, jeśli czujesz się wyjątkowo hojnie?

Możesz również zaplanować przyjęcie weselne, jeśli sam uznasz, że koszty są zbyt drogie. W przeciwnym razie istnieje wiele rzeczy ślubnych do wyboru bez rozbijania banku.

Może zdobądź dla swojego najlepszego przyjaciela spersonalizowaną suknię ślubną, biżuterię, a nawet szampana. Możesz też zrobić jej makijaż lub cokolwiek, czego może użyć w wielkim dniu.

Jak mogę zaskoczyć moją najlepszą przyjaciółkę na jej ślubie?

Niespodzianka dla nowożeńców

Czasami najlepszym prezentem dla najlepszej przyjaciółki w dniu ślubu nie jest przedmiot, ale przeżycie. Na przykład, może możesz zaskoczyć ją ślubnym prysznicem, który podąża za motywem, który uwielbia.

Osoba niespodzianka lub sprzedawca ślubów

Jeśli ma krewnego lub innego przyjaciela, którego nie widziała od jakiegoś czasu, mogą również sprawić niespodziankę. Możesz także umówić się dla niej na spotkanie z jej ulubionym projektantem ślubnym jako niespodziankę.

Rada niespodzianka z panem młodym

A jeśli jesteś romantyczką, rozważ ustawienie kolacji dla dwojga między najlepszą przyjaciółką a jej partnerem. W końcu kto nie musi się denerwować wszystkimi przygotowaniami do ślubu?

Czy wiesz, że w dzisiejszych czasach modą jest łączenie pryszniców dla Pana Młodego i Panny Młodej? Przeczytaj, czym jest prysznic weselny, aby dowiedzieć się więcej.

Jaka jest odpowiednia kwota na prezent ślubny dla mojego najlepszego przyjaciela?

Etykieta prezentów ślubnych na wesele twojej BFF nie jest określona, ​​ponieważ twoja zdolność finansowa ostatecznie dyktuje, co możesz dać. W końcu prezenty powinny zawsze pochodzić z serca i nie ma sensu kupować swojemu najlepszemu przyjacielowi kosztownego czeku lub prezentu w gotówce, jeśli obniży to finansowo.

Ale jeśli nie walczysz z pieniędzmi, zwykle dajesz 100 do 150 dolarów na wesele swoich bliskich przyjaciół. Z drugiej strony, jeśli jesteś znajomym, może to być 50 USD lub mniej.

Za co płaci Maid of Honor?

Nie ma żadnych zasad dotyczących tego, ile musisz zapłacić za ślub swojego najlepszego przyjaciela. Jednak na większości ślubów druhna zazwyczaj bierze na siebie koszty weselnego prysznica.

Oczekuje się, że przyjęcie weselne również zapłaci za własny strój, ale panna młoda zwykle zakrywa włosy i makijaż. Jednak nie krępuj się, szczerze mówiąc o swoich możliwościach finansowych i porozmawiaj z weselem, jeśli uważasz, że dzielenie się wydatkami jest bardziej praktyczne.

Jak przygotować się do ślubu mojego najlepszego przyjaciela?

  • Zadzwoń do panny młodej, aby sprawdzić, czy nie potrzebuje pomocy
  • Towarzysz pannie młodej przy przystawkach do sukni ślubnej
  • Rozważ dzień w spa z przyjęciem weselnym
  • Upewnij się, że przyjęcie weselne jest skoordynowane z tym, co będą nosić
  • Przygotuj zestaw ślubny dla panny młodej, który ma wszystko, czego może potrzebować na wesele
  • Przygotuj prezent ślubny
  • Weź udział w próbie
  • Zaplanuj swój harmonogram wydarzeń przedślubnych i samego ślubu
  • W razie potrzeby przygotuj plan transportu i zakwaterowania na wesele

Wniosek

Czy ten przewodnik był pomocny? Właśnie dowiedzieliśmy się, jak zdobyć najlepszą przyjaciółkę na jej ślub, który może być czymś sentymentalnym, czymś z rejestru ślubów lub czymś, czego potrzebuje panna młoda.

Ostatecznie znasz swojego najlepszego przyjaciela lepiej niż ktokolwiek inny. Więc zawsze przy niej bądź przy niej i poprowadź wesele, zwłaszcza jeśli jesteś druhną.