Co założyć na suknię ślubną, jeśli jest zimno: 6 stylów

Ci, którzy chcą wiedzieć, co założyć na suknię ślubną, gdy jest zimno, mogą rozważyć sześć stylowych sposobów. Podpowiemy również Pannom Młodym pomysły na noszenie sukni ślubnej odpowiedniej na zimowy ślub.

I oczywiście goście mogą wziąć pod uwagę poniższe wskazówki, jak zachować ciepło podczas zimnego wesela. Możesz również odnieść się do tego, co założyć na sukienkę bez rękawów na wesele, aby uzyskać dodatkowe pomysły.

Co założyć na suknię ślubną

Co założyć na suknię ślubną, gdy jest zimno: stylowe zatuszowania dla panny młodej

 • Szalik dla narzeczonych

Dla narzeczonych, które nie chcą przykryć swojej sukni ślubnej w postaci marynarki, bolerka lub blezera, subtelniejszą opcją na ogrzanie się na zimnym weselu jest szalik. Oczywiście możesz również zabrać ze sobą szalik i użyć go w razie potrzeby lub wieczorem w recepcji.

Jak więc gustownie założyć szalik na suknię ślubną? Eleganckim sposobem na stylizację szalika jest użycie go jako alternatywy dla welonu.

Ten styl nadaje się również na konserwatywne wesela, ponieważ zakrywasz okolice głowy i szyi. Po prostu wybierz szalik, który będzie pasował do Twojego stylu sukni ślubnej, a wizażystka sprawi, że Twoje oczy będą wyglądać jeszcze bardziej eterycznie w dniu Twojego ślubu.

 • Okłady na suknie ślubne

Jeśli chustka na głowę nie pasuje do Twojego wymarzonego stroju ślubnego, innym sposobem na uchronienie się przed chłodem w dniu ślubu jest chusta. Chusty są również subtelne, a chusty można regulować przez cały dzień w zależności od tego, gdzie potrzebujesz dodatkowej warstwy.

Klasycznym sposobem na założenie chusty na suknię ślubną jest rozłożenie materiału i owinięcie go wokół ramion. Następnie, jeśli pasuje do sukni ślubnej, zostaw jeden koniec chusty na ciele, a drugi na drugim ramieniu.

Jeśli ten wygląd nie pasuje do Twojej sukni ślubnej, możesz wsunąć jeden róg pod chustę za przeciwległym ramieniem, a drugi koniec na drugie ramię. Chusta nie będzie miała ogonków, aby uzyskać bardziej elegancki wygląd.

Oto też, jak nosić szal na wesele, aby uzyskać więcej pomysłów.

 • Ślubny sweter

Inną opcją dla narzeczonych jest noszenie ubrania z pamiątkami na sukniach ślubnych. Sweterki ślubne w stylu vintage nigdy nie wychodzą z mody, a nawet sentymentalne jest noszenie rodzinnej pamiątki w przejściu.

Możesz również zapytać krawca lub sklep, w którym kupiłeś sukienkę, czy mają kardigan ślubny, który będzie najlepiej wyglądał z twoją sukienką. Może mieć te same tekstury, wzory i ozdoby, aby uzyskać spójny wygląd.

Prosty biały kardigan może ogrzać pannę młodą, jeśli jest zimno w plenerze na wesele na luzie i na luzie. Niektóre panny młode wybierają podstawową białą sukienkę, która nie będzie potrzebować bardzo wyglądającego na wesele kardiganu.

 • Bolerko ślubne

Możesz wybrać dopasowane bolerko ślubne, które założysz na swoją suknię ślubną, jeśli kardigan nie będzie pasował do Twojego ślubnego wyglądu. Bolerka ślubne są dostępne w różnych wzorach, takich jak koronka, satyna, a nawet ozdobione, aby uzupełnić różne style sukni ślubnych.

Co więcej, niektóre bolerka mają rozsądną długość, dzięki czemu lepiej utrzymujesz sylwetkę swojej sukni ślubnej. A po pewnym czasie możesz go używać przy innych okazjach, aby jak najlepiej wykorzystać swój zakup.

 • Peleryny na wesele

Wyjątkowym strojem ślubnym, który mogą przymierzyć panny młode, jest peleryna z suknią ślubną. Peleryna ślubna może również zastąpić welon, zwłaszcza jeśli chcesz uzyskać nowoczesny wygląd ślubny.

Fantastyczna peleryna ślubna nie tylko zapewnia ciepło podczas zimnej ceremonii. Właściwy krój wygląda również bezproblemowo z suknią ślubną, więc te dwie części nie wyglądają na wymuszone.

 • Kurtka ślubna

Ślubna marynarka lub garnitur przyda się na zimowe wesela. W zależności od motywu możesz nawet rozważyć kurtki skórzane i dżinsowe.

Zazwyczaj panna młoda dostosowuje te marynarki, aby były bardziej dopasowane do ślubu. Może być kapryśny i wspominać na przykład o „świeżo poślubionym”.

Co noszą panny młode na zimowe wesele?

Zimowy ślub będzie oczywiście oznaczał, że będzie zimno. Nie oznacza to jednak, że panna młoda musi poświęcić swój ulubiony ślubny wygląd, aby się ogrzać.

Właściwa bielizna ślubna może zapewnić ciepło lub może założyć coś na suknię ślubną, jak peleryna lub bolerko. Inną opcją jest rozmowa z krawcową i zmiana długości sukni ślubnej lub rękawów.

Oto, jak na przykład dodać rękawy do sukni ślubnej. Ciepłe warstwy i tkaniny mogą również sprawić, że suknia ślubna będzie bardziej odpowiednia na zimę.

Czy panna młoda może założyć sukienkę bez rękawów na zimowy ślub?

 • Rozważ szal lub okrycie do dodania do sukni ślubnej bez rękawów
 • Wybierz ciemny kolor sukni ślubnej
 • Niech suknia ślubna będzie wykonana z satyny lub aksamitu
 • Wybierz salę weselną w pomieszczeniu
 • Zrób ceremonię po południu

Wniosek

Czy ten przewodnik po stylu był pomocny? Aby podsumować, co założyć na suknię ślubną, gdy jest zimno, możesz wypróbować szalik, szal, kardigan, bolerko, pelerynę lub kurtkę.

Możesz również wybrać suknię ślubną z rękawami, uszyć ją z ciepłych kolorów i materiałów lub po prostu zdecydować się na ślub w domu w zimie, aby chronić się przed zimnem.