Co założyć na sukienkę bez rękawów na wesele

Wypróbuj sześć zatuszowań, jeśli nie wiesz, co założyć na sukienkę bez rękawów na wesele. Ta lista zawiera opcje dla wszystkich strojów ślubnych, aby zapewnić, że nadal będziesz wyglądać elegancko na każdym weselu.

Dla panien młodych, które również muszą zmodyfikować swoją suknię ślubną bez rękawów, oto samouczek dotyczący dodawania rękawów do sukni ślubnej. Istnieje wiele potencjalnych powodów, dla których podczas wesela chcesz zakryć ramiona lub klatkę piersiową, więc zawsze warto wiedzieć, jak naprawić sukienkę bez rękawów.

Co założyć na sukienkę bez rękawów na wesele

Czym mogę zakryć sukienkę bez rękawów na wesele?

  • Blazer

Marynarka jest jednym z najlepszych elementów garderoby, które można nosić na sukience bez rękawów podczas wesela. Jest idealny do formalnych zasad dotyczących ubioru i możesz eksperymentować z kombinacjami kolorów swojej sukienki bez rękawów.

Innym sposobem na założenie marynarki do zakrycia sukienki bez rękawów jest jej całkowite zapięcie, dzięki czemu będziesz wyglądać tak, jakbyś dopasowała ją do spódnicy. Pomaga to zachować skromność, zwłaszcza jeśli twoja sukienka bez rękawów jest również bez pleców.

  • Kurtka

Jeśli nie możesz znaleźć marynarki, która pasowałaby do Twojej sukienki bez rękawów, możesz rozważyć kurtkę. Stylową opcją jest przycięta kurtka, która pomoże Ci zachować sylwetkę sukienki bez rękawów, szczególnie w przypadku fasonów w kształcie litery A.

Panny Młode, które chcą nadać swoim ślubnym strojom swoją osobowość, noszą nawet niekonwencjonalne marynarki do sukni ślubnych bez rękawów. Na przykład, kiedy idą do ołtarza, znajdziesz panny młode ubrane w dżinsowe, a nawet skórzane kurtki z atrakcyjnymi nadrukami z tyłu.

  • Kardigan

Jeśli nie masz pewności, w co się ubrać na wesele w ogródku lub inne wesele z bardziej swobodnym ubiorem, możesz zdecydować się na kardigan i sukienkę koktajlową lub midi. Fantastyczne w przypadku kardiganu jest to, że można go ubrać w górę lub w dół i jest on wystarczająco wygodny, nawet jeśli ślub odbywa się na zewnątrz lub jest gorąco.

Jest lżejsza i oddychająca w porównaniu do marynarek i blezerów, a w recepcji można ją z łatwością zapakować do torby, kiedy można założyć sukienkę bez rękawów. Możesz nawet zdecydować się na dłuższe kardigany, aby zapewnić większą osłonę, zwłaszcza z tyłu aż do nóg, i nie będzie Ci gorąco.

  • Płaszcz

Śluby zimowe lub wesela wieczorowe, na których trzeba się okryć nie tylko ze względu na skromność, ale także na chłodną pogodę, są idealne do noszenia płaszczy. Fantastyczne w przypadku noszenia płaszcza na sukienkę bez rękawów jest to, że możesz również wykorzystać jego kieszenie, więc nie będziesz musiał nosić większej torby.

Innym stylowym sposobem noszenia płaszcza z sukienką bez rękawów jest założenie go na ramiona. Tylko pamiętaj o kolorach, przede wszystkim o bieli i odcieniach pokrewnych, bo nie chcesz wyglądać na wesele.

  • Kimono

Jeśli nie podoba Ci się połączenie kardiganu z sukienką bez rękawów na wesele, możesz zamiast tego rozważyć nałożenie na niego kimona. Lekkie i lejące się kimono świetnie sprawdza się na ślubach w miejscu docelowym lub na plaży.

Kimona są również dostępne w wielu ekscytujących nadrukach i wzorach, więc jeśli uważasz, że twoja sukienka jest zbyt prosta, ta osłona jest najlepszą opcją. Oto przewodnik, jak ubrać zwykłą sukienkę na wesele, aby uzyskać więcej wskazówek.

  • Peleryna

Jeśli na wesele nie potrzebujesz tak dużej osłony na ramionach, możesz rozważyć pelerynę lub kurtki i blezery w stylu peleryny na sukienkę bez rękawów. Ten fason jest również idealny na formalne i wieczorowe wesela niż kimona i kardigany, które mogą wyglądać zbyt swobodnie.

Pamiętaj jednak, że nie chcesz, aby peleryna była zbyt przyciągająca wzrok lub nawet w kolorze białym, ponieważ możesz wyglądać na wesele. Wskazówka, aby zachować subtelność, jest wybór peleryny w tym samym kolorze lub odcieniu, co twoja sukienka.

Jak mogę zakryć ramiona sukienką bez rękawów na wesele?

Zakrywanie części garderoby, takie jak kurtki, blezery i kardigany, to najłatwiejszy sposób na zakrycie ramion, jeśli masz na sobie sukienkę bez rękawów na wesele. Niektóre wesela odbywają się w konserwatywnych lokalizacjach, a może jest to formalne wydarzenie, na którym goście weselni muszą zachować skromność i nie pokazywać skóry.

Ale jeśli potrzebujesz tylko osłony na klatkę piersiową i ramiona dla ochrony przeciwsłonecznej lub ogólnego komfortu, możesz przeczytać o tym, jak nosić szal na wesele. W zależności od tego, jak ułożysz szal, może on zakrywać mniej więcej górną część ciała.

Czy mogę założyć sukienkę bez rękawów na wesele?

Odpowiedź, czy możesz założyć sukienkę bez rękawów na wesele, zależy od rodzaju wesela. Niektóre ceremonie religijne i konserwatywne lub te odbywające się nabożeństwami mogą uważać sukienki bez rękawów za odkrywcze i lekceważące.

Z drugiej strony niektóre wesela są bardziej wyluzowane, zwłaszcza te odbywające się w plenerze. W tego typu ustawieniach dozwolone są krótsze sukienki, a nawet sukienki bez rękawów, o ile styl nie jest zbyt seksowny, abyś wydawała się przyćmić pannę młodą.

W razie wątpliwości nie wahaj się zapytać pary młodej lub najbliższych przyjaciół o to, w co się ubrać. Zawsze możesz zabrać ze sobą kurtkę lub płaszcz, na wszelki wypadek.

Wniosek

Czy ten przewodnik po strojach był pomocny? Właśnie dowiedzieliśmy się, co założyć na sukienkę bez rękawów na wesele: marynarkę, marynarkę, kardigan, płaszcz, kimono i pelerynę.

Wybór spośród nich zależy od rodzaju ślubu i pokrycia, którego będziesz potrzebować. Pamiętaj, że niektóre są również cieplejsze niż inne.

Daj nam znać w komentarzach, jaki styl wybierzesz.