Co włożyć do małych słoików na ślub dobrodziejstw

Jeśli nie wiesz, co włożyć do małych słoiczków na ślubne przysługi, zastanów się nad trzema rzeczami. Porozmawiamy również o etykiecie i oczekiwaniach dotyczących ślubnych przysług.

Szukasz innych wyjątkowych przedmiotów na swój ślub? Zachęcamy do przejrzenia naszego bloga w poszukiwaniu innych samouczków.

Na przykład napisaliśmy łatwy do naśladowania przewodnik, jak wykonać akrylowe zaproszenia ślubne, jeśli chcesz czegoś innego.

Najlepsze pomysły na to, co wkładać do małych słoików na ślub

Smakołyki

Małe słoiczki to idealny pojemnik na jadalne upominki weselne. W dzisiejszych czasach zobaczysz więcej wesel, które dają swoim gościom smakołyki, takie jak słodycze i ciastka.

W końcu kto by nie lubił słodyczy i deserów? Niektóre konkretne pomysły na umieszczenie w małych słoikach na przysługi ślubne to ciasteczka, precle, cukierki i czekoladki.

Może być również zabawne dla twoich gości, jeśli dasz im samo ciasto na ciasteczka. Ale oprócz wypieków i cukierków możesz również zdecydować się na galaretki i dżemy na swoje upominki ślubne.

Jeśli nie masz pewności, czy Twoi goście lubią słodycze, mogą docenić herbatę w słoikach. Możesz nawet umieścić w środku sitko do herbaty i mieszadło.

Świece

Małe słoiczki byłyby eleganckimi świecznikami. Możesz rozdawać swoim gościom świeczki w tych słoikach, a oni mogą wykorzystać je jako dekorację w swoich domach.

Możesz nawet nadać im zapach, aby Twoi goście mogli stworzyć romantyczną i relaksującą atmosferę dzięki tym przysługom. Świece i tak są stosunkowo łatwe do wykonania, więc są idealne również dla par i gospodarzy szukających przysmaków weselnych DIY.

Dekorując swoje weselne przysługi ze świecy słoikowej, nie zapomnij być wyjątkowo kreatywny. Sam wosk może mieć podstawowy kolor twojego ślubu; następnie możesz dodać inne materiały poza słoikiem, takie jak wstążki, liny, naklejki, a nawet kwiaty i zieleń.

Światła

Świece to nie jedyny element świetlny, który możesz umieścić w weselnych słoikach. Możesz także wykazać się kreatywnością dzięki lampkom lub uchwytom na światło w ich wnętrzu.

Świeczniki mogą wyglądać wspaniale na zewnątrz i będą pasującą przysługą ślubną, szczególnie na wesele w stylu rustykalnym. Możesz nawet ozdobić słoik bajkowym motywem, jeśli masz ślub w ogrodzie.

Łańcuchy świetlne to kolejny świecący przedmiot, który możesz włożyć do słoików na weselne przysługi. Ponadto możesz czerpać inspirację z różnych projektów online, zwłaszcza gdy chcesz czegoś wyjątkowego dla swoich gości.

Co wkładasz do słoików na wesele?

 • Kwiaty
 • Pióra
 • Artykuły do ​​kąpieli, takie jak mydło lub peeling
 • Olejki eteryczne
 • Mini zapachy
 • Nasiona ziół
 • Pałeczki i lakier do paznokci dla druhen
 • Mini alkohol dla drużbów

Jak udekorować szklany słoik na wesele?

Istnieje wiele sposobów na wykorzystanie szklanych słoików do dekoracji ślubu. To, jak ozdobisz same słoiki, będzie zależeć od motywu ślubu i jego palety kolorów, której możesz użyć jako przewodnika.

Możesz pomalować słoiki, owinąć je sznurkiem, wstążką lub koronką, a nawet użyć naklejek ze wspaniałymi czcionkami na zewnątrz lub wewnątrz każdego słoika. Jeśli używasz szklanych słoików ślubnych do jedzenia i napojów, możesz je spersonalizować za pomocą uchwytów lub również je wygrawerować.

 • Użyj szklanych słoików jako świeczników wokół recepcji
 • Zrób wiszące lampy ze szklanym słoikiem i użyj ich jako tła lub dekoracji altany ślubnej
 • Włóż kwiaty do szklanego słoika jako mini bukiety
 • Zawieś karty z umieszczaniem lub umieść je w szklanych słoikach na każdym stole

Co dajesz za przysługi ślubne?

Ślubne przysługi to przedmioty, które państwo młodzi wręczają swoim gościom po weselu. Mogą służyć jako pamiątka po wydarzeniu, a także sposób na okazanie wdzięczności gospodarzy tym, którzy wzięli udział w weselu.

Najlepiej byłoby dać coś przypominającego sam ślub, czy to kartki z podziękowaniami, zdjęcia lub cokolwiek związanego z miejscem ślubu, zwłaszcza jeśli jest to ślub docelowy. Twoi goście docenią również coś wartościowego i praktycznego, takie jak dekoracje czy artykuły spożywcze.

Innym wyjątkowym podejściem do ślubnych przysług jest sprawienie, by były zabawne. Na przykład może to być mieszanka ciasteczek, którą każdy gość może upiec sam lub kilka nasion do zasadzenia w swoim ogrodzie.

Czy to w porządku nie mieć przysług ślubnych?

To jest w porządku, aby nie mieć przysług weselnych, ponieważ para decyduje o zwyczajach ślubu. Ślubne przysługi wymagają również dodatkowych wydatków, więc dbający o budżet nowożeńcy mogą rozważyć pominięcie przysług ślubnych, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Jeśli chcesz okazać wdzięczność swoim gościom bez wydawania pieniędzy, rozważ zamiast tego posiadanie linii przyjęć. Oczywiście możesz również skupić się na tym, aby zapewnić im świetną zabawę na przyjęciu.

Alternatywą, którą dziś znajdziesz na weselach, są torby powitalne. Torby te są wypełnione przedmiotami, z których mogą skorzystać Twoi goście, zwłaszcza jeśli wydarzenie odbywa się w określonym miejscu.

Wniosek

I to wszystko! Mamy nadzieję, że masz pomysły na to, co umieścić w małych słoiczkach na weselne przysługi, czy to smakołyki, świeczki czy lampki.

Możesz także rozważyć inne zabawne i wyjątkowe przedmioty, takie jak zestawy do herbaty, dżemy, artykuły do ​​kąpieli, kwiaty, a nawet nasiona roślin. Twoi goście z pewnością docenią coś praktycznego, ale niezapomnianego na Twój ślub.

Jednak przysługi ślubne nie są konieczne na każdym weselu. Jeśli nie możesz ich zapewnić, skup się na zapewnieniu wszystkim dobrej zabawy.