Co umieścić w rejestrze ślubów, jeśli już mieszkacie razem

Oto cztery pomysły na to, co umieścić w rejestrze ślubów, jeśli już mieszkacie razem. Ten artykuł powinien nauczyć Cię, jak utworzyć rejestr, jeśli już mieszkasz razem, aby upewnić się, że otrzymasz rzeczy, których na pewno będziesz potrzebować.

To również podwaja się jako przewodnik po etykiecie, aby stworzyć gustowną listę nie tylko z rzeczami, które Ty i Twój partner chcecie umieścić w rejestrze ślubów, ale także ze względu na elastyczność w zakresie budżetów gości. A jeśli to Ty kupujesz prezenty, a para nie prowadziła rejestru, przeczytaj najlepsze pomysły na prezenty ślubne dla pary, która już razem mieszka.

Co umieścić w rejestrze ślubów

Co powinniśmy umieścić w moim rejestrze ślubów, jeśli już mieszkamy razem?

Zamienniki domu jako prezenty dla pary, która już mieszka razem

Jeśli nie masz pewności, co umieścić w rejestrze, zamienniki domu będą fantastycznymi pomysłami na prezent ślubny dla par, które już mieszkają razem. Rozejrzyj się po swojej przestrzeni życiowej w poszukiwaniu przedmiotów i urządzeń wymagających wymiany.

Ty i twój współmałżonek możecie również wymieniać przedmioty w domu, które są zepsute lub brakujące. Na przykład niektóre urządzenia gospodarstwa domowego, które są podatne na zużycie z powodu codziennego użytkowania, to między innymi materac, zastawa stołowa, ekspres do kawy, przybory kuchenne, zasłony, ręczniki, lustra, żelazko, pralka, zmywarka i odkurzacz. .

Możesz nawet wymienić niektóre urządzenia na inną markę lub model. Upewnij się tylko, że oferujesz szeroki wybór opcji i rozważ budżet swoich gości.

Pomysły na ulepszenie elementów domowych

Oprócz wymiany istniejących artykułów gospodarstwa domowego na nowe, możesz chcieć ulepszyć swoje podstawowe urządzenia i przedmioty za pomocą modeli specjalistycznych. Ponownie, mieszkanie razem sprawi, że zdasz sobie sprawę, jakie funkcje możesz docenić w niektórych przedmiotach.

Być może istnieje model piekarnika z cennymi funkcjami dostosowanymi do nawyków kulinarnych Ciebie i Twojego partnera? Twój styl życia może również wymagać specjalistycznego urządzenia do czyszczenia ze względu na Twój styl życia.

Załóżmy, że mieszkacie już razem przez dłuższy czas. W takim przypadku powinno być łatwo określić, jakich ulepszeń lub specjalistycznych urządzeń możesz użyć, aby poprawić swoje codzienne warunki życia.

Funduj na doświadczenia jako prezenty zamiast przedmiotów

Oczekuje się, że w tradycyjnym rejestrze ślubów można umieszczać tylko przedmioty i rzeczy. Ale dla kogoś, kto już mieszka ze swoim partnerem, możesz docenić zamiast tego rejestr środków pieniężnych na ślub.

Możesz wykorzystać prezenty pieniężne jako dodatek do budżetu weselnego, miesiąca miodowego lub innych wydatków przed ślubem i po nim. Zebrane pieniądze mogą nawet pomóc przyszłym randkom lub parom, które również mają dzieci, na wydatki swoich dzieci.

Jeśli będziesz używać prezentów ślubnych na potrzeby weselne, przeczytaj, kiedy zarejestrować się na prezenty ślubne, aby pomóc gościom wiedzieć, kiedy wysłać Ci prezenty

Przyszłe potrzeby pary, która mieszka razem

Oprócz doświadczeń związanych z finansowaniem, kasowy rejestr ślubów może pomóc w zaspokojeniu przyszłych potrzeb, a nie tylko przed i bezpośrednio po ślubie. Pary mieszkające razem mogą wygodnie omawiać przyszłe ustalenia i oczekiwania, nawet przed zawarciem małżeństwa.

Być może ty i twój partner zastanawiacie się nad kupnem nowego domu, zdobyciem większego mieszkania, przeprowadzką do innego miasta, a nawet kupnem innego samochodu. Twoi goście weselni z pewnością docenią bycie częścią tej przyszłości, a nawet możesz napisać im bardziej osobiście kartki z podziękowaniami.

W dzisiejszych czasach możesz nawet gustownie poprosić o karty podarunkowe na stronach rejestru.

Czego nie należy umieszczać w swoim rejestrze ślubów, jeśli już mieszkacie razem?

Istnieje wiele pomysłów na prezent ślubny dla par mieszkających razem. Mimo to musisz zachować klasę podczas tworzenia rejestru ślubów.

Na przykład nie proś o przedmioty osobiste, takie jak telefony lub drogie przedmioty, które są obecnie modne. Weź pod uwagę możliwości finansowe swoich gości, ponieważ wspólne mieszkanie nie jest usprawiedliwieniem dla bardzo drogich prezentów ślubnych.

Nie należy również dołączać żadnych przedmiotów, których nie potrzebujesz, nie zamierzasz zwrócić lub dać innej parze. Jest szansa, że ​​obdarowany będzie o nich wiedział, co może spowodować nieporozumienia i zranić uczucia.

Czy starsze pary powinny mieć rejestr ślubów?

Niektóre pary mieszkają razem przez długi czas, a później biorą ślub. Więc jeśli jesteś starą parą, wiedz, że nadal możesz mieć księgę ślubów, nawet jeśli mieszkasz już razem od wielu lat.

Posiadanie rejestru ślubów nie jest niegrzeczne i jest mało prawdopodobne, aby goście weselni pomyśleli o Twojej prośbie ze złymi zamiarami. Zawsze możesz rozejrzeć się po domu w poszukiwaniu rzeczy, których potrzebujesz lub poprosić o rejestr funduszy gotówkowych na randki lub podróże.

Co umieszczasz w rejestrze ślubów, jeśli nie masz domu?

Nawet jeśli mieszkasz razem, nadal możesz nie posiadać domu. Zamiast tego możesz wynajmować lub mieszkać z rodzicami. Biorąc to pod uwagę, praktyczną kwestią jest poproszenie o prezenty pieniężne na sfinansowanie własnego przyszłego domu.

Wniosek

I to wszystko! Właśnie dowiedzieliśmy się, co umieścić w rejestrze ślubów, jeśli już mieszkacie razem: zamienniki domu, ulepszenia przedmiotów, prezenty pieniężne i przyszłe fundusze.

Po prostu zachowaj odpowiednią etykietę i nie proś o kosztowne prezenty. Zamiast tego porozmawiaj o tym, jakich przedmiotów będziesz potrzebować, i ustal rozsądny rejestr ślubów ze swoim partnerem.