Co to są suknie ślubne o długości herbaty?

Odpowiedzią na pytanie, czym są suknie ślubne o długości herbaty, jest to, że nawiązują one do sukien ślubnych, które sięgają za kolana, ale nie są tak długie jak sukienka maxi. Pomożemy Ci zdecydować, czy ślub z herbatą jest dla Ciebie i jak możesz go nosić, aby najlepiej Ci schlebiał.

Na naszym blogu możesz przeglądać wszystko, co dotyczy sukien ślubnych. Na przykład, czy chcesz wiedzieć, jakie są różne rodzaje sukien ślubnych?

Co to są suknie ślubne o długości herbaty?

Czym są suknie ślubne w podwieczorku: czy są dla Ciebie?

Suknie ślubne o długości herbaty nawiązują do rodzaju sukni ślubnej, w której spódnica sięga poza kolana, ale nadal powyżej kostek. To idealna długość dla osób, które nie chcą czegoś za krótkiej lub sukni ślubnej, w której rąbek dotyka ziemi.

Obecnie na większości wesel można znaleźć suknię ślubną o długości do herbaty, ponieważ wygląda nowocześnie, ale nadal jest wyrafinowana. Ten rodzaj sukni ślubnej jest również idealny, jeśli chcesz wyeksponować swoje ślubne buty.

Należy jednak pamiętać, że niektóre butiki z sukniami ślubnymi oferują krótkie i długie suknie ślubne o długości do herbaty. Ta pierwsza często ma pełną spódnicę jak suknia ślubna w kształcie litery A, podczas gdy druga jest podobna do sukni ślubnej o długości baleriny.

Dlaczego nazywają to długością herbaty?

Jeśli jesteś ciekawy, dlaczego sukienka jest określana jako długość herbaty, wzięło się z przekonania, że ​​ta konkretna długość sukienki jest tym, co kobieta zwykle nosi na stoliku do herbaty. Rzeczywiste sukienki o długości do herbaty mają około czterech cali za kolanem i są teraz znane z sukien ślubnych.

Dla kogo są suknie ślubne do herbaty?

Suknie ślubne o długości herbaty są idealne zarówno dla niskich, jak i wysokich panien młodych. Po pierwsze, suknia ślubna długości herbaty jest nadal powyżej kostki, więc nadal masz iluzję długich nóg, jeśli masz niski wzrost.

Wysokie panny młode mogą również zachować klasę dzięki sukniom ślubnym o długości herbaty i nie ryzykują, że będą wyglądać, jakby miały na sobie coś krótkiego na oficjalne wesele. Ale oprócz wzrostu, kolejnym powodem, dla którego warto nosić suknię ślubną na herbatę, jest rodzaj ślubu, jaki masz.

Wesele w stylu retro są idealne do noszenia sukni ślubnej długości herbaty, a możesz nawet poprosić o obszerną spódnicę, która zapewni ruch, gdy idziesz do ołtarza. A ponieważ ta sukienka nie ciągnie się po ziemi, będziesz wygodną panną młodą w miejscu docelowym lub na ślubie w plenerze

Czy mogę nosić suknię ślubną pod szyję?

Obecnie panny młode mogą swobodnie wybierać styl i długość swoich sukien ślubnych. Jednak niektóre wesela są konserwatywne, a nawet suknia ślubna do herbaty może być wątpliwa.

Na przykład brak szacunku może być noszenie czegoś, co pokazuje kostkę. Proszę zawsze pytać miejsce ceremonii i prowadzącego o ograniczenia dotyczące stroju ślubnego.

Ogólnie rzecz biorąc, suknie ślubne o długości herbaty pasują do każdego typu sylwetki, ponieważ mają różne kroje i sylwetki. Wreszcie materiał, kolor i cechy sukni ślubnej o długości herbaty powinny sprawić, że będzie ona wszechstronna dla różnych motywów ślubnych.

Jak nosić suknię ślubną pod szyję

Chcesz się wyróżniać w swojej sukni ślubnej o długości herbaty? Zastanów się nad tymi wskazówkami, aby ta długość sukienki była bardziej pochlebna w Twoim wielkim dniu:

  • Zdecyduj, jaki rodzaj rękawa chcesz do sukni ślubnej; pamiętaj o motywie ślubu i miejscu, ponieważ suknia ślubna do herbaty może szybko zmienić swój wygląd w zależności od długości rękawa lub stylu
  • Załóż halkę, jeśli chcesz uzyskać bardziej obszerną spódnicę z suknią ślubną długości herbaty; możesz uzyskać pochlebny kształt klepsydry, nosząc sukienkę dopasowaną w talii, a następnie obszerną spódnicę
  • Znajdź idealne buty ślubne, ponieważ będą prezentowane na sukniach ślubnych o długości do herbaty; zastanów się nad wyborem czegoś z paskiem na kostkę lub klasycznej białej lub srebrnej pary ze ślubnymi akcentami
  • Wybierając suknię ślubną o długości do herbaty, określ najlepszy kolor dla swojego rodzaju skóry
  • Ćwicz chodzenie i siedzenie w sukni ślubnej
  • Znajdź inspiracje w stylu ślubnym i poproś o rekomendacje przeróbek od krawcowej

Jeśli nie wiesz, jaką konkretną suknię ślubną kupić, przeczytaj jaki styl sukni ślubnej dla mojej sylwetki.

Jaka długość sukni jest odpowiednia na suknię ślubną?

Odpowiednia długość sukni ślubnej dla panny młodej będzie zależeć od rodzaju ślubu. Na przykład na większości ślubów religijnych i konserwatywnych, zwłaszcza w miejscach kultu, panny młode powinny nosić suknię ślubną sięgającą podłogi.

Wręcz przeciwnie, nowoczesne wesela bardziej tolerują krótsze sukienki, zwłaszcza jeśli wyglądają wytwornie i formalnie. Ale oczywiście nie chcesz wyglądać tandetnie, więc powinieneś uważać na to, co będzie pasować do weselnego dress code’u.

A co z gośćmi weselnymi? Bezpieczną długością na większość wesel jest midi, ponieważ jest wystarczająco wygodna, nie ciągnąc się po ziemi, ale ma wystarczającą długość, aby zapewnić skromność.

Wniosek

I to wszystko! Podsumowując, suknie ślubne o długości herbaty, długość jest za kolana, ale powyżej kostki.

Istnieją również długie suknie ślubne, przypominające suknie balerinowe, oraz krótkie suknie ślubne, idealne na wesela w stylu vintage. Mamy nadzieję, że było to pomocne; daj nam znać poniżej, czy jest to Twój wybór sukienki na Twój wielki dzień!