Co to jest zabezpieczenie pompy myjki ciśnieniowej? 3 różne wybory!

Co to jest zabezpieczenie pompy myjki ciśnieniowej? Chroni pompę myjki ciśnieniowej przed korozją, zamarzaniem, przedwczesnym zużyciem i osadami mineralnymi podczas długotrwałego przechowywania. Jest również pomocny we wszystkich myjkach ciśnieniowych.

Zdumiewające jest to, że dodaje smarowanie do zaworów, tłoków i uszczelek, które zapobiegają przywieraniu.

Ponadto zabezpieczenie pompy myjki ciśnieniowej zabezpiecza pompę myjki ciśnieniowej, w tym elementy wewnętrzne, takie jak uszczelki i tłoki. Podłącza się również do wlotu myjki ciśnieniowej, dozując płyn podczas przygotowywania i przechowywania myjki ciśnieniowej. Omówmy więcej na ten temat poniżej. Czytaj dalej!

Znaczenie zastosowania zabezpieczenia pompy podczas przechowywania

Utlenianie metalu i gromadzenie się minerałów może zniszczyć tłok i uszczelkę pompy z powodu zanieczyszczeń wewnątrz pompy. Ponieważ pompa jest częściej narażona na działanie wilgoci, zanieczyszczenia mogą pozostać w myjce ciśnieniowej po jej opróżnieniu i wysuszeniu. Zanieczyszczenia, które pozostaną tam przez długi czas, zamarzną i wpłyną na pompę. Ochrona pompy przeciw zamarzaniu to środek chemiczny, który należy wstrzyknąć do pompy maszyny, aby uniknąć zamarzania elementów.

Rzeczywiście, jest to niezbędny krok, aby pozostać w konwencjonalnym ciśnieniu zimowania w elektronicznej pompie spryskiwacza. Osłona pompy chroni przed korozją wnikającą do zakamarków i zakamarków pompy myjki ciśnieniowej. Dzięki temu najlepiej zachowuje pierwotny stan. Przepłucz smar przed przechowywaniem urządzenia, aby zaoszczędzić ponad sto dolarów na kosztach naprawy.

Różne opcje ochrony pompy myjki ciśnieniowej

Czym więc jest zabezpieczenie pompy myjki ciśnieniowej? Poniżej znajdują się różne rodzaje osłon pompy myjki ciśnieniowej, które należy wziąć pod uwagę.

#1. STA-BIL 22007

Ten smar chroni uszczelki, tłoki i uszczelki chroniące przed degradacją, gdy nie są używane przez dłuższy czas. Ten produkt nadaje się do konserwacji sprzętu, ponieważ smaruje i chroni elementy wewnętrzne o podobnej wydajności. Ponadto ten olej przeciw zamarzaniu uwalnia pianę ochronną w dyszy cieczy. Przygotuj się na sezon zimowy, korzystając z tej osłony pompy, która chroni linię przed zamarzaniem, dzięki ochronnej formule oleju.

Zastosuj roztwór, podłączając wlot pompy do rurki przez pojemnik z zabezpieczeniem pompy. Dozuj roztwór, otwierając górną pokrywę, naciskając przycisk. Płyn, który zaczyna się oddalać od wylotu zaworu, zabezpiecza pompę. Odłączyć wąż we wlocie pompy podczas przechowywania sprzętu w bezpiecznym miejscu.

#2. Generac 6656

Olej do myjek ciśnieniowych w Generac to smar w rozsądnej cenie za każdą butelkę dwudziestouncjowego oleju. Zawiera konwencjonalny czarny pojemnik z przezroczystym plastikiem po jednej stronie i wskaźnikiem objętości, który informuje o ilości oleju w butelce przy każdym użyciu. Teraz pozwala to odmierzyć ilość zużytego oleju przy każdym użyciu i to podczas monitorowania pozostałej ilości oleju w pojemniku.

Olej jest smarem przeznaczonym do pompy myjki ciśnieniowej. Pompa myjki ciśnieniowej działa bezproblemowo, dzięki czemu nie występuje tarcie zewnętrzne, które dodatkowo uszkadza sprzęt. Olej ten jest wspierany przez solidną technologię chemiczną, chroniącą pompę przed gorącymi środowiskami i ekstremalnymi warunkami. Dodatkowo zmniejsza siły tarcia, które wpływają na działanie podczas rozruchu. To uznana marka, która sprawia, że ​​myjka ciśnieniowa jest trwała. Skomponowany olej ochronny pompy jest doskonałym wyborem.

#3. Olej syntetyczny

Ten olej silnikowy jest uniwersalny i działa w temperaturze pięćdziesięciu stopni Fahrenheita lub dziesięciu stopni Fahrenheita i więcej. Olej syntetyczny zastępuje olej komercyjny kupowany w sklepie w pompie myjki ciśnieniowej. W ten sposób chroni pompę przed określonymi warunkami, jednocześnie zmniejszając zużycie oleju i poprawiając wydajność rozruchu w myjce ciśnieniowej. Myślę, że warto przeczytać jaki olej do pompy myjki ciśnieniowej.

Kilka wskaźników awarii pompy myjki ciśnieniowej

Niektóre wskaźniki mogą wskazywać, czy pompa myjki ciśnieniowej jest uszkodzona, na przykład wyjście niskiego ciśnienia, pulsacyjne wyjście ciśnienia i wyciek. Wyciek spowodowany jest uszkodzoną lub zużytą uszczelką pompy. Pulsujące ciśnienie oznacza, że ​​w pompie nie ma wystarczającej ilości wody, a niskie ciśnienie jest również spowodowane zablokowaniem brudu lub zużytymi pierścieniami uszczelniającymi na wlocie pompy.

#1. Wskaźnik nieszczelności pompy

Wyciek jest częstym problemem związanym z pompą myjki ciśnieniowej spowodowanym zużytą lub uszkodzoną uszczelką. Chwyć nową uszczelkę, aby zastąpić starą i usunąć wyciek. A nieszczelne kolanko wlotowe lub wylotowe oraz głowica cylindra są spowodowane zamarzniętą wodą w pompie. Następnie spuść wodę z pompy przed zimą. W przeciwnym razie może się rozszerzyć, uszkadzając części plastiku. Zidentyfikuj nieszczelności, zdejmując obudowę w myjce ciśnieniowej. Odkręć wodę, ale nie przy wyjętym silniku lub silniku i obudowie. Woda w wężu przepływa przez pompę, która informuje o miejscu powstania nieszczelności.

Być może zainteresuje Cię również wymiana oleju w pompie myjki ciśnieniowej.

#2. Wyjście niskiego ciśnienia

Myjka ciśnieniowa nie wytwarza wystarczającego ciśnienia, co wskazuje na awarię pompy. Niskie ciśnienie jest spowodowane zużytymi pierścieniami uszczelniającymi o przekroju okrągłym lub gumowymi uszczelkami w zaworze i tłokach. Rozwiąż problem, wymieniając jego O-ring. Przywróć ciśnienie maszyny, aby usunąć zanieczyszczenia i brud.

To okładka!

Teraz dowiesz się, co to jest zabezpieczenie pompy myjki ciśnieniowej, która chroni pompę myjki ciśnieniowej przed korozją, zamarzaniem, przedwczesnym zużyciem i osadami mineralnymi podczas długotrwałego przechowywania. Ponadto poznasz różne możliwości zakupu osłony pompy myjki ciśnieniowej. Oto ostateczny przewodnik po pompach do myjek ciśnieniowych, który również powinieneś przeczytać!