Co to jest suszarka o dużej pojemności? Kompletny przewodnik, który musisz przeczytać!

Zastanawiasz się, co to jest suszarka o dużej pojemności? Nie musisz się już martwić, że dotarłeś we właściwe miejsce. Suszarki o dużej pojemności zapewniają więcej doskonałej przestrzeni wewnętrznej do suszenia odzieży w suszarce bębnowej. Mogą łatwiej radzić sobie z cięższymi lub masywniejszymi przedmiotami.

Chociaż nie ma uniwersalnego poglądu na to, co stanowi suszarkę o dużej objętości, typy suszarek elektrycznych i gazowych zwykle wahają się od 6,0 ​​do 9,0 stóp sześciennych. Suszarki o pojemności 7,0 stóp sześciennych mogą obsłużyć około pięciu ręczników do rąk i 14 ręczników kąpielowych w każdym cyklu. Suszarka o pojemności 8,8 stóp sześciennych może obsłużyć do 20 ręczników kąpielowych.

Co to jest suszarka o dużej pojemności? Kompletny przewodnik

Niezależnie od tego, czy szukasz dużej suszarki, która poradzi sobie z najcięższym ładunkiem, sprawdź rozmiar podany dla każdego typu, aby znaleźć odpowiednie dopasowanie. Sprawdź łączne pomiary osuszacza, aby zapewnić prawidłowe dopasowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Podejdźmy bliżej!

Jakie są zalety suszarki o dużej pojemności?

Suszarka o dużej pojemności może nadal uzupełniać dodatkowe oszczędnościowe wizyty w pralni samoobsługowej — jeśli rutynowo piorsz duże ilości ubrań lub chciałbyś poradzić sobie z poważnymi rzeczami, takimi jak wielka kołdra we własnym zakresie.

W porównaniu do typowej suszarki, gigantyczny krąg suszenia umożliwia wirowanie ciężkich ładunków lub ciężkich towarów z większą cyrkulacją, co skutkuje szybszym suszeniem. Wiele więcej suszarek ponadgabarytowych, takich jak maszyny Whirlpool, jest wyposażonych w dodatkową wewnętrzną płetwę, która zapewnia losowy ruch opadania i utrzymuje swobodne ruchy odzieży, co skutkuje znacznie mniejszym rozdzieraniem się i lepszymi rezultatami suszenia.

W przeciwieństwie do zatkanej suszarki o tak mniejszej objętości, oznacza to, że możesz suszyć większe wsady jednocześnie z możliwie szybszymi okresami suszenia. Za pomocą wielkogabarytowej suszarki, namiotów do prania, urządzeń wdrażane są poduszki czy dywaniki z tkaniny przy domu. Pomocne może być również zajmowanie się towarami wielkogabarytowymi i ładunkami ponadgabarytowymi, w tym nakryciami głowy, czasem pracy suszarki, opcjami i możliwościami.

Wybierz suszarkę z taką technologią wykrywania wilgoci, która może wykrywać wilgotność wewnętrzną, a w niektórych przypadkach średnie temperatury, aby pomóc suchym grubszym utrzymywaniu stałego i dokładnego utrzymania. Większość suszarek ma jeden, dwa lub trzy czujniki wilgotności, ale kilka maszyn na marketplace ma teraz czwarty czujnik, który zapewnia precyzyjne suszenie trudnych ładunków.

Cechy suszarki o dużej pojemności

Czym więc jest suszarka o dużej pojemności? Suszarnie wielkopowierzchniowe dostępne są zarówno w wersji elektrycznej jak i gazowej, co pozwala na wybór najlepszego źródła ciepła dla Ciebie i Twojego gospodarstwa domowego. Przy zakupie, bardzo ważne jest zbadanie obu typów wielkogabarytowych suszarek elektrycznych i gazowych, aby zapewnić najlepszy wybór pod względem układu prania i wymagań dotyczących suszenia. Rozważ suszarkę elektryczną o dużej objętości, jeśli potrzebujesz suszarki, którą można szybko i łatwo zainstalować. Suszarka benzynowa o dużej pojemności może być właściwym rozwiązaniem dla Ciebie, jeśli Twój dom ma przyłącza do osuszaczy benzynowych i chcesz zaoszczędzić pieniądze na energii.

Aby pomóc Ci w podjęciu decyzji, przeczytaj więcej na temat suszarek benzynowych i elektrycznych. Możesz także kupić suszarki elektryczne o większej pojemności i o wysokiej wydajności gazowej, aby zaoszczędzić na wydatkach na energię i pracy, susząc więcej rzeczy w gigantycznej suszarce.

Istnieją małe maszyny o długości zaledwie 3,5 stopy. Lub te o dużej pojemności, tak duże, jak 9,3 stopy długości, regularne, kompleksowe suszarki zwykle mają od około 7,4 stopy sześciennej do 8,3 filiżanki. Wysokie stopy. Częste suszarki i suszarki o dużej pojemności są dostępne w firmach takich jak Kenmore, Whirlpool, LG i Maytag.

Jedno słowo ostrzeżenia: nigdy nie daj się ponieść marketingowemu żargonowi. Terminy takie jak „bardzo duży”, „king-size” i „super-duper” nie mają zdefiniowanego znaczenia, szczególnie wśród firm.

Tylko dlatego, że ta nowa suszarka jest oznaczona w sklepie etykietą „bardzo duża”, nie oznacza to, że będzie działać z „bardzo dużą” pralką, którą kupiłeś cztery lata temu. Śledź numer!

Możesz również przeczytać o tym, gdzie kupić pralkę i suszarkę do mieszkania.

Suszarki o dużej pojemności ładowane od góry

Użyj jednej z tych suszarek jako uzupełnienie suszarki ładowanej od góry, jeśli ją posiadasz lub zamierzasz ją kupić. Większość modeli występuje zarówno w wersji elektrycznej, jak i gazowej. Suszarka Maytag o pojemności 7,8 metra sześciennego szybko i równomiernie wysuszy najbardziej ponadgabarytowe ubrania. Dzięki „Ulepszonemu wykrywaniu wody”, dodatkowym wewnętrznym płetwom dla lepszego bębnowania, a także przyciskowi „Dodatkowa moc”, aby poprawić wydajność suszenia w dowolnym trybie z dodatkowym czasem suszenia , suszarka pozwala na pełne pranie z podmuchem wiatru. Dowiedz się, jak obliczyć pojemność pralki.

Suszarki o dużej pojemności ładowane od przodu

Ta suszarka Whirlpool o dużej pojemności może być idealnym rozwiązaniem, jeśli wybierzesz przednią suszarkę bębnową. Każda z tych maszyn dostępna jest zarówno w wersji elektrycznej jak i gazowej. Wersja Maytag o wielkości 6,3 stopy sześciennej jest wyposażona w pierwszy w branży dodatkowy czujnik wilgotności.

Posiada również przełącznik „Dodatkowa moc”, który pomaga w suszeniu grubych tekstyliów, przegródek, brzegów i szwów za pierwszym razem. Zapewniając dodatkowy czas na każde uruchomienie, ta funkcja pomaga uniknąć podstawowych mieszanych obciążeń. Innowacyjne funkcje pomagają monitorować i obsługiwać suszarkę, nawet gdy nie ma Cię w domu, oraz łatwo zarządzać praniem z dowolnego miejsca. Możesz dowiedzieć się, jak wymienić gumową uszczelkę na przedniej podkładce ładującej.

To okładka!

Czy mamy nadzieję, że dobrze wiesz, czym jest suszarka o dużej pojemności. Przeczytanie tego artykułu może być bardzo pomocne, jeśli planujesz kupić suszarki o dużej pojemności. Te suszarki są przydatne dla dużej rodziny, w której zawsze czeka na wyschnięcie zbyt dużo prania.