Co to jest suszarka do włosów z turmalinem? 4 najlepsze wybory!

Co to jest suszarka do włosów Turmalin? Suszarka do włosów emituje jony naładowane ujemnie, a ciepło podczerwone rozkłada dodatnio naładowane cząsteczki. Po włączeniu urządzenia, suszarka do włosów uwalnia stały strumień jonów i podczerwonego ciepła, całkowicie wysuszając włosy, ponieważ to sprawia, że ​​podczas stylizacji włosy stają się delikatniejsze. Dodatkowo emituje mniej puszące się i bardziej błyszczące wykończenie.

Co więcej, obiecuje, że włosy pozostaną nieruchome pomimo wyższego poziomu ciepła bez uszkodzeń.

Co to jest suszarka do włosów z turmalinem? 4 najlepsze wybory!

Suszarka Tourmaline jest lepszym rozwiązaniem niż inne, biorąc pod uwagę, że jest najlżejsza i najcichsza ze wszystkich suszarek. Jeśli chodzi o wartość i wydajność, nic nie może się równać z suszarką do włosów Tourmaline pod względem długości, stanu włosów, tekstury i grubości. Jest o wiele więcej do nauczenia się, więc najlepiej zagłębić się w ten artykuł!

Najpierw zrozumieć turmalin

Czym więc jest suszarka do włosów Tourmaline? Turmalin może uwalniać jony ujemne, ponieważ jest półszlachetnym rodzajem minerału. Jest niezbędny podczas suszenia włosów. Ilość minerału użytego w suszarce do włosów jest różna. Inni producenci rozkładali go na małe cząstki i formowali w wewnętrzną suszarkę do włosów. Twórcy czasami pokrywają wnętrze suszarki turmalinem. Niektóre suszarki z wyższej półki wykorzystują Turmalin tuż poza powłoką suszarki.

Wiedza, czy suszarka do włosów z turmalinem jest lepsza w porównaniu z innymi

Zwykła suszarka do włosów ma tendencję do wykorzystywania gorącego powietrza podczas suszenia, co może być szkodliwe. Nadmierna ilość ciepła powoduje rozdwajanie końcówek włosów i więcej problemów. Ale suszarki do włosów Tourmaline wykorzystują ciepło podczerwone, co jest bezpieczniejsze. Ponadto jony ujemne pomagają wysuszyć włosy jeszcze szybciej.

Co ważniejsze, suszarki do włosów Tourmaline poświęcają mniej czasu na dokładne suszenie włosów. Jest rzeczywiście bezpieczniejszy, co czyni go lepszym wyborem od innych. Podczas stylizacji włosów najlepszą opcją będzie zawsze suszarka turmalinowa. Obecnie dostępna jest szczególna suszarka do włosów Tourmaline. Ciepło podczerwone i jony w ogromnych ilościach nie niszczą włosów. Ponadto ten rodzaj suszarki do włosów nie pozwala się puszyć.

Podobieństwo między turmalinową i jonową suszarką do włosów

Turmalin i suszarka jonowa są nieco inne. Ten ostatni wykorzystuje ujemną formę jonów podczas suszenia włosów. Zmniejsza również kropelki wody na włosach, aby zatrzymać wilgoć pochodzącą z wody. Podobnie jak w przypadku niejonowej suszarki do włosów, rozprasza ona pewne jony dodatnie, powodując przykrycie łusek włosa, a tym samym puszenie się włosów. Suszarka Turmalin uwalnia jony ujemne i ciepło podczerwone. Wspomniana kombinacja suszy włosy do czterdziestu procent szybciej niż standardowa suszarka. Dlatego Turmalin jest kosztowny ze względu na swoje komponenty. Możesz również przeczytać o tym, co oznacza jonowa suszarka do włosów i o magii jonowej suszarki do włosów.

Turmalinowa suszarka do włosów odpowiednia do cienkich włosów

Jeśli chcesz zapobiec puszeniu się włosów, suszarka Turmalin to doskonały sposób. Zwłaszcza jeśli twoje cienkie włosy są suche, suszarka Tourmaline to dobry wybór. Kojący efekt turmalinu spłaszcza włosy, jednocześnie zachęcając olejek do poruszania się po pasmach w przypadku włosów wiotkich lub przetłuszczających się.

Najlepsze typy do rozważenia w przypadku suszarki do włosów z turmalinem

Oto wybrane typy suszarki do włosów Tourmaline do kupienia na rynku.

#1. BaBylissPRO TT Turmalin

Ta ultralekka konstrukcja suszarki Tourmaline ma sześć rodzajów przełączników ustawienia temperatury lub prędkości, które zapewniają łatwość stylizacji i wygodną obsługę. Jest wyposażony w silnik o mocy 1900 W o wysokim momencie obrotowym, który zapewnia niesamowitą moc suszenia. Dobrym pomysłem może być również poczytanie o tym, jaka jest najlepsza suszarka do czarnych włosów.

#2. X5 Superlekki Turmalin

Ta suszarka do włosów Tourmaline ma składany uchwyt i jest łatwa do spakowania. Jego podwójne przeznaczenie funkcji napięcia czyni go wyjątkowym. Jest dyfuzor i koncentrator do stylizacji i suszenia, ponieważ jest to rzeczywiście wysokowydajna suszarka do włosów, która szybko suszy włosy.

#3. Dyson Supersonic

Chociaż może się to wydawać najbardziej kosztowne, jest lekki i cichy. Uchwyt jest tam, gdzie będzie widoczne umieszczenie silnika. Dzięki temu rozłożenie ciężaru jest lepsze i wygodniejsze podczas suszenia włosów. Jest też rzeczywiście cichszy niż inne suszarki.

Technologia typu „Air Multiplier” wytwarza strumień powietrza o dużej prędkości i wysokim ciśnieniu. Składa się z magnetycznych nasadek, takich jak koncentrator do stylizacji i nasadka wygładzająca. W rzeczywistości oba pomagają skupić się na przepływie powietrza, podczas gdy dyfuzor najlepiej definiuje fale i loki. Jak dotąd ma to niewiele recenzji, ponieważ jest drogi. Tak więc zapobieganie uszkodzeniom cieplnym dzięki Dyson Supersonic jest dobre, ponieważ zapewnia szybkie schnięcie. Jest wyważony i lekki, co czyni go niesamowitą opcją.

#4. Rusk Engineering Professional 2000

Skróć czas suszenia włosów stosując Rusk Engineering Professional 2000, który emituje ciepło podczerwone wnikające we włosy. Produkt nadaje się do stosowania w salonie, ponieważ doskonale sprawdza się przy gęstych włosach. Jest wyposażony w siedem ustawień temperatury i prędkości, a także funkcję wstrząsoodporną.

To okładka!

Teraz dowiesz się, czym jest suszarka do włosów Tourmaline, co jest rzeczywiście rozsądnym wyborem. Uwzględnij możliwe opcje suszarki do włosów z Turmalinu, które przyniosą niezwykłe rezultaty na swoich listach. Należy pamiętać o jego podobieństwie do suszarki jonowej, mimo że wielu preferuje suszarkę do włosów Tourmaline. Dodatkowo jest to wybór odpowiedni dla delikatniejszych włosów! Nie wątp w suszarkę do włosów Tourmaline ze względu na jej wydajne rezultaty, które nie mają sobie równych, aby uzyskać jak największą wartość za swoje pieniądze!