Co to jest siódma rocznica ślubu: symbole i prezenty

Ciekawi, czym jest 7 rocznica ślubu, mogą to nazwać miedzianą rocznicą ślubu. Innym terminem na ten kamień milowy małżeństwa jest rocznica wełny, więc omówimy, dlaczego ci dwaj są symbolami siedmiu lat małżeństwa.

Omówimy również, dlaczego 7 rok małżeństwa jest uważany za najtrudniejszy. A jeśli masz inne ciekawe pytania dotyczące kolejnej rocznicy ślubu, rozważ przeglądanie naszego bloga.

Co to jest siódma rocznica ślubu: symbole i prezenty

Na przykład młodsze pary mogą przeczytać o trzeciej rocznicy ślubu.

Co to jest siódma rocznica ślubu: prezenty i nie tylko

Siódma rocznica ślubu to rocznica ślubu z miedzi i wełny. Te dwa symbole są symbolami siedmiu lat małżeństwa, ale możesz też wziąć pod uwagę tylko jeden, świętując rocznicę ślubu, cokolwiek uważasz, że lepiej pasuje do twojego długoterminowego związku.

Podobnie jak inne nieparzyste rocznice ślubu, 7. rocznica ślubu nie jest tak popularna jak ważne, takie jak parzysta 5. lub 10. rocznica ślubu. Nie oznacza to jednak, że ten kamień milowy małżeństwa nie jest wart upamiętnienia.

Rozważ przeczytanie o symbolach 7. rocznicy ślubu i pomysłach na prezenty poniżej. Upewnij się, że żadna rocznica ślubu ze współmałżonkiem nie minie bez świętowania i mówienia o przeżytych latach.

Jaki jest symbol 7 lat małżeństwa?

Tradycyjna 7. rocznica ślubu to dwie rzeczy: miedź i wełna. To czyni siedem lat małżeństwa wyjątkowymi, ponieważ większość rocznic ma tylko jeden symbol metalu lub kamienia.

Miedź bardzo dobrze symbolizuje siódmą rocznicę ślubu, ponieważ reprezentuje pozytywność, miłość i ochronę przed złem. Chcesz oczekiwać więcej lat dla pary, która przetrwała ponad pięć lat w małżeństwie.

Z drugiej strony wełna, podobnie jak sam materiał, symbolizuje ciepło i wygodę. Tak więc pasuje do 7. rocznicy ślubu, która nie jest taka młoda, ale też nie za długa.

Jesteś w tym okresie, w którym jest ci wygodnie, ponieważ dobrze znasz już swojego współmałżonka, ale wciąż nie minęło jeszcze dziesięć lat, więc jest więcej do odkrycia od siebie nawzajem i utrzymania „żaru” romansu. Niezależnie od tego, jako prezent dla partnera możesz rozważyć zarówno miedź, jak i wełnę.

Jaki jest współczesny symbol 7. rocznicy ślubu?

Alternatywą dla miedzi i wełny jest nowoczesny symbol 7. rocznicy ślubu: artykuły papiernicze. To również doskonały prezent, ponieważ siedem lat wystarczy, aby napisać serdeczny list do współmałżonka.

Kluczem do długotrwałych małżeństw jest utrzymanie romansu przy życiu. Dlaczego więc nie zaskoczyć swojego męża lub białego odręcznie napisanym listem w 7. rocznicę ślubu?

Jaki jest kamień szlachetny 7. rocznicy ślubu?

Wspaniały onyks to kamień na 7 rocznicę ślubu. Podczas gdy onyks historycznie ma ujemną korelację, wiadomo również, że pomaga zrównoważyć energie.

Pamiętaj, że zdrowy związek wie, kiedy pozwolić ustąpić niektórym intensywnym emocjom. Co więcej, zawsze jesteśmy uczeni, aby nigdy nie dorównywać intensywnością frustracji współmałżonka podczas rozwiązywania konfliktów.

Jaki jest kwiat 7. rocznicy ślubu?

Kwiaty Jack-in-the-pulpit i frezja są zarezerwowane na 7. rocznicę ślubu. Ten pierwszy to wyjątkowo wyglądający kwiat o wielu zastosowaniach leczniczych, podczas gdy drugi ma więcej znaczeń, takich jak zaufanie i troskliwość.

Niektórzy twierdzą nawet, że frezja jest najlepszym symbolem zaufania. Podobnie jak w przypadku każdego związku, zaufanie jest jednym z podstawowych fundamentów zapewniających trwałe i zdrowe partnerstwo.

Jaki jest kolor 7. rocznicy ślubu?

Co ciekawe, kolor na 7 rocznicę ślubu jest złamanej bieli. Możesz użyć tego do koloru prezentu lub jako motywu, jeśli masz przyjęcie z okazji rocznicy ślubu.

Z symbolicznego punktu widzenia uważa się, że kolor złamanej bieli reprezentuje nowe początki. Być może więc pasuje również do tej rocznicy ślubu, ponieważ po 3 latach jesteś bliski wejścia w swoją wspólną dekadę.

Jaki jest prezent na siódmą rocznicę ślubu?

Możesz użyć symboli wełny, miedzi, papeterii i onyksu jako inspiracji dla prezentu na 7. rocznicę ślubu. Pomyśl o wełnianych ubraniach, miedzianych zestawach kuchennych, odręcznych listach lub biżuterii z onyksu.

Nie ograniczaj się jednak do symboli 7. rocznicy ślubu. Twój współmałżonek z pewnością doceni coś bardziej sentymentalnego i osobistego.

Przeczytaj na przykład, w którą rocznicę ulepszysz obrączkę ślubną.

Dlaczego siódmy rok małżeństwa jest najtrudniejszy?

Przeciętne małżeństwo w USA trwa od 7 do 8 lat. Dlatego warto świętować siódmą rocznicę ślubu, ponieważ przekroczyłeś oczekiwany rok, w którym małżeństwo trafi na trudny okres.

W siódmym roku każdego związku mogą pojawić się typowe przeszkody, takie jak słaba komunikacja, problemy finansowe i nuda z „rutyny”. Ponadto faza miesiąca miodowego i podekscytowanie dobiegły końca, więc niektórzy partnerzy są również narażeni na zdradę.

Niezależnie od tego, nie pozwól, aby statystyki wzbudziły w tobie niepokój. Zawsze możesz rozważyć wspólne doradztwo małżeńskie, jeśli chcesz, aby małżeństwo trwało.

Wniosek

I to wszystko! Właśnie dowiedzieliśmy się, jaka jest 7 rocznica ślubu: rocznica ślubu z miedzi i wełny.

Jest również spokrewniony z artykułami papierniczymi i onyksem jako innymi jego symbolami. Niezależnie od tego, pamiętaj, aby świętować swoje 7 lat małżeństwa, ponieważ jest to czas, w którym pojawiają się bariery w związku.

Zapraszam do komentowania, który kamień milowy małżeństwa jest najtrudniejszy.